Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

View Poll Results: ar merge si un tuning show combinat cu dbdrag , la Oradea?
da 40 95.24%
nu 2 4.76%
Voters: 42. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-06, 22:25   #121
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sfigmo\"
aptzishuri aptzishuri... ...merge si asa...oricum...nice car...io sincer nu am votat pt niciuna de la tuning...e greu...pt fiecare proprietar valoarea masinii sale e foarte mare...atata timp cat nu exista aparate sa masoare frumusetea eu unul nu ma exprim la partea estetica...aparatele credeti-ma sunt complet indiferente de a cui masina e...de-aia zic eu: traiasca term-lab (decibeli), traiasca dyno (cai putere), traiasca cronometrul (timpii pe pista)...TRAIASCA SECOLUL TEHNOLOGIEI !!!
Aici ai dreptate si pentru fiecare masina lui e cea mai frumoasa de aceea gusturile nu se discuta .Te salut si sper ca ati ajuns cu bine acasa fara alte peripetii .
__________________
<<<<Membru West Side RACERS


BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 22:26   #122
Eagle_flyaway

Stage 5
 
Eagle_flyaway's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 834
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

++++
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	oradea_020_300.jpg
Views:	37
Size:	146.1 KB
ID:	72342   Click image for larger version

Name:	25_02_06_1203_162.jpg
Views:	40
Size:	31.0 KB
ID:	72343   Click image for larger version

Name:	25_02_06_1158_106.jpg
Views:	39
Size:	29.6 KB
ID:	72344  

Click image for larger version

Name:	25_02_06_1157_180.jpg
Views:	37
Size:	22.2 KB
ID:	72345  
Eagle_flyaway is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 22:34   #123
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

mdeah...in afara de faptul ca mi se oprea masina (panda) la fiecare panta si ca am murit de frig in ea, nu am avut peripetii...am ajuns cu bine...cand am urcat dup'aia in Passat m-am simtit ca la Marriot in apartamentul prezidential...de amenda aia de radar tot nu am scapat...nu s-a stiut descurca nevasta-mea cu politzaiu' sa o lase fara amenda macar pt ca nu avea actele la ea, sau rovigneta sau asigurare sau celelalte treburi care nu erau in regula :P :P :P...a trebuit sa le puna ala pe toate pe hartie...pfuuuhhh...politzaii astia...oricat le-am explica faptul ca pe noi nu masina ne intereseaza ci cat de tare suna muzica in ea, ei tot ne dau amenzi pt circulatie...cum sa ii convingem ca de fapt pt noi masina e cutia care duce sistemul audio la un concurs???
__________________

Uischi...I'll never forget you...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 22:43   #124
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

Cam greu cu politia dar bine ca nu au fost mai multi pe traseu ca altfel..........Eu cind trec prin cluj aproape de fiecare data iau un radar sau o amenda de am zis ca abia astept sa va faca centura ca nu mai trec prin oras
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 22:54   #125
Eagle_flyaway

Stage 5
 
Eagle_flyaway's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 834
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

eu am scapat fara amenzi dupa excursia asta...desi nu aveam multe si de-mi ascultam copilotu aveam si eu de trecut pe la casierie!!!
Eagle_flyaway is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:02   #126
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

No acuma si asta face parte din farmecul unei asemenea \" excursii \".Sper ca va-ti simtit bine asta ca sa nu scriu cu WA-TI simtit bine caci poate ma-r acuza unii ca nu cunosc limba romana < la ORADEA si sper sa ne reintilnim la BUCURESTI .
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:28   #127
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

oricum.. e * v-ati :P
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:32   #128
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

Thanks for the help Flaviutza...ai facut super ok ce ai avut de facut...pacat ca nu ai adus prietene de-ale tale sa mai incinga un pic atmosfera pe acolo alaturi de tine...THX AGAIN
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:38   #129
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"flaviutza\"
oricum.. e * v-ati :P
Mersi Flavia dar sti cu graba si mai ale cu \" virsta \" se mai intimpla . Dar apropo cam cite voturi a luat LAGUNA ? Ca tu trebuie sa stii caci am aflat ca Ocsi ar fi fost al patrulea ?
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:51   #130
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

nu stiati mai baietzi ca la mine sunt de vanzare si antiradare cu precizie de 100%garantat!!!!!!!riscu excursiei este radaru ca la masinile noastre nu e ritm de 120 in afara ,la bucale amu voi fi sef de trib ca imi iau navigatia asta nou aparuta pe romania si nu ne mai ratacim garantat! abia astept etapa din bucuresti
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:58   #131
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SoundIdentity\"
nu stiati mai baietzi ca la mine sunt de vanzare si antiradare cu precizie de 100%garantat!!!!!!!riscu excursiei este radaru ca la masinile noastre nu e ritm de 120 in afara ,la bucale amu voi fi sef de trib ca imi iau navigatia asta nou aparuta pe romania si nu ne mai ratacim garantat! abia astept etapa din bucuresti
No nu-i bai ca te lasam in fata daca ai antiradar si navigatie si venim dupa tine ca sa nu ne ratacim prin BUCURESTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 00:06   #132
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BH-15-RIC\"
Quote:
Originally Posted by \"flaviutza\"
oricum.. e * v-ati :P
Mersi Flavia dar sti cu graba si mai ale cu \" virsta \" se mai intimpla . Dar apropo cam cite voturi a luat LAGUNA ? Ca tu trebuie sa stii caci am aflat ca Ocsi ar fi fost al patrulea ?
sincer nu mai stiu ca la un moment dat nu am mai numart restu de voturi a fiecarei masini ca oricum ne trebuia primele 3 locuri numai .. si am numarat numai teancurile mai groase...
Ne grebeam sa terminam ca altfel le numaram eu pe toate pt. a avea un clasament total ....
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 00:10   #133
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

sincer nu mai stiu ca la un moment dat nu am mai numart restu de voturi a fiecarei masini ca oricum ne trebuia primele 3 locuri numai .. si am numarat numai teancurile mai groase...
Ne grebeam sa terminam ca altfel le numaram eu pe toate pt. a avea un clasament total

PACAT TREBUIA SA LE PUI DEOPARTE SI SA LE NUMERI DUPA ACEEA CA SA AVEM UN CLASAMENT CU MACAR PRIMII 5 .
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 00:20   #134
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

dragi cocosi a fost a trcut gata asta e altadata va fi mai fain,doar repet doar sunt unele obiectiuni cu care nu toata lumea are acelasi principiu si se mai pierd din participanti pentru cateva nelamuriri
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 00:39   #135
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

Nu trebuie sa se piarda nici un participant pentru ca fiecare trebuie sa inteleaga ca nu se poate sa cistige toata lumea ci doar trei care sint pe podium de aia si e concurs altfel ce farmec ar avea daca toti am primi cupe ?

Normal ca nimanui nu ii place sa piarda dar asta ar trebui sa ne ambitioneze pe mai departe si nu sa ne faca sa renuntam .
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -