Quote:
|
Originally Posted by Mihaitza_tdi
Frumoase masini...dar unde sunt????????
|
BMW-u' 69-CAT a fost vanduta in urma cu 3 ani la 13.000 de euro.Era a lui Stefi si atunci cand i-a facut modificarile(in urma cu cativa ani buni) era printre putzinele masini tuningate din oradea