Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 06-07-11, 07:13   #151
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by fritz-sv View Post
pt vatra dornei in curind afisu si data in citeva zile facem anuntu
sa faci topic ca-l fac sticky

apropo. ai bara de M de e36? la ce pret?
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 09:58   #152
fritz-sv

Stage 5
 
fritz-sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 4,210
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by SiLoTh View Post
sa faci topic ca-l fac sticky

apropo. ai bara de M de e36? la ce pret?

salut . bara de e36 (azi) e pe stok 130 euro (lipul dintr o bucata cu bara)

sau am o mica oferta .. bara + proiectoarele clare + nasurile negre la 185 euro
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	14815.jpg
Views:	66
Size:	40.2 KB
ID:	2073392  
fritz-sv is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 13:21   #153
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

debea astept sa se faca cv si in suceava... sa vad si eu ceva interesant.. ca de mult nu am mai vazut... cand se faceau pe aeroport era cv ...dar na... democratia asta :P
__________________
Ai o prietena care vrea unghii cu gel intra pe http://www.unghiigeliasi.info

SeRee is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 13:33   #154
fritz-sv

Stage 5
 
fritz-sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 4,210
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by SeRee View Post
debea astept sa se faca cv si in suceava... sa vad si eu ceva interesant.. ca de mult nu am mai vazut... cand se faceau pe aeroport era cv ...dar na... democratia asta :P
la aeroport e din ce in ce mai dificil .. flutur mareste pista la 2400m vrea sa faca mare lucru din el..
fritz-sv is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 14:03   #155
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by fritz-sv View Post
la aeroport e din ce in ce mai dificil .. flutur mareste pista la 2400m vrea sa faca mare lucru din el..
is curios ce face el ..)... cand avem aeroport la iasi ... ne mai trebuie si noua unu ... prostii .. banii irositzi aiurea... dar na... daca ar face cineva o pista cv... pt asa ceva...ar fi super :P
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 14:04   #156
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

dar o portiune din strada mare daca ar fi inchisa?? sau o strada ceva?? ma uit ca alte orase asa organizeaza mai nou...
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 14:06   #157
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by SiLoTh View Post
dar o portiune din strada mare daca ar fi inchisa?? sau o strada ceva?? ma uit ca alte orase asa organizeaza mai nou...
)) )) esti glumetz siloth...in suceava.. unde si asa avem 2 strazi .. si pe alea vrei sa le inchidem... ... acolo la real ar fi fain :X
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 14:18   #158
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Sunt multe orase din tara unde se organizeaza curse de accelerare pe strazile orasului (un ex. chiar weekend-ul trecut la Sf. Gheorghe, bineinteles legale, cu aprobari etc.), dar acele orase au strazile asfaltate si au si mai multe ca numar fata de noi....cum zicea si SeRee avem 2 strazi principale in Suceava si noi vrem sa organizam ceva ?.......aeroportul din cate am inteles de la cineva care cunoaste acest proiect, va fi modernizat (turn de control de ultima generatie, pista marita, modernizare aerogara etc.) si catalogat la nivel de aeroport international, adica cu plecari directe din Suceava spre marile orase ale lumii (sa o vedem si pe asta...), dar in fine......Fritz multumim ca macar mai sunt cativa ca tine, care se implica si organizeaza cate ceva in orasul asta....nu mai conteaza unde e, ci conteaza ca o sa fie macar la fel de fain ca data trecuta
BAFTA la organizat si ne vedem la Floreni
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 21:36   #159
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
Sunt multe orase din tara unde se organizeaza curse de accelerare pe strazile orasului (un ex. chiar weekend-ul trecut la Sf. Gheorghe, bineinteles legale, cu aprobari etc.), dar acele orase au strazile asfaltate si au si mai multe ca numar fata de noi....cum zicea si SeRee avem 2 strazi principale in Suceava si noi vrem sa organizam ceva ?.......aeroportul din cate am inteles de la cineva care cunoaste acest proiect, va fi modernizat (turn de control de ultima generatie, pista marita, modernizare aerogara etc.) si catalogat la nivel de aeroport international, adica cu plecari directe din Suceava spre marile orase ale lumii (sa o vedem si pe asta...), dar in fine......Fritz multumim ca macar mai sunt cativa ca tine, care se implica si organizeaza cate ceva in orasul asta....nu mai conteaza unde e, ci conteaza ca o sa fie macar la fel de fain ca data trecuta
BAFTA la organizat si ne vedem la Floreni
daca nu ar fi Fritz ..sincer suceava la capitolul asta ar fi moarta.. prea putin se implica alaturi de el..oricum iti multumim ca ai idei bune ,,:P
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 06-07-11, 21:59   #160
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Fritz si Razvan LKN sunt singurii care se chinuie sa mai organizeze ceva evenimente pentru noi !!! Jos palaria pt ei !!!
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-11, 00:09   #161
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,051
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
Fritz si Razvan LKN sunt singurii care se chinuie sa mai organizeze ceva evenimente pentru noi !!! Jos palaria pt ei !!!
fiecare pe sectorul lui de placere


fritz...propun o pista pentru noi . eu unul clar de acuma am nevoie
PoToS is offline   Reply With Quote
Old 08-07-11, 08:33   #162
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

baietzi am si eu o rugaminte.. cime imi imprumuta timp de 1 sapt o antena si o statie ... ca vreau sa merg pana la mare.. si am nevoie...las garantie ca sa nu creada ca o vand.. sau ca o stric...
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 10-07-11, 16:31   #163
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

sere.daca.pleci.maine.seara.poti.sa.te.tii.dupa.mi ne.k.eu.am.statie....
LeX_CLK is offline   Reply With Quote
Old 10-07-11, 22:07   #164
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by LeX_CLK View Post
sere.daca.pleci.maine.seara.poti.sa.te.tii.dupa.mi ne.k.eu.am.statie....
duminica viitoare seara plec..si de asta aveam nevoie de o statie...oricum ms
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 17-07-11, 20:09   #165
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Pe 6 si 7 august va fi concurs de DRAG la Floreni.....asteptam sa faca Fritz un nou thread si sa ne zica mai multe detalii
Aici aveti rezultatele celei de-a 4-a etape a CND si in curand voi posta si filmulete si poze din acest weekend incendiar

https://forum.4tuning.ro/91-suceava/2...ie/page-2.html
miler21 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -