Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-10, 00:40   #1
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default R.I.P Ovidiu - WHA

Cu regret anunt si pe aceasta cale, pentru cei ce nu au aflat inca, trecerea in nefiinta a bunului nostru prieten si coleg de club Tigan Valentin-Ovidiu. S-a facut remarcat pritre pasionati cu a sa Mazda MX6 Turbo portocalie, nu o data a dat dovada de prietenie, colegialitate si spirit de echipa. Inmormantarea va avea loc Luni 29.11.2010, la ora 14:00 la Cimitirul Municipal. Odihneste-te in pace Ovi, n`o sa fii uitat niciodata!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	mazda1.jpg
Views:	668
Size:	87.7 KB
ID:	1757519  
__________________
Vand Honda CRX Del Sol 1.6 VTEC, 125cp :

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post5624650
HoricutzWSR is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 15:05   #2
vladpvs

Stage 5
 
vladpvs's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,137
Member of:
[VW]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

R.I.P
vladpvs is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 16:34   #3
Alex_Alfa

Stage 5
 
Alex_Alfa's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 492
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Off...
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Alex_Alfa is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 17:24   #4
mosos

Stage 4
 
mosos's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 201
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Dumnezeu sa-ti aseze sufletul alaturi de ingerii Lui!Fie-ti tarana usoara!
mosos is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 21:17   #5
mugly

Stage 3
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 130
Member of:
[VW]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

odihneste-te in pace acuma raiul va fi mai bun cu un suflet si cu o inima ca a ta
mugly is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 23:13   #6
gti 4 ever

Stage 5
 
gti 4 ever's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,413
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

odihneasca-se in pace
gti 4 ever is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 01:50   #7
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Sticky

RIP Ovi, un om pe care nu vreau sa mi-l amintesc cum l-am vazut azi,
vreau sa il tin minte cum era el inainte, tot timpul cu zambetul pe buze, vesel, plin de viata, dornic sa iti intinda o mana de ajutor cu orice ocazie.


Odihneste-te in pace OVI.
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 13:21   #8
ken77

Stage 3
 
ken77's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 105
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

odihneste-te in pace
ken77 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 14:18   #9
Tracid
Observator 4tuning

Stage 3
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 118
Member of:
[Observator 4tuning]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

RIP
Tracid is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 14:41   #10
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Quote:
Originally Posted by civic_ex View Post
Sticky

RIP Ovi, un om pe care nu vreau sa mi-l amintesc cum l-am vazut azi,
vreau sa il tin minte cum era el inainte, tot timpul cu zambetul pe buze, vesel, plin de viata, dornic sa iti intinda o mana de ajutor cu orice ocazie.


Odihneste-te in pace OVI.
exact ce discutam eseara la cimitir, a fost un om mult prea plin de viata ca sa plece asa repede,
odihneste-te in pace Ovi....
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 16:59   #11
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

odihneasca-se in pace
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 17:03   #12
M.T.M.

Stage 3
 
M.T.M.'s Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 119
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

R.I.P.
M.T.M. is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 17:54   #13
Flo_lancer
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Flo_lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 451
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Rip...

multi nu il cunonsc, dar Ovi...pt WSR a insemant o gura de aer.... nu stiu care din voi mai tineti minte.... dar Ovi a fost cel care a venit cu ideea de a avea un GRAJ ca si club..... citez "ma ce dracu, stiu unu care da inchirie un garaj pe primariei, cu 3 boxe.... in jur de 8 milioane, mergem maine sa il vedem?" asta era intr-o vineri in parcarea de la sala sporturilor, dupa nici o sapt a luat fiinta ideea WSR CHOP SHOP........
era cel care daca ii dadeai un telefon ca aveai nevoie de un ajutor, facea tot posibilul sa te ajute,


pacat, mare pacat,
__________________
My friends got their ladies, the-re all having babies.. but i just want to have some fun....

___________
Membru WSR
www.clasic-design.ro
http://florin-foto.blogspot.com
Flo_lancer is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 18:40   #14
MIThriade

Stock
 
MIThriade's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 2
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Vineri 26 Noiembrie 2010 aproximativ 17:30 .. a trecut in nefiinta a spus cineva ... a trecut .. inca un prag .. zic eu .. spre ce .. ? sper ca spre mai bun ...mai bine .. sau poate doar a deschis o poarta si sa eliberat .. zic .. eu si alti .. ca noi .. eu ... EL ..
Am fost prieteni . ? Nu stiu .. ce inseamna prieten stiu ca ..intre noi .. amicii .. prieteni cu interese comune .. cum spun altii au fost "gesturi" mici -mari multe .. dar aceste mici-marunte au construit ceva ce nu poate fi uitat
Uite un mic gest zic unui mare daca .. - Vai ce faina e ... ce fain suna .. ( o Honda CRX .. tunata ..spuneam eu .. simpla zicea EL ) ... - O vrei !? Ia cheile fa o tura ...da . ranjesc .. eu ... pina unde .. >? Pina unde vrei tu ... hmmm .. zic am o treba .. aici aproape continui ranjind .. pina-n Graz ...Linz ... ia-o ce ma`n trebi .. dute fa-ti treaba ... O iau ma duc .. vin peste o saptamana .. "victorios". -Doctore !, spun ce ma costa ? cat /ce sa-ti dau ai zis o tura .. a trecut saptamana .. deci .. taci ma ! ma jignesti .. de ce-mi vi cu din astea .. tiai facut treaba sa fi sanatos .. ... fost doar un exemplu ..
Vis a vis de tuning ... n-am cunoscut prea multi impatimiti ai genului dar .. l-am cunoscut pe el .. si cred ca i-am cunoscut pe toti ... Imagineaza-ti un OM care zi noapte .. indiferent ce face-ce zice atunci cind pomenesti de tuning al vezi ca se schimba la fata .. se schimba .. ochi i se aprind .. fata se imbujoreaza . si incepe a vorbii .. cate-n luna cate-n stee .. orice tunat sa fie .. altfel decat obisnuit .. altfel decat incastrat .. legat in ceva normal .. si nu ma refer doar la a tuna masini .. ... m-am hotarat . deschid un blog .. nu stiu inca unde .. si as vrea sa postez in fiecare zi .. ceva despre el .. . sa ne amintesca .. despre el .. si faptele lui ..bune rele nu conteaza ..daca e unul dintre voi neprihanitg sa arunce primul cu piatra ... pina atunci zic Nimeni nu e perfect poate de acolo si dorinta de a tuna-moda .. a duce spre ceva mai bun mai aproape de perfectiune ... ... Sa fiti iubiti !!! * era expresia lui * Sper sa-ti dea Dumnezeu ce nu ai primit pe lumea asta ...
MIThriade is offline   Reply With Quote
Old 28-11-10, 19:47   #15
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: R.I.P Ovidiu - WHA

Dumnezeule Doamne nu imi vine sa cred......l-am cunoscut in cateva intalniri de alea noastre am inceput sa ne mai intalnim,trecea pe langa magazin mai oprea mai bagam o tigara venea el vesel pozitiv din punctul tuturor de vedere,nu aveam afaceri impreuna ci eram amici si nu era omul suparacios ci plin de proiecte ca un tunat turbat pe aceaiasi caleasca ca si noi multi cum ne luptam cu aceasi masina asta facea si el baga tragea o rupea no-ndoia off doamne ma intreb de ce asa de tanar ....cu atatea proiecte inca de realizat in viata asta........Eram cu domi in media galaxi la lotus si ne-am intalnit cu el acu o luna unde credeti ca era?la electronice in lumea placerilor am povestit putin despre nebuniile noastre de tuning cai putere concursuri si acum sa aflu asta............groaznic groaznic foarte foarte rau imi pare de el
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sa ii fie tarana usoara
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -