Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-11, 13:30   #76
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

kamikaze intr-un final am realizat ca ai o piesa in lipsa la motoras :
iar povestea cu ce ai facut si sa ma uit pe nu stiu unde sa vad ce ai facut si altele ?! eu in momentul in care am scris Originally Posted by LeX_CLK
lol ma acu nu vreau sa ma cert sau altele dar tu de altceva nu esti bun?

din nou nu m-am referit si la urma urmei de ce m-ar interesa ce ai facut tu sau ce reprezinti tu ..... in fata mea esti egal cu oricare altul de pe forum sau oricare alt participant la trafic cand ne intalnim .... la postul anterior am facut referire la posturile tale anterioare la adresa noastra si .... si stii prea bine care au fost mistourile tale s.a.m.d. ...
La faza cu sef de trib si comentariile la adresa mea .. incearca sa te abtii si sa incerci sa te concentrezi in alta parte deoarece eu nu cred ca am facut vreun comentariu deranjant la adresa ta fara sa fiu provocat sau sa ma bag in seama ca ............ din nou zic ... nu vreau sa ma cert sau sa dau in altele DAR te-as sfatui sa fii mai atent la ce postezi la adresa mea !
__________________
opel astra F 1.6 -sold
toyota celica T21 1,8 -sold
MB clk 230 Kompressor -actual car
LeX_CLK is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 13:41   #77
hutzzyy

Stage 3
 
hutzzyy's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 149
Talking Re: Cafeneaua Sucevenilor

kamicazi noi nu aveam nimica cu tine .sa te rog ca vrei sa postezi 4tuning incerca sa deschizi tu un topic sa nu fie discuti ok ?
hutzzyy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 15:04   #78
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

mda.. asa-i lex.. am probleme cu motorasu ) ai vre-o problema ) in fine.. hutzy.. vezi-ti de treaba ta si lasa-ne multa bafta cu "clubu" vostru... nu mai are rost sa zic nimic ca mi-ati dem si face2face cata minte au unii din voi multa bafta cu bolizii vostrii
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 16:10   #79
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,052
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

alo aloo... nu va mai certati atat ca nu prea isi are rostul. pe sectiune cafenea in princiupiu nu se discuta probleme legate de cluburi e x,y sau z. ar trebuii sa fim toti prieteni pt ca suntem in oale diferite dar pe acelasi aragaz

bafta
__________________
Viata are prioritate! Stop accidentelor!
Club Crazy Drivers Romania
Opel racing . . .

masina mea ex...: https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...stra-opel.html

My new car :https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...stra-opel.html
PoToS is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 17:01   #80
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by PoToS View Post
alo aloo... nu va mai certati atat ca nu prea isi are rostul. pe sectiune cafenea in princiupiu nu se discuta probleme legate de cluburi e x,y sau z. ar trebuii sa fim toti prieteni pt ca suntem in oale diferite dar pe acelasi aragaz

bafta
potos .... apreciez ceea ce spui si tocmai lucrul asta am spus si noi pe aici pe undeva sau alt post nu mai stiu exact dar domnului kamikaze ai place intotdeauna sa ironizeze la adresa noastra dintr-un oarecare motiv stiut doar de el ... si avand in vedere ca fara sa fim provocati nici unul din noi nu am adresat vreun cuvant de "rau" la adresa lui kamikaze sau la adresa CD mi se pare corect ca el sa faca la fel ..... bafta
LeX_CLK is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 17:07   #81
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by LeX_CLK View Post
potos .... apreciez ceea ce spui si tocmai lucrul asta am spus si noi pe aici pe undeva sau alt post nu mai stiu exact dar domnului kamikaze ai place intotdeauna sa ironizeze la adresa noastra dintr-un oarecare motiv stiut doar de el ... si avand in vedere ca fara sa fim provocati nici unul din noi nu am adresat vreun cuvant de "rau" la adresa lui kamikaze sau la adresa CD mi se pare corect ca el sa faca la fel ..... bafta
lex... un ultim lucru o sa iti zic... nush cu ce te-am ironizat cand am zis ca potos e om vechi in crazy drivers... dar mna.. si cine are probleme cu motorasu?? multa bafta
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 19:28   #82
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Talking Re: Cafeneaua Sucevenilor

