ioi! au gresit un tarif la stationare, 192 ron! misto masini, va lafaiti in lux smecherilor!
pe la noi abia mai vezi o astra, vectra, un 406 sau un leon.
totusi exista grant taxi cu flota de lux, cielo, 407, c si e klasse, 607, si mai e si firma lui mitrea, fly taxi, cu pejo partner si citro berlingo.
prefer oricand taxiurile din timisoara/constanta celor din bucuresti, parca si soferii sunt mai civilizati/spalati

.
la nunta insaaa, saptamana trecuta un bun prieten a inchiriat ca masini un ford roadster 1928 si un corvette 4, sa vedeti ce-i claxonau astia pe strada.fain de tot.