Sunt multe orase din tara unde se organizeaza curse de accelerare pe strazile orasului (un ex. chiar weekend-ul trecut la Sf. Gheorghe, bineinteles legale, cu aprobari etc.), dar acele orase au strazile asfaltate si au si mai multe ca numar fata de noi....cum zicea si SeRee avem 2 strazi principale in Suceava si noi vrem sa organizam ceva ?.......aeroportul din cate am inteles de la cineva care cunoaste acest proiect, va fi modernizat (turn de control de ultima generatie, pista marita, modernizare aerogara etc.) si catalogat la nivel de aeroport international, adica cu plecari directe din Suceava spre marile orase ale lumii (sa o vedem si pe asta...), dar in fine......Fritz multumim ca macar mai sunt cativa ca tine, care se implica si organizeaza cate ceva in orasul asta....nu mai conteaza unde e, ci conteaza ca o sa fie macar la fel de fain ca data trecuta

BAFTA la organizat si ne vedem la Floreni