lex chiar nu inteleg cu ce te-a ironizat kamikaze......si asa ca o informatie de cultura generala, multi din userii de pe acest forum nu au cunostinte despre drift, curse, masini etc.. nici macar pe jumatate din cat are kamikaze asa ca ar trebui sa vb mai putin despre altceva decat despre ce se discuta in acest topic...
Bafta !!!
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 20:03   #83
danydaniel19

Stage 4
 
danydaniel19's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 250
Member of:
[Opel]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

gata cu toate supararile astea...hai ca deschid eu un nou subiect...ce ziceti ne auzim de paste la o inghetata...?fac eu cinste
danydaniel19 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 20:26   #84
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by danydaniel19 View Post
gata cu toate supararile astea...hai ca deschid eu un nou subiect...ce ziceti ne auzim de paste la o inghetata...?fac eu cinste
ehe .. ma bag si eu daca faci tu cinste > .. gata lex .. gata kamikaze... potos o fi stiut el mai multe .. dar vad k nu inghite Street Code.. dar nu vad dc ... eu feliciti CD pentru tot ce a facut pentru suceava .. si unde a organizat ceva ... poate si noi o sa organizam cand ceva ... doar sa mai crestem si noi putin ...
__________________
Ai o prietena care vrea unghii cu gel intra pe http://www.unghiigeliasi.info

SeRee is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 20:43   #85
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

kamikaze vezi ca esti putin pe langa ... acu cumva incerci sa te scoti sau ce stii prea bine ca nu despre asta am vorbit si in momentul in care am spus ca "m-ai ironizat" pe mine sau clubul m-am referit la post-uri idioate care contineau idiotenii de genul "domnul sef de trib" , "bolizii vostri (si la urma =))" sau "superbul vostru club" deci daca revizuiesti putin in urma iti dai seama ce idiotenii ai scris si pentru ce sunt revoltat
si pentru MILER dupa ce am explicat mai sus acum tot inca mai esti de parere ca nu a ironizat cu nimic ??? si inca odata si pentru a MIA oara nu am zis ca a facut sau ca nu a facut nu am zis cine e in CD sau ce cunoaste de drift tunning sau altele NU MA INTERESEAZA persoana lui decat in momentul in care spune vreo porcarie la adresa mea sau a clubului .... NU CONTEST CE A FACUT CRAZY DRIVERS si NU MA INTERESEAZA CE STIE SAU CE A FACUT KAMIKAZE deci incetati sa-mi explicati cine e si ce a facut ca e = cu 0 ....
nu vreau sa se ajunga la cearta dar daca se ajunge acolo nu dau inapoi asa ca Kamikaze calculeaza-ti vorbele !

ps: daca vrea cineva dovezi despre ce a scris sau unde nu intelege-ti voi ca ma ironizat pe mine sau clubul spune-ti ca ma prezint imediat cu posturile lui
LeX_CLK is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 20:54   #86
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by LeX_CLK View Post
kamikaze vezi ca esti putin pe langa ... acu cumva incerci sa te scoti sau ce stii prea bine ca nu despre asta am vorbit si in momentul in care am spus ca "m-ai ironizat" pe mine sau clubul m-am referit la post-uri idioate care contineau idiotenii de genul "domnul sef de trib" , "bolizii vostri (si la urma =))" sau "superbul vostru club" deci daca revizuiesti putin in urma iti dai seama ce idiotenii ai scris si pentru ce sunt revoltat
si pentru MILER dupa ce am explicat mai sus acum tot inca mai esti de parere ca nu a ironizat cu nimic ??? si inca odata si pentru a MIA oara nu am zis ca a facut sau ca nu a facut nu am zis cine e in CD sau ce cunoaste de drift tunning sau altele NU MA INTERESEAZA persoana lui decat in momentul in care spune vreo porcarie la adresa mea sau a clubului .... NU CONTEST CE A FACUT CRAZY DRIVERS si NU MA INTERESEAZA CE STIE SAU CE A FACUT KAMIKAZE deci incetati sa-mi explicati cine e si ce a facut ca e = cu 0 ....
nu vreau sa se ajunga la cearta dar daca se ajunge acolo nu dau inapoi asa ca Kamikaze calculeaza-ti vorbele !

ps: daca vrea cineva dovezi despre ce a scris sau unde nu intelege-ti voi ca ma ironizat pe mine sau clubul spune-ti ca ma prezint imediat cu posturile lui

=)) n-am stat sa citesc tot romanu tau... pt ca nu ma intereseaza... sincer.. crezi c vrei despre mine... pt ca ma doare fix undeva... i don`t give a FUCK .. dak zic de masinile voastre ca sunt carute ... va suparati... daca zic ca sunt bolizi.. va suparati... pai cum plm vrei sa zic ma... zi si mie... daca va zic multa bafta cu al vostru club.. la fel.. va suparati.. mai ales tu si flow....

cu simpatie si respect...
spionu clubului vostru
KAmikazee


P.S.. se vede cine n-are ce face pe formu asta si sta si colectioneaza posturile mele... incep sa ma simt important pentru tine =))
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 21:03   #87
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
=)) n-am stat sa citesc tot romanu tau... pt ca nu ma intereseaza... sincer.. crezi c vrei despre mine... pt ca ma doare fix undeva... i don`t give a FUCK .. dak zic de masinile voastre ca sunt carute ... va suparati... daca zic ca sunt bolizi.. va suparati... pai cum plm vrei sa zic ma... zi si mie... daca va zic multa bafta cu al vostru club.. la fel.. va suparati.. mai ales tu si flow....

cu simpatie si respect...
spionu clubului vostru
KAmikazee


P.S.. se vede cine n-are ce face pe formu asta si sta si colectioneaza posturile mele... incep sa ma simt important pentru tine =))
m-ai importantu pl dak esti asa fioros cu bolidu tau sau pardon carutza ta ) hai sa ne dam ne dam la ce vrei tu cum vrei tu ... cu masina sau "fara" oricum ... si cu asta inchei ne intalnim noi cand vin acasa
LeX_CLK is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 21:20   #88
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

mda.. in fine.. cand n-ai cu cine n-ai cu cine... daca vrei sa discutam te astept in pm sau pe mess... nu am chef sa poluez un topic degeaba certandu-ma cu tine care te agiti degeaba... dar mna..



poate face curatenie prin topicu asta un moderator cva... stef... )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 21:45   #89
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

nu stiu cum sa o zic , dar ii cam aiurea treaba
eu_alex is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 08:45   #90
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,052
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by SeRee View Post
ehe .. ma bag si eu daca faci tu cinste > .. gata lex .. gata kamikaze... potos o fi stiut el mai multe .. dar vad k nu inghite Street Code.. dar nu vad dc ... eu feliciti CD pentru tot ce a facut pentru suceava .. si unde a organizat ceva ... poate si noi o sa organizam cand ceva ... doar sa mai crestem si noi putin ...
nu mai cautati cearta din orice motiv pt ca pe forum oricum nu se ajunge nicaieri si o sa va urati mereu si totdeauna in ritmul asta.



SeRee :
Quote:
Originally Posted by SeRee View Post
potos o fi stiut el mai multe .. dar vad k nu inghite Street Code...
nu cred ca am zis sau am dat de inteles ca nu inghit acest club. am intrebat pt ca nu eram la curent cu noile info pt ca din ultimele mele cunostinte era ceva lume care voia sa adere la CD si nu intelegeam care-i faza..



incercati sa va linistit sau descarcati-va la curse
PoToS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -