Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-06, 09:32   #241
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Tipe la volan...

Scuze,ca intrerup discutia voastra,dar neaparat trebuie s-o sustin pe Ariana..
Parerea mea : oricine poate sa devina sofer bun,indiferent de primul nr din CI!Conditia este sa aiba destul de mult timp sa conduca si sa iubeasca feeling-ul!
Problema e,ca femeile au mult mai putin timp de asta si de obicei conduc de nevoie(TREBUIE adus copilul,TREBUIE facut piata),pe cind baietii de 18 ani deja fac dracu'n patru sa faca rost de orice,ce are patru roti si mere cu nafta!
Din pacate sunt intr-adevar putine tipe care iubesc masinile,si destul de mult timp liber sa fie in tema cu ele,dar EXISTA!!!!!Asa ca RESPECT PTR ELE!!!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 19:15   #242
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by Trixi
Scuze,ca intrerup discutia voastra,dar neaparat trebuie s-o sustin pe Ariana..
Parerea mea : oricine poate sa devina sofer bun,indiferent de primul nr din CI!Conditia este sa aiba destul de mult timp sa conduca si sa iubeasca feeling-ul!
Problema e,ca femeile au mult mai putin timp de asta si de obicei conduc de nevoie(TREBUIE adus copilul,TREBUIE facut piata),pe cind baietii de 18 ani deja fac dracu'n patru sa faca rost de orice,ce are patru roti si mere cu nafta!
Din pacate sunt intr-adevar putine tipe care iubesc masinile,si destul de mult timp liber sa fie in tema cu ele,dar EXISTA!!!!!Asa ca RESPECT PTR ELE!!!
ai dreptateTrixi,ele intr-adevar exista,m-am intilnit si eu cu vreo doua exemplare care chiar aveau acel ceva in singe de care ai nevoie la volan,banuiesc ca si tu il ai ,nu?
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 19:44   #243
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default Re: Tipe la volan...

ia mai pove despre ele... sau mai bine mi-ai face cunostinta cu ele ..
apropos Felicitari !! si tie si lui Joe si Ervin (asociatul lui Joe)=Infect... apropos noi am facut o poza parca ,unde-i ? .. aia cu Infect ...
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 10:18   #244
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Smile Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by margineanu ovidiu
ai dreptateTrixi,ele intr-adevar exista,m-am intilnit si eu cu vreo doua exemplare care chiar aveau acel ceva in singe de care ai nevoie la volan,banuiesc ca si tu il ai ,nu?
....pai ,nu stiu...a pomenit ceva alataieri sotul meu,in legatura cu omorirea motorului din Bora....cica ar fi cazul sa ma las batuta,ca n-o sa iasa puterea celor 130 cai,cu care sunt eu obisnuita,din asta cu 101...nu stiu,eu inca sper,si incerc de fiecare data...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 23:05   #245
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by Trixi
Scuze,ca intrerup discutia voastra,dar neaparat trebuie s-o sustin pe Ariana..
Parerea mea : oricine poate sa devina sofer bun,indiferent de primul nr din CI!Conditia este sa aiba destul de mult timp sa conduca si sa iubeasca feeling-ul!
Problema e,ca femeile au mult mai putin timp de asta si de obicei conduc de nevoie(TREBUIE adus copilul,TREBUIE facut piata),pe cind baietii de 18 ani deja fac dracu'n patru sa faca rost de orice,ce are patru roti si mere cu nafta!
Din pacate sunt intr-adevar putine tipe care iubesc masinile,si destul de mult timp liber sa fie in tema cu ele,dar EXISTA!!!!!Asa ca RESPECT PTR ELE!!!

AM O AMICA CA IMI FAC CRUCE DE TRE SA MA DUC CU EA UNDEVA !!!!!DOAMNE FERI!!!!!STIE TIPA ARE VANA IN EA ADEVARAT!!!!MULTI BAIETZI AR LUA LECTII DE LA EA......
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 00:09   #246
Flo_Pue

Stage 1
 
Flo_Pue's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 18
Default Re: Tipe la volan...

Ce tare! Si eu mi-as dori sa vad o femeie la volan care se ia cu mine la semafor, ba chiar as vrea sa ma faca, macar as vedea si eu ceva live in premiera in domeniul auto.

Apropo Sandu sa stii ca vad bine loganurile albe (off topic)
Flo_Pue is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 09:26   #247
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Tipe la volan...

inseamna ca atunci cand nu ai vazut loganu m-am comportat ca o c....a proasta!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 12:55   #248
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Smile Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by Flo_Pue
Ce tare! Si eu mi-as dori sa vad o femeie la volan care se ia cu mine la semafor, ba chiar as vrea sa ma faca, macar as vedea si eu ceva live in premiera in domeniul auto.

Apropo Sandu sa stii ca vad bine loganurile albe (off topic)
......eeeeeeeeee,la ce masina sa fiu atenta?????
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 17:44   #249
KillerB

Stage 4
 
KillerB's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Tipe la volan...

Mai, inteleapta fata Trixi asta! You go girl!
Si uite, ca dintre toate comunitatile numai Oradea are un topic cu fete la volan...Bravo!
Apropos, sunt Ana si mai jos aveti o poza cu mine si baietii de Crazy Drivers (eu sunt aia mica cu sepcuta rosie). Sorry, nu am nici o poza prea clara cu mine la volan!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Dsc04751.jpg
Views:	103
Size:	869.8 KB
ID:	84953  
__________________


membra Crazy Drivers

Es fließt durch meine Venen
Es schläft in meinen Tränen
Es läuft mir aus den Ohren
Herz und Nieren sind Motoren

Benzin...
KillerB is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 20:37   #250
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Smile Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
AM O AMICA CA IMI FAC CRUCE DE TRE SA MA DUC CU EA UNDEVA !!!!!DOAMNE FERI!!!!!STIE TIPA ARE VANA IN EA ADEVARAT!!!!MULTI BAIETZI AR LUA LECTII DE LA EA......
.......ne faci cunostinta????
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 20:40   #251
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by KillerB
Mai, inteleapta fata Trixi asta! You go girl!
Si uite, ca dintre toate comunitatile numai Oradea are un topic cu fete la volan...Bravo!
Apropos, sunt Ana si mai jos aveti o poza cu mine si baietii de Crazy Drivers (eu sunt aia mica cu sepcuta rosie). Sorry, nu am nici o poza prea clara cu mine la volan!
...multumesc!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 11-04-06, 22:11   #252
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re: Tipe la volan...

TRIXI sa stii ca te asteptam vineri si nu trebuie sa stai asa retrasa ca si vinerea trecuta ............
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 10:05   #253
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Smile Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by BH-15-RIC
TRIXI sa stii ca te asteptam vineri si nu trebuie sa stai asa retrasa ca si vinerea trecuta ............
...nasol!!!Ingognito-ul meu s-a dus!
...si multumesc mult ptr invitatie!In mod sigur mai trec eu pe-acolo !
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:38   #254
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Tipe la volan...

Quote:
Originally Posted by BH-15-RIC
TRIXI sa stii ca te asteptam vineri si nu trebuie sa stai asa retrasa ca si vinerea trecuta ............
tinind cont ca tu s-ar parea ca ai descoperit-o speram ca ne-o prezinti pe una din putinele fete care se converseaza cu noi pe forum,daca o mai vezi asa in incognito in vreun colt al parcarii
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 13-04-06, 10:57   #255
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Tipe la volan...

Oricum ma dau de gol cu Bora!(daca nu ma duc cu Passatu' de-al dracului)
Trixi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -