Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-05, 17:01   #211
Autoperform

Stage 3
 
Autoperform's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 157
Default

\"WestSide Racers\"-club care este in curs de infiintare
daca vrei sa te inscrii sa apari vineri in parcare la heat...ma cauti pe mine (bogdan) sau pe alex daflyer.taxa de inscriere este 100.000
__________________
- 1969 Fiat 124 Sport Coupe -

Autoperform is offline   Reply With Quote
Old 18-11-05, 07:49   #212
Z3r0

Stage 1
 
Z3r0's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 14
Default

ok ok, inteleg ... dar mai zicetimi si mie niste chestii despre WSR, beneficiez de ceva daca ma inscriu ... ce planuri aveti pe viitor cu WSR ... adica sa fiu si eu mai motivat
Z3r0 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-05, 12:21   #213
Autoperform

Stage 3
 
Autoperform's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 157
Default

hehehe....pai acuma trebe sa fii pur si simplu motivat, nu sa intri in club pentru beneficii...vor fi si dinalea, dar inainte trebuie infiintat. incercam sa-l terminam pana la craciun. printre beneficii vor fi si reduceri la firme cu care vom colabora ( noi facem deja reducere de 10% la chiptuning pt membri ), dar asta dupa ce facem legaturile si colaborarile de sponsorizari. de asemenea se vor organiza showuri si curse legale. urmeaza sa discutam cu politia, care este de accord sa ne sprijine la cursele legale, vor fi si deplasari in tara la alte showuri, probabil se va scoate si o revista mai incolo....dar toate astea dureaza....acuma trebe' doar sa fii motivat, la fel ca restu' dintre noi
p.s. acuma la inceput suntem mai liberi cu intratile in club...adica intra cine vrea....poate mai incolo o sa ni se urce la cap si o sa fim mai selectivi.... putin probabil da noah.... hai numa vineri in parcare la heat si mai vezi ce faci
Autoperform is offline   Reply With Quote
Old 19-11-05, 21:30   #214
TVMfelina

Stage 2
 
TVMfelina's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 57
Default

Am vazut si vineri cat s-a vorbit despre club legal. Cativa care se stiau vb-eau intre ei la masina la PUE si restu` au venit k sa se plimbe sau sa nu stea akas. Nu a facut nimeni nici o circulara sa dea d veste. Am auzit de taxe de alea avion (barfe) de vreo 200.000... da k sa faci un ONG nu iti tre` bani. Kestia asta ar trebui facuta din pasiune si dupa ce e gata inreg. clubu` k ONG atunci sa ceri o taxa lunara de vreo 50.000 ptr diverse, in fct. de keltuieli. Eu cam bag seama ca nimeni nu prea stie ce e de facut. Si in legatura cu reducerile nu tre` sa fii intr-un club k sa le obtzii ci tre` sa iei de o suma mai maricica, mai multe piese sau sa ai logoree cand mergi sa discuti la firma. Si in legatura cu organizatu` cu politia s-a vorbit deja. indiferent k avem sau nu club se pot organiza diferite evenimente doar atunci cand am stabilit ceva cert, urmand k apoi ulerior sa ii anuntam si pe ei. S-a vorbit deasemeni si la Ambulanta Bihor.
Toata lumea ar vrea club... da` ar fi ideal sa se faca singur ... noi numa sa fim invitati la evenimente.
Fapte oameni buni... nu vorbe!
__________________
MENS SANA IN CORPORE SANO - motor \\\" sanatos\\\" intr-o caroserie \\\"sanatoasa\\\"
TVMfelina is offline   Reply With Quote
Old 19-11-05, 21:49   #215
TVMfelina

Stage 2
 
TVMfelina's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 57
Default

Poze cu \"felina\" mea si date despre mine. Ca doar aici e rubrica \"sa ne cunoastem\" :

Eu: 23 ani, medicinist, oradean
Ea: 1,5 ani, dieselara de 2,2, frantuzoaica

Ceilalti 2 \"copii\" pe care ii mai am in afara de Felina o sa ii prezint mai incolo... intai tre` sa ii duc si pe ei la intrunirile noastre sa se cunoasca si cu ceilaltzi(/celelalte).
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sv101436p_174.jpg
Views:	77
Size:	142.2 KB
ID:	52644   Click image for larger version

Name:	sv101435p_320.jpg
Views:	81
Size:	114.8 KB
ID:	52645   Click image for larger version

Name:	sv101461p_172.jpg
Views:	86
Size:	151.2 KB
ID:	52646  

Click image for larger version

Name:	sv101460p_202.jpg
Views:	73
Size:	110.1 KB
ID:	52647  
TVMfelina is offline   Reply With Quote
Old 19-11-05, 23:04   #216
AleXXL

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 570
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TVMfelina\"
Am vazut si vineri cat s-a vorbit despre club legal. Cativa care se stiau vb-eau intre ei la masina la PUE si restu` au venit k sa se plimbe sau sa nu stea akas. Nu a facut nimeni nici o circulara sa dea d veste. Am auzit de taxe de alea avion (barfe) de vreo 200.000... da k sa faci un ONG nu iti tre` bani. Kestia asta ar trebui facuta din pasiune si dupa ce e gata inreg. clubu` k ONG atunci sa ceri o taxa lunara de vreo 50.000 ptr diverse, in fct. de keltuieli. Eu cam bag seama ca nimeni nu prea stie ce e de facut. Si in legatura cu reducerile nu tre` sa fii intr-un club k sa le obtzii ci tre` sa iei de o suma mai maricica, mai multe piese sau sa ai logoree cand mergi sa discuti la firma. Si in legatura cu organizatu` cu politia s-a vorbit deja. indiferent k avem sau nu club se pot organiza diferite evenimente doar atunci cand am stabilit ceva cert, urmand k apoi ulerior sa ii anuntam si pe ei. S-a vorbit deasemeni si la Ambulanta Bihor.
Toata lumea ar vrea club... da` ar fi ideal sa se faca singur ... noi numa sa fim invitati la evenimente.
Fapte oameni buni... nu vorbe!
... ai mare dreptate ! :P
AleXXL is offline   Reply With Quote
Old 20-11-05, 12:56   #217
Autoperform

Stage 3
 
Autoperform's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 157
Default

@TVMfelina
1) clubul nu va avea forma de ONG( nu avem nici o tangenta cu aia, cu totul ca la inceput a fost in discutia si aceasta forma), ci va fi asociatie non profit.
2) cheltuielile de infiintare sunt cca.10-10.5 milioane din care capitalul social 6.200.000
3)taxa de inscriere este de 100.000 ( iese in jur de 3 milioane de la cca 30 de membri, restul urmand sa fie completat de membri fondatori), banii fiind necesari ulterior pt legitimatii, stickere,etc. si da, va fi o cotizatie lunara de 50.000 pt cheltuieli de chirie,contabila etc.
4)am trimit deja cererea de rezervare de denumire la bucuresti, sper sa primim saptamana asta raspunsul. de asemenea este gata si statutul si alte cele.s-au facut pozele de legitimatii, deja am facut cateva de model.
5)daca ai vazut ca era lume la masina la PUE de ce n-ai venit acolo sa intrebi care-i faza?
6)cand a fost evenimentu la livada eu am fost cu picioru in ghips, dar am inteles ca politia, aka ciuclea a zis sa ne ORGANIZAM MAI INTAI....
7)Dupa cum vezi, sunt FAPTE, NU VORBE, dar daca stai de-o parte n-o sa vina nimeni sa te traga de maneca, mai hai si intreaba si tu.... cheers mate
Autoperform is offline   Reply With Quote
Old 21-11-05, 21:58   #218
TVMfelina

Stage 2
 
TVMfelina's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 57
Default

Scuze baietzi! Acum am vazut si eu ca sunt cativa care kiar vor sa faca ceva k-lumea in Oradea. Sper sa fim si noi restul mai cooperanti si sa facem acest club. Kiar ca ar fi frumos. Sa facem in afara de \"seratele\" de vinerea de la Heat si niste intalniri in cadrul clubului in care sa vorbim si despre viitoarele evenimente organizate, despre ce putem sa ne facem la masinutze si unde... sau sa mai iesim si noi prin oras in cadru organizat :P.
Keep up the good work!

P.S. Vad ca ninge ... nu mergem undeva sa facem \"drifturi\" ?!?!
TVMfelina is offline   Reply With Quote
Old 10-12-05, 18:37   #219
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default

SA NE CUNOASTEM?!?!? Da cred ar fii timpul sa va cunosc si eu , si voi pe mine de mai aproape. Numele meu este JOE am 26 ani daca femeile ma intreb am numai 22 poate si mai putin , de meserie sunt vopsitor auto dar cel mai mult imi place in masini instalatie audio , poate si de asta am deschis un magazin in Oradea de care poate si voi ati auzit poate bun poate rau, sper ca mai mult bun. Eu sunt in oradea cel care INFECTeaza masinile cu instalatii audio de calitate . Nu am o masina tuningata sa pot mere si eu la intilnirile de vineri dar cand o sa am acolo va fii si locul meu. Daca orcine are vreo intrebare in legatura cu sistemele audio in masina si crede ca eu le pot ajuta astept intrebarile si va ajut cu orice e posibil ori in magazin ori prin forum. Scrieti parerile voastre despre mine sa stiu cei care ma cunosc totusi cum ma cunoasteti
joe_infect is offline   Reply With Quote
Old 10-12-05, 18:50   #220
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Wellcome Joe!
In sfarsit ai aparut si tu pe forum....
Eu te stiu de la Vlad(sfigmo).
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 12-12-05, 23:07   #221
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default

Chiar asa de putini vizitez partea asta a forumului ,sau nu vreti sa ne cunoastem
joe_infect is offline   Reply With Quote
Old 12-12-05, 23:33   #222
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

1.sunt putini oradeni care sunt pe forum
2.dintre ei putini posteaza activ(adica scriu mai multe)
3.si intr-adevar putini viziteaza seciunea,cred...
sau daca au citit si-au zis ceva de genu\"asa si?\" ori nu au simtit nevoia sa posteze ceva semnificativ
5.ca sa ii cunosti iti sugerez sa intri si pe alte seciuni9din \"Oradea\") si sa vezi cam care suntem
6.iti mai sugerezi sa intri si pe alte sectiuni de genul \"Sisteme audio\"/\"dBDrag\" etc. sau chiar Cluj unde poti sa-l vezi si pe Vlad
Forumul e cel mai mare si mai bogat in informatii actuale si nu numai despre tot ce misca in lume tuningului cat si in materie de audio pt. masini desigur.
Daca ai rabdare si piscaleshti peste tot vei vedea ca forumul 4tuning este centru virtual al tuningului romanesc(si nu numai).
Mai demult posta si era foarte activ si Cristi adica GAJu` dar acum de cand e tatic s-a mai linistit.
In rest iti urez inca odata bun venit si multe reusite in ceea ce iti propui legat de \"car audio\" (si nu numai).
Te asteptam la intalnirile West Side Racers din fiecare vineri,ora 20:00,vis-a-vis de Heat, in parcare. Acolo ne strangem toti pasionatii dupa cum cred ca ai aflat.
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 20:20   #223
horguemtuning

Stage 5
 
horguemtuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,454
Default

Szervusz Joe !
horguemtuning is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 20:24   #224
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

mare intalnire azi....valib & horguem....
si uite asa...ne-am cunoscut si noi, si am mai schimbat o idee, doua

nice to know u dude
valib is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 20:27   #225
horguemtuning

Stage 5
 
horguemtuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,454
Default

Fix azi cand aveam o zi proasta !
horguemtuning is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -