Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-07, 02:44   #61
stufosu

Stage 2
 
stufosu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 37
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by P_C_D View Post
Wow, super tare dacia ta vdv.Este facuta de ferrari in colaborare cu Renault ? Eleronul acela ce rol are ? Tine masina mai bine pe drum la 200km/h ?
...baiatu cerea o parere,crezi k totzi au bani pt plm stie ce masini?mai bine stai pe pwla ta si taci din gura...care-i faza cu ironiile astea,"desteptule"?
stufosu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 12:28   #62
P_C_D

Stage 5
 
P_C_D's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 388
Default Re: Dacia TUNING :D

Stufosule , nu ti-am cerut parerea si vezi ca esti cam obraznic.Ai un vocabular foarte frumos pentru varsta ta dar vezi ca oradea este prea mica si niciodata nu stii de unde sare palma..
__________________
P_C_D is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 15:51   #63
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: Dacia TUNING :D

mah ce obraznika so fakut lumea decand nam mai fo peaci
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:00   #64
stufosu

Stage 2
 
stufosu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 37
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by P_C_D View Post
Stufosule , nu ti-am cerut parerea si vezi ca esti cam obraznic.Ai un vocabular foarte frumos pentru varsta ta dar vezi ca oradea este prea mica si niciodata nu stii de unde sare palma..
...ar grija de caracterul si de voacabularul tau,nu de al meu...cat despre faza cu palma,las-o mai moale...nu am nimic personal cu tine,asta sa ma fac intzeles,dar nu imi place cand cineva cere o parere,iar altcineva mai "destept" raspunde ironic...pana la "varsta ta" ma gandesc ca esti constient de faptul ca nu totzi au aceleasi posibilitatzi...materiale,ca doar la asta se rezuma cam totul...
stufosu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:03   #65
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by stufosu View Post
...ar grija de caracterul si de voacabularul tau,nu de al meu...cat despre faza cu palma,las-o mai moale...nu am nimic personal cu tine,asta sa ma fac intzeles,dar nu imi place cand cineva cere o parere,iar altcineva mai "destept" raspunde ironic...pana la "varsta ta" ma gandesc ca esti constient de faptul ca nu totzi au aceleasi posibilitatzi...materiale,ca doar la asta se rezuma cam totul...
fiecare cu parerea lui...de ce bagi si u`?te legi aci de toata lumea fara sa ne cunoshti..nui frumos...
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:04   #66
stufosu

Stage 2
 
stufosu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 37
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by BIG_mafia View Post
fiecare cu parerea lui...de ce bagi si u`?te legi aci de toata lumea fara sa ne cunoshti..nui frumos...
...sunt de acord...fiecare cu parerea lui...atata vreme cat este o parere,nu o ironie sau o bataie de joc...
stufosu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:06   #67
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: Dacia TUNING :D

sa fim serioshi dacia aia ar trebui sa fie la fieri vechi...de multy nam postat pe forum da pe asta cu dacia nu lam prea avut la inima de la inceput ... sincer...orikum dacia nu ii fakuta pt tuning cu unele exceptzi se stiu ei hai bafta
__________________
FeeL ThE BeAt when I`m next 2 U...My ride: https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...ml#post3731529
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:09   #68
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Dacia TUNING :D

e full tuning sau sa ne mai asteptam la ceva noutati??
Bobby boss is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:11   #69
stufosu

Stage 2
 
stufosu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 37
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by BIG_mafia View Post
sa fim serioshi dacia aia ar trebui sa fie la fieri vechi...de multy nam postat pe forum da pe asta cu dacia nu lam prea avut la inima de la inceput ... sincer...orikum dacia nu ii fakuta pt tuning cu unele exceptzi se stiu ei hai bafta
sunt de acord cu tine...daciile nu sunt facute pentru tuning...dar pe mine nu asta m-a deranjat ci faptul k tipu facea mijto...nu ii cunosc pe nici unul personal,deci sunt neutru la faza asta...nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar nu mi-a placut reactzia lui...si banuiesc ca vor mai fi faze de genul pentru ca e tare usor sa faci mijto fara sa te gandesti la anumite kestii si sa te pui in locul celuilalt...salutare tuturor
stufosu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:17   #70
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by Bobby boss View Post
e full tuning sau sa ne mai asteptam la ceva noutati??
ii pune croame

Quote:
Originally Posted by stufosu View Post
sunt de acord cu tine...daciile nu sunt facute pentru tuning...dar pe mine nu asta m-a deranjat ci faptul k tipu facea mijto...nu ii cunosc pe nici unul personal,deci sunt neutru la faza asta...nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar nu mi-a placut reactzia lui...si banuiesc ca vor mai fi faze de genul pentru ca e tare usor sa faci mijto fara sa te gandesti la anumite kestii si sa te pui in locul celuilalt...salutare tuturor
so luat si ce ...isi permite...hai sa terminam cu certurile si alea alea...k nare nici un rost bafta la voi
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:19   #71
stufosu

Stage 2
 
stufosu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 37
Default Re: Dacia TUNING :D

Quote:
Originally Posted by BIG_mafia View Post
ii pune croame



so luat si ce ...isi permite...hai sa terminam cu certurile si alea alea...k nare nici un rost bafta la voi
...dupa cum ziceam...nu ma cert cu nimeni...ciau bau
stufosu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:32   #72
stufosu

Stage 2
 
stufosu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 37
Default Re: Dacia TUNING :D

P_C_D, nu stiu de ce te superi si tu asa de usor...ca doar nu m-am certat cu tine si nici nu te-am jignit...ciau bau
stufosu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 23:46   #73
cucuci

Stage 2
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 49
Default Re: Dacia TUNING :D

parerea mea: bani aruncati pe geam ... & total aiurea.
cucuci is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 23:48   #74
P_C_D

Stage 5
 
P_C_D's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 388
Default Re: Dacia TUNING :D

Stufosule , vineria viitoare sunt in parcare la heat , daca vrei poti sa vi sa-mi spui in fata sa stau pe p**a mea.Adica chiar te rog sa vi.Aici pe forum suntem razboinici rai toti.Big mafia multam :P


P.S. Chiar nu am nimic cu nimeni dar cand mi se adreseaza cuvinte dinastea aiurea ma supar.Eu mi-am spus parerea mea personala despre aceea masina si cu asta basta si nu-mi convine sa vina un stufos sa-mi zica sa stau pe p**a mea.

Last edited by P_C_D; 01-04-07 at 23:50.
P_C_D is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 23:58   #75
cucuci

Stage 2
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 49
Default Re: Dacia TUNING :D

PCD hai ca mai greseste omul poate a fost stufosu` impins de un avant prostesc gandindu`se ca daca omu are dacie e sarac negandindu`se ca daca era sarac nu baga banii in "tuning" ce-i tinea pentru benzina sa mearga o data-n saptamana cu masina pana la ABC.
Toata stima
cucuci is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -