Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-05-06, 17:22   #31
xstream

Stage 1
 
xstream's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 12
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Se poate spune sub o alta forma: "ba si la noi"
Dupa toata lupta oficiala de intrare in comuniunea Europeana, dupa toti indicii, graficele si estimarile, tocmai ne pomenim ca ne aliniem mai repede din punct de vederea al Tuningului auto. Prima editie, de la Bucuresti, a 4tuningDAY a strans la un loc masinile cele mai reprezentative, a tuningului din Romania. 4tuningDAY- Oradea are ambitia sa le stranga pe toate si sa le pune fata in fata cu masini din restul Europei.
Cei care-si tuneaza masinile fara sa se vada, sub capota, vor avea posibilitatea sa se alerge pe pista aeroportului in nestire. Vom aduce benzina la fata locului sa fim siguri ca nu pierd vre-o cursa din lipsa de carburanti...

Iar tuningul in CAR-audio va aduce exploxii de zeci de mii de wati pe masina, si sute de decibeli. Poate pare ca aruncam cu cifrele? Sa zicem doar ca vom vedea daca se doboara recordul de la Bucuresti: 160 decibeli in masina. asta, tinand cont ca suntem pe aeroport, si un avion supersonic la decolare atinge cam 120 decibeli.
Apropo... ce se face cu masinile? Se conduc... Pe langa liniute, cerculete, burn-out, pentru prima data in Romania va fi si un concurs de drifting. Soferie cu talent, sa se vada ca "ba si la noi"...
Speram ca asta va fi de bun augur pentru lansarea filmului Fast & Furios - Tokyo Drift.


Totul pe principiul ca daca e sa fie, sa fie din pln si de calitate. Sute de masini, modificate in toate modurile posibile se vor strange in Oradea. Chiar daca nu intri cu masina pe aeroport, cu siguranta vei alerga de la concursul de viteza pe pista la concursul de sunet, sau la cel de drifting. Asta in cazul in care nu ramai incremenit In zona concursurilor de frumusete pentru masini.Zecile de fete frumoase, modele catarate pe ele cu siguranta te vor duce la intrebarea "to be or not to be"... pardon... vroiam sa spun: "fata sau masina".
Muzica, dans, masini si fete, spectacol si adrenalina va fi fundalul pe care se va lansa numarul doi al revistei 4TuningRO, revista care alaturata sitului www.4tuning.ro sta alaturi de fenomenul auto din Romania de 4 ani de zile.
Ce vom avea pe 4 iunie?


Premii de peste 10.000 euro pentru vizitatori si concurenti, si marea surpriza, CEA MAI MARE SURPRIZA, este ca daca vii, participi la distractie din plin, si chiar daca vii pe jos, poti pleca cu un OPEL MANTA TUNAT , cu muzica, spoilere, eleroane si neoane.

Va invitam pe 4 iunie, pe aeroportul Oradea sa sarbatorim impreuna intrarea Romaniei in Europa macar din punct de vederea al tuningului, si car audio. Viteza, drifting, premii si concursuri vor condimenta atmosfera... Totul va fi etalat la indemana, va rugam sa veniti si sa serviti cu incredere. Intrarea 15 Ron, program 10-20.Pe 4 Iunie.
xstream is offline  
Old 15-05-06, 17:23   #32
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Thumbs up Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Quote:
Originally Posted by xstream
150.ooo lei vechi
mersi frumos.
Ciky is offline  
Old 17-05-06, 22:06   #33
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Quote:
Originally Posted by Ciky
mersi frumos.
nu ai de ce!!!
SoundIdentity is offline  
Old 18-05-06, 00:32   #34
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

O intrebare am si eu ....cat draq ma cost biletu de tren pana la oradea ..din constanta
Most_Wanted is offline  
Old 18-05-06, 00:40   #35
ahoe

Stage 5
 
ahoe's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 518
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

http://www.mersultrenurilorcfr.ro/
ahoe is offline  
Old 18-05-06, 17:45   #36
petrarca

Stage 3
 
petrarca's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 126
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

am si eu o intrebare...de unde se pot procura biletele...?
petrarca is offline  
Old 18-05-06, 21:13   #37
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

in orice statie de autobuz sau tramvai
akimoto is offline  
Old 19-05-06, 01:12   #38
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

sefu', de ce esti rautacios? poate omu crede ca e concert cu locuri limitate...

biletele la fata locului...
Gratzian is offline  
Old 19-05-06, 01:41   #39
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Quote:
Originally Posted by Gratzian
sefu', de ce esti rautacios? poate omu crede ca e concert cu locuri limitate...

biletele la fata locului...
sa fim sinceri:elevi sa citeasca abecedarele...ca noi rest stim care e filmu!!
SoundIdentity is offline  
Old 19-05-06, 13:13   #40
petrarca

Stage 3
 
petrarca's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 126
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

bai bai da ce mari cunoscatori sunteti toti...adica daca am pus si eu o intrebare gata sariti sa ma haliti?pai ia faceti atunci un show numa voi intre voi fara spectatori...daca nu ar fii spectatorii nu ati avea pe cine sa impresionati...ceea ce stiu ca va place enorm de mult...si invatati sa mai respectati oamenii...nu va credeti deasupra tuturor numai pt ca aveti o masina doua de cateva miute...ps:multumesc gratian
__________________
Mercedes W202 C180 Sport.
petrarca is offline  
Old 19-05-06, 15:48   #41
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Ludovic Orban spunea recent, vis a vis de un discurs al carui autor a fost Mircea Dinescu, "Umorul este sinonim cu inteligenta. Cine isi pierde simtul umorului, risca sa-si piarda si inteligenta"
asa ca, descreteste-ti fruntea petrarca
concert cu locuri limitate...auzi la el...muhahaha

Last edited by akimoto; 19-05-06 at 15:51.
akimoto is offline  
Old 19-05-06, 15:55   #42
Dj_Sotty

Stage 4
 
Dj_Sotty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 235
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Petrarca , fii linistit man ca e pe aeroport!!! Sper sa fie mai multa lume ca anu trecut dar nu stiu daca or fi sanse!! orikum or sa ramana bilete , , e cam imposibil de umplut aeroportu din oradea!!! Kiar daca`i cam mikutz!
vino linistit!
__________________
www.chromefelgen.de
Dj_Sotty is offline  
Old 19-05-06, 21:12   #43
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

Quote:
Originally Posted by petrarca
bai bai da ce mari cunoscatori sunteti toti...adica daca am pus si eu o intrebare gata sariti sa ma haliti?pai ia faceti atunci un show numa voi intre voi fara spectatori...daca nu ar fii spectatorii nu ati avea pe cine sa impresionati...ceea ce stiu ca va place enorm de mult...si invatati sa mai respectati oamenii...nu va credeti deasupra tuturor numai pt ca aveti o masina doua de cateva miute...ps:multumesc gratian
lasa tu impresiile si figurile tale!!!dac iei in serios ce se scrie aici atunci mai bine uitate la tv.....noi aici radem glumim ne mai f....m un pic dar nimic serios....cand e serios o facem live!!!asa ca nu mai fii asa sensibil ca o tarfa!!!tu numa pe net auzi de showu asta?peste tot in oras sunt postere afisate...si ce e vorba asta cu masini de cateva miute?fa si tu ceva si fii smecher de te tine...hai pa sensibilule...daca vii la aeroport hai si da noroc cu mine sa te vad la fizic sa imi schimb parerea ca nu esti asa sensibil....fi barbat si pune prostiile la o parte hai pa!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline  
Old 19-05-06, 23:26   #44
Dj_Sotty

Stage 4
 
Dj_Sotty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 235
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

zici tu bine ce zici sandule auzi ma ca eram la piata azi la semafor . . . si o coada d`aia frate ca sparg astia`n cantemir!!! haha si erau 2 scroafe p`akolo imparteau d`alea cu tuning showu` n`ai cum sa nu afli de el! si tot asa n`ai cum sa n`ai lok akolo!
Dj_Sotty is offline  
Old 20-05-06, 17:04   #45
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4 Iunie- 4 Tuning Day La Oradea!!!

de azi, incepem sa dam detalii

https://forum.4tuning.ro/196-4tuningday-revenge-oradea.html
Gratzian is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -