Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-09-05, 16:46   #31
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"daflyer_oradea\"
nu e vorba de o ra, da toti is batrani..vrei sa iti dau exemple?
sandu are 2 copii, Gaju o sa aiba unu in curand, alex UAD are firma de transporturi si e tot timpul pe drum, plus ca si el are pe la 35, 40...Zozo nu e interesat, Ervin e mereu pe drumuri, cine stie ce face maine, ARO oricum nu vine, el e cu altele...iti mai zic?Gabi de la Lynx tuning e mereu in austria...daca mai stii si altii, zi-mi si iti spun cam care ar fi motivele.
Crede-ma ca lucreaza astia detule ore pe zi, merg la meetinguri si d'astea, da la 30 de ani nu cred ca iti arde sa te intalnesti sa discuti de un club care va avea in mare majoritate inscrisi tineri, asa , ca noi.Daca mergem si le propunem sa se inscrie in club, sau ceva de genu asta, da inteleg, o sa fie de acord. dar nu ii pune pe ei pe drum pentru o intrunire fara neaparat o miza importanta. Cand am ceva concret, eu ma duc pe la fiecare si obtin semnaturi, si sponsorizare, daca trebuie.Dar mai mult , nu va asteptati. Dupa ce ne infiintam si etc, o sa vina la intalniri sau la sedinte, dar nu te astepta sa mearga in fiecare zi cu noi la suc...ca nu au timp de asa ceva.si sincer, nici eu nu as avea timp.
nu exagera, flavia, cu ideea asta cu clubul. Sa vedem intai ce iese, si apoi ne legam de \"greii\" sportului asta atat de complicat, adik tuningu'..
Ai perfecta dreptate
AleXXL is offline  
Old 13-09-05, 17:33   #32
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

.....eu la intalnire daca nu iese nimik ma pun urat pe

flaviutza is offline  
Old 13-09-05, 17:48   #33
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default as

Imi place ce vad pe forum, este bine ca se incearca ceva si la Oradea, flaviutza nu te apuca de asa ceva ca nu e bine
Vladutzzz_sv is offline  
Old 13-09-05, 19:46   #34
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Multumin mult de tot ca ne incurajezi,poate mai vorbim despre detalii poate ne ajuti......insa de nu iese eu tot .....glumesc,desi in esenta nu-i rau nimik atata timp cat o faci cu masura...
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline  
Old 13-09-05, 19:56   #35
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Flavia, prea mult te consumi...ai rabdare si vezi ce se va intampla.
daflyer_oradea is offline  
Old 13-09-05, 20:57   #36
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

eu vreau sa
atata tot
flaviutza is offline  
Old 13-09-05, 22:52   #37
Autoperform

Stage 3
 
Autoperform's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 157
Default

hai ca-ti facem fiecare cinste cu un litru de benzina/motorina sa te termini mai repede
Autoperform is offline  
Old 14-09-05, 23:07   #38
bpipifs

Stage 1
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 20
Default

mah ii buna ideea voastra dar kiar nush de unde dreq sa faci rost de bani k ma gandesc k ii multa hartogaraie cu avocati si de alea si aprobari si faze..
din pacate ar trebui sa vina unu care lucreaza care are bani sa puna p picioare un club k orashe cu mai putine masini faine au cluburi si in oradea chiar se dezvolta chesti mai bine( no offense but we r more occidental if u know what i mean )
scuze pt cei care citesc si nu sunt din oradea
dar eu sunt student in cj si acolo in afARA de ala cu E36-le (DMX) sibncer.....cam ghol dupa mine....
lasa k mai vb vineri
drive safe
bpipifs is offline  
Old 14-09-05, 23:15   #39
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

buuuun...deci neintalnim vineri si vedem ce putem face. o sa aduc exact ce acte trebuie, cata hartogaraie, si cat costa.
Am reusit sa vorbesc si cu Ervin, ne ajuta si el cu ce poate, si financiar, si probabil ca daca e nevoie de o suma o sa o strangem de la fiecare.Pana infiintam clubul.Si apoi vedem ce ar trebui facut dupa aceea. Intai sa ne vedem cu actele la notar, si...putem sa speram.
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline  
Old 15-09-05, 09:16   #40
Autoperform

Stage 3
 
Autoperform's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 157
Default

am vb cu varu-meu care o terminat dreptul. o zis ca daca ii nevoie de implicare \"full\" ne sta la dispozitie numai din 1 decembrie ca are masteratul inainte, dar cu intrebari si hartogaraie ne ajuta cat poate si acuma.
oricum i-am zis de ce-am citit ca onorariu avocatului ii in jurde 250 euro si o zis ca-i aiurea,ii prea mult,

ce-o mai zis interesant ar fi sa luam in considerare forma de ONG, nu de asociatie club sportiv...ii mai avantajos cu taxe si impozite/sponsorizari.vom discuta mai pe larg vineri

daflyer...vroiam sa aduc si eu alea... oricum ar trebui sa fie in vreo 8-9-10 exemplare sa sa uite lumea pe ele.
__________________
- 1969 Fiat 124 Sport Coupe -

Autoperform is offline  
Old 15-09-05, 10:53   #41
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

eu am facut deja 2...da, intr-adevar, un avocat nu ar strica, macar sa ne facem o idee
daflyer_oradea is offline  
Old 15-09-05, 11:06   #42
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Is curioasa cat rezista postu asta...... ca precis il sterge Daflyer.

Mi-a tot stros neuronii pt. denumiri de club si am gasit cateva....

Zero Limits

Xcessive Cruisers

Urban Cruisers

West Side Cruisers

Velocity

UnderGround HyperToys

Rollin Flyers

Rog baiestii de la Autoperform sa scoata la imprimanta denumirile sa le avem si akolo....
Ce ziceti?
flaviutza is offline  
Old 15-09-05, 11:49   #43
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

West Crazy Drivers...avem si logo
...plus ca toti oradenii in deplasari au avut denumirea asta pe masini...eu zic ca se potriveste cel mai bine.
Fara aberatii de genu' F F.
daflyer_oradea is offline  
Old 15-09-05, 12:48   #44
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

\"Fara aberatii de genu' F F. \"
adik? nu a zis nimeni de Fast&Furious......
???????
lamureste-ma pls
flaviutza is offline  
Old 15-09-05, 14:12   #45
Autoperform

Stage 3
 
Autoperform's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 157
Default

hmmm....faza cu west( de la amandoi ) ne place,dar proprunem ceva putin modificat:

West Riderz.....ii si mai simplu...paprerea mea...si nici nu-i asa fantasmagoric chiar daca oarecum bate inspre motociclete.

sau

Society X....asta deja v-am spus ca mi de suflet....(oricum nu cred ca o sa fie ales)....in genu de \"comunitate\" nu de societate comerciala

oricum propun sa vina fiecare cu denumiri si le supunem la vot....asa-i cel mai corect
Autoperform is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -