vai ce bine ar fi fost sa o conduc eu...
era masina unei cunostiinte, sa zic asa, ca nu imi era prieten sau ceva. un coleg de facultate. (am facut primul an de univ. in state)
eh ... si daca ai fost in dreapta ... senzatia a fost aceasi ... oricum ... te invidiez