Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-01-11, 11:45   #16
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: Boicot Benzinărie

am fost ieri la petrom si am intrebat: nu ati avut protest pentru pretul benzinei?
aia de acolo: nu, sper sa nu am. la care eu : o sa aveti stati linistita
SiLoTh is offline  
Old 01-01-11, 11:53   #17
cata_golf

Stage 5
 
cata_golf's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 963
Member of:
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

) ce tare i-ai zis hai ca esti tare )
cata_golf is offline  
Old 02-01-11, 15:37   #18
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie

salutare eu sunt din targu jiu...hai sa mai stabilim o zi si o ora anume pentru toti din tara care vrem sa participam la protest ca sa iese ceva ca lumea si sa se simta pierderile...
__________________
bertone turbo by ruff ryders
Ruff_Ryders is offline  
Old 02-01-11, 15:54   #19
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: Boicot Benzinărie

asta este cam greu ... iti dai seama ca sunt sute de persoane care ar trebui de vorbit ... as zice sa fie unite judetele apropiate cum ar fii la noi ( suceava+iasi/botosani) . ca in rest nu prea ai cum (dupa parerea mea)
eu_alex is offline  
Old 02-01-11, 16:05   #20
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

bun uitati cum facem intram pe bucuresti sectiuna protest benzinarii cadem de acord acolo o data ca sa facem pe plan national simultan
pe forum in iasi scumpul vostru
KAmikazee2005

Stage 5

KAmikazee2005's Avatar

Join Date: May 2005
Oras: Iasi\Suceava
Age: 21
Posts: 991
Member of:
[BMW]

Default Re: Boicot Benzinărie
Quote:
Originally Posted by criminales View Post
UNG LA FUNDULET SI SE APLEACA IN FATA TA PE AIA ???????
AUZI SINGURU CARE A FACUT PENTRU COMUNITATEA IESEANA AUTO SI A ORGANIZAT CEVA IN ULTIMII ANI A FOST IONUT SPRTANU
SI VOI CA DE OBICEI CIND AU VENIT CEI DE LA CD DIN BOTOSANI SI SAU LUAT DE EL ATI STAT SI VATI UITAT LA EI
Draga ciminales... am 2 chestii sa iti spun... ce a facut asa multe ionut spartanu?? 2 showuri de indemanare... asta ti se pare mult pt iasi?? hai sa ne aducem aminte de primele intalniri la iasi a comunitatii 4tuning si sa ne aducem aminte de CRYS.. care putem spune ca el a facut cva pt Iasi si nu ionut.. Crys care acu 3-4 ani de zile a strans lumea la palat la o intalnire pe moldova si unde nu aveai loc sa arunci un ac printre masini.. dar mna.. unii se trezesc mai tarziu si arunca cu noroi in altii.. apoi hai sa ne aduce aminte de lansarea clubului Old School Motorsports.. care a fost in parcarea laterala a Mall-ului... si care la fel a strans lume...

Si 2.. nu te supara p mine dar dupa c esti si ANALfabet esti si chior... de cand are Crazy Drivers membrii in Bt?? sau poate ai vazut pe parasolar un Drivers si ai zis hhaa crazy drivers.. nu omule.. aia sunt HighSpeed Drivers... si nu au nici o treaba cu crazy drivers.


Spor cu boicotu vostru sau defapt pardon "Marea Miscare"... si va asigur eu ca nu o sa rezolvati nik daca nu o sa se faca nimic pe plan national si blocate toate benzinariile odata.. gandeste oleaca logic... blochezi o benzinarie.. un om care are nevoie de benzina va merge la o alta benzinarie.... si tot acolo ajungi.


si zorro... mai termina cu ironia ta ca sa nu devina altii ironici cu viata ta ai fost oleaca bagat in seama si filmat si gata ti s-a umplut orzu in tine... tot timpu ai avut de comentat si tot timpu ai fost tare in spatele unui ecran si a unei tastaturi.. dar.. de cate ori ne-am intalnit fata in fata ba te-ai tirat cu coada intre picioare ori nu comentai nimic..., asa ca mai bine taci din gura
dupa cere puteti vedea cum a unplut de entuziasm comunitatea iesiana

deci acuma inteleg de ce nu iese lumea in strada aici puteti viziona firul povestii a fost o data MAREA MISCARE
CUM FACEM SA O DISRTUGEM ?
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/2294...enzinarie.html

Last edited by criminales; 02-01-11 at 16:09.
criminales is offline  
Old 02-01-11, 16:11   #21
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot Benzinărie

NU VA SUPARATI PE MINE DAR ....
TRAGETI VOI CONCLUZII
criminales is offline  
Old 02-01-11, 16:14   #22
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie

cateva orase se pare ca au cazut de acord cu data si ora va asteptam si pe voi
Ruff_Ryders is offline  
Old 02-01-11, 22:38   #23
woden665plus1
Dacia Driver

Stage 3
 
woden665plus1's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 122
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Boicot Benzinărie

Dam si noi dovada de solidaritate si ne organizam pt vineri 7 ianuarie ora 16???
woden665plus1 is offline  
Old 03-01-11, 08:22   #24
tedyystaff

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 110
Default Re: Boicot Benzinărie

eu nu pot ca sunt la servici pana la 17:30
tedyystaff is offline  
Old 05-01-11, 15:21   #25
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

http://cluj-am.ro/soferii-se-intorc-...-benzinariilor

Faceti afise sa stie lumea, 3 zile nu se alimenteaza.
lupalb is offline  
Old 05-01-11, 17:20   #26
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: Boicot Benzinărie

Va salut,tocmai ce am vorbit cu cei de la Realitatea care m-au invitat maine la ora 16.00 la emisiunea deschide lumea datorita stirilor ce raspandesc vestea pe net in legatura cu Boicotul Total din data de 17-19,le-am spus si de protestele voastre de pe data de 7 precum si in Bucuresti in data de 14.
Au revenit la scurt timp cu un telefon sa le dau locatiile voastre de intalnire,va rog poimaine daca o sa fie prezenti vorbiti si de boicotul nostru de pe data de 17-18-19 am vorbit la tv ieri de el la antena 3,voi vorbii si maine,toti implicati in acest boicot deja scriu pe unde pot,spammeaza la greu orice site care are audienta,astfel cat mai multa lume va sti de el si poate ni se vor alatura va rog cei care aveti timp liber sa o faceti si voi.
Am luat forumul la rand si va spun cu mana pe inima ca am ramas impresionat de ce nucleu s-a format,mi s-a cutremurat tot corpul in momentul cand am recitit toata lista ...sunt atat de multe orase care vor participa fapt ce ma bucura pe mine si pe orice roman din tara asta care are simt civic in el,numai impreuna vom putea face ceva...BRAVO BAIETI
Ca sa va faceti o idee acestea sunt orasele solidare acestui boicot:

CLUJ-ei vor face pe 6 ianuarie adica maine

Restul oraselor vor striga prenzenta in data de 7

Baia-mare
Buzau
Brasov
Constanta
Iasi
Mures
Ploiesti
Rāmnicu Vālcea
Targu-Jiu
Tulcea

Sper ca nu am uitat vreun oras,daca am facut-o va rog dati un pm
Va rog sa fiti civilizati si sa nu le dam sansa de a ne discredita,daca cineva devine prea "exuberant" in actiuni delimitati-va de el si scoateti-l din grup este posibil sa fie adus special pentru intoxicare.
Cand mergeti pe drumurile publice va rog sa nu incalcati codul rutier....la Bucuresti sa luat un permis(pe buna dreptate ce-i drept) pentru ca au stat cu ochii pe noi ca pe niste raufacatori.
Nu uitati cine ajunge cu usurinta sau are drum prin UNGARIA,BULGARIA,MOLDOVA,UKRAINA alimentati de acolo,aveti benzinari particulari in zona atunci mergeti la ei haideti sa le vizitam pompele austriecilor doar la Boicoturi..sa ne vada la ei in statie si sa stie ca nu le vom mai da asa usor cea ce ei urmaresc...Banii nostri din buzunar.
Hai sa le aratam, ca numai suntem o piata slaba asa cum au gasit-o ei in 2004,sa le aratam ca am intrat in U.E nu doar pe hartie si ca am descoperit simtul civic si dreptul consumatorului...le-am vazut in orice stat european civilizat Spania,Franta,Anglia,Italia,Germania este timpul sa aplicam si noi ce am invatat din cultura europeana.
Domnilor va salut si va urez succes
dany12epz is offline  
Old 05-01-11, 20:43   #27
tedyystaff

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 110
Default Re: Boicot Benzinărie

hai baieti cand ne bagam si noi
tedyystaff is offline  
Old 07-01-11, 11:11   #28
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: Boicot Benzinărie

pe cat il facem?
eu_alex is offline  
Old 07-01-11, 15:23   #29
flow87

Stage 5
 
flow87's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 376
Default Re: Boicot Benzinărie

pai nu cred ca e asa greu sa facem si noi un boicot la o benzinarie ,facem intalnirea cu totzi baieti care veneau la intalnire inainte de anu nou eram vreo 30 40 de insi si voila....
sariti cu prezenta nu dormiti...
flow87 is offline  
Old 07-01-11, 20:46   #30
hutzzyy

Stage 3
 
hutzzyy's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 149
Default Re: Boicot Benzinărie

eu ma team sa nu luam vro bataie pe la peco nu dealta
voi fii prezent
hutzzyy is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -