accident...11.09.2006 cu 5 ani in urma atentatele din world trade center ... aseara atentat la un stalp... ora 21:15 calea unirii in apropiere de bazar ... venind din burdujeni ... spre centru ... a iesit in fata pe trecere de pietoni o persoana care dadea sa traverseze strada ... soferul masini pe care o conducea si inca erau 2 membri crazy drivers ... suceava ...

nu a putut sa il ocoleasca in totalitate si l-a luat cu oglinda dupa cate ne-am izbit intr-un stalp ...
Urmari ... piton 2 maini rupte
sofer genunchi
eu cateva zgarieturi si la picior lovit un pic
celalat din spate contuzie nas ..
Dar am avut un noroc foarte mare ..... multumesc lui Dumnezeu ... asha ca viteza ucide ... cd-urilor