Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 20-04-13, 22:37   #6241
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Imi plac in special Volvo-urile Frumoase masini
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-13, 18:40   #6242
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Talking Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Daca vrei sa le vezi live pe toate cele 7 volvo, pot aranja sunt superbe, sunt ale unui prieten de-al meu.Din pacate nu am stiut mai repede de manifestare si nu am avut timp sa le pregatim pe toate si nu am avut destui soferi pt ele .)
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 21-04-13, 22:10   #6243
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by morghen View Post
Ahahhaa, da...ce sa zic..tat mis perpelit
Ma gandesc ca imi roaga pa sanatate, lumanari la beserica si tot ce trebe
Asta e viata...cineva tre sa fie "rau" (a se citi, aspru)
ba zici ca esti roman ai n-ai treaba tu comentezi,nu inteleg dece esti asa oftica(nu ti-a ocupat nimeni trecerea de pietoni de la patinuar pe care ai parcat tu acu vreo 3 ani)ca te cultivi din culegeri de matematica Ne-am dat sema ca esti paralel tot timpu, eu sunt sigur ca te cultivi printre randuri de "curechi" pt ca esti varza Dar, pt ca tot te vad asa, un barbat care are ultimul cuvant in casa(da iubito)sunt sigur ca esti un fel de KISS ASS scuze KICK ASS ce zic KICK ASS un fel de SUPER MAN care isi trage noapte chiloti peste pantaloni de accea te propun ma sa fi moderator pe topicu asta ca la cat esti de zelos poate iti dai ban o data ca tot timpu esti OFF TOPIC
__________________
astra h z19dth
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
Old 21-04-13, 22:24   #6244
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by cipri-vkt View Post
ba zici ca esti roman ai n-ai treaba tu comentezi,nu inteleg dece esti asa oftica(nu ti-a ocupat nimeni trecerea de pietoni de la patinuar pe care ai parcat tu acu vreo 3 ani)ca te cultivi din culegeri de matematica Ne-am dat sema ca esti paralel tot timpu, eu sunt sigur ca te cultivi printre randuri de "curechi" pt ca esti varza Dar, pt ca tot te vad asa, un barbat care are ultimul cuvant in casa(da iubito)sunt sigur ca esti un fel de KISS ASS scuze KICK ASS ce zic KICK ASS un fel de SUPER MAN care isi trage noapte chiloti peste pantaloni de accea te propun ma sa fi moderator pe topicu asta ca la cat esti de zelos poate iti dai ban o data ca tot timpu esti OFF TOPIC
Ce ai ba Cipri? Te-ai trezit vorbind in intarziere ? Sau atata ti-a luat sa scrii?
Nu mai da tu cu presupusul ce fel de om sunt eu...nu de alta dar nici nu ma stii la fata..dapoi sa mai ma si cunosti.
Gata, s-a stins conflictul, mi-am spus parerea, oamenii s-au alertat, deja se vad progrese, pozele sunt faine, intalnirea pare sa fi fost misto si civilizata.
Trebuie sa recunosc ca pozele postate de mrrocky89 par a fi complet altceva decat majoritate de pana acum. Tineti-o tot asa ! Sa vedem mai multe masini frumoase si curat lucrate la intalniri. Sper ca data viitoare sa ajung si eu.(edit: poate vin sa fac si eu niste poze)

PS: ti-am scris si pe PM in caz ca vrei sa ma injuri si tu ca altii..macar fa-o pe privat..

Last edited by morghen; 21-04-13 at 22:41.
morghen is offline   Reply With Quote
Old 21-04-13, 22:55   #6245
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Mai o chestie..cumva ai dreptate..nu stiu de ce imi bat capul..nu stiu de ce ma bag si incerc sa critic si sa rectific comportamente care mi se par deraiate...promit ca oricat de gresit mi s-ar parea comportametul unui membru sau a unui grup, nu am sa-mi mai exprim parerea pe forumul asta...faceti ce vreti..si sa fim toti sanatosi
morghen is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 00:18   #6246
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Cipri, spor la pedalat
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 16:26   #6247
AR.10.NBV

Stage 2
 
AR.10.NBV's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 50
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

bai morghen !!! iara tu tot critici pe altii, alta treaba nai??? ba ca santem samantarii ,ba ca loveste janta de bordura ce costa 1300-1400 oiro ai dat tu cumva bani pe ele, ba ca facem fotografii cu 3310 fiecare cu ce are sau ce poate navem toti aparate foto de sute sau de mii de euro ca si tine dinalea profi.
Daca ai tu doua masinii inseama ca trebuie sa critici pe toata lumea.
AR.10.NBV is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 16:49   #6248
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Sfatul meu: Morghen se prezinta vineri la intalnire, il legati de gardul de la patinuar si dati cu biciul pe el.. Daca nici asa nu se invata, nu are rost.
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 17:11   #6249
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by AR.10.NBV View Post
bai morghen !!! iara tu tot critici pe altii, alta treaba nai??? ba ca santem samantarii ,ba ca loveste janta de bordura ce costa 1300-1400 oiro ai dat tu cumva bani pe ele, ba ca facem fotografii cu 3310 fiecare cu ce are sau ce poate navem toti aparate foto de sute sau de mii de euro ca si tine dinalea profi.
Daca ai tu doua masinii inseama ca trebuie sa critici pe toata lumea.
Ati inteles gresit..sau m-am exprimat gresit(daca asta e cazul si e vina mea...imi cer scuze)
Nu critic eu pe nimeni ca e sarac..nu critic pe nimeni ca are masina de la parinti...si eu am fost asa, si nici acum nu sunt departe

Ca sa fiu clar...am spus ca mereu sunt la fel pozele, nu ca sunt naspa ca si calitate(asta era doar o gluma) Uite..vineri s-au facut poze faine..nu?
Am spus ca mi se pare aiurea ca pasionat de masini sa stai sa faci mizerie in parcare...si asta cred ca e deacord oricine cu mine.

Iar cu jantele de bordura...zi si tu ca n-am dreptate..nu e pacat de ele? chiar si masinile de drift pe care le vezi la competitie au jante ieftine pe spate...

Mai o chestie...vad ca lumea nu accepta critica..fara critica nu progresezi...si critica nu e dat cu paru..nu e nici macar injurat sau ofensat...e pur si simplu critica...numai ca din pacate unii nu pricep asta si sar la scandal..
morghen is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 20:52   #6250
ralphmandl

Stage 5
 
ralphmandl's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 842
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

uite niste poze acceptabile
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	_DSC4868.jpg
Views:	57
Size:	5.51 MB
ID:	2755943   Click image for larger version

Name:	_DSC4915.jpg
Views:	68
Size:	4.58 MB
ID:	2755944  
ralphmandl is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 21:34   #6251
BOGDAN_UWW

Stage 5
 
BOGDAN_UWW's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 864
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

vorba aia...unii are....unii n-are...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF3829.jpg
Views:	51
Size:	5.27 MB
ID:	2756002   Click image for larger version

Name:	DSCF3819.jpg
Views:	59
Size:	3.06 MB
ID:	2756003   Click image for larger version

Name:	DSCF1039.jpg
Views:	47
Size:	2.38 MB
ID:	2756004  

Click image for larger version

Name:	DSCF1076.jpg
Views:	42
Size:	1.43 MB
ID:	2756005  
BOGDAN_UWW is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 21:39   #6252
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Tare renault-ul, merita o sesiune foto.
morghen is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 22:04   #6253
ralphmandl

Stage 5
 
ralphmandl's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 842
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

nu prea mai vezi in ziua de azi asemenea renault-uri
ralphmandl is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 22:34   #6254
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Talking Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Hai hai ca tat am rosit no" Luati-l ca e de vanzare sa i-l aveti si voi.
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 22-04-13, 22:37   #6255
AR.10.NBV

Stage 2
 
AR.10.NBV's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 50
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by morghen View Post
Ati inteles gresit..sau m-am exprimat gresit(daca asta e cazul si e vina mea...imi cer scuze)
Nu critic eu pe nimeni ca e sarac..nu critic pe nimeni ca are masina de la parinti...si eu am fost asa, si nici acum nu sunt departe

Ca sa fiu clar...am spus ca mereu sunt la fel pozele, nu ca sunt naspa ca si calitate(asta era doar o gluma) Uite..vineri s-au facut poze faine..nu?
Am spus ca mi se pare aiurea ca pasionat de masini sa stai sa faci mizerie in parcare...si asta cred ca e deacord oricine cu mine.

Iar cu jantele de bordura...zi si tu ca n-am dreptate..nu e pacat de ele? chiar si masinile de drift pe care le vezi la competitie au jante ieftine pe spate...

Mai o chestie...vad ca lumea nu accepta critica..fara critica nu progresezi...si critica nu e dat cu paru..nu e nici macar injurat sau ofensat...e pur si simplu critica...numai ca din pacate unii nu pricep asta si sar la scandal..
iti dai seama mizerie! sunt bio degradabile,ca tu nu spargi seminte nah in fine !! pai cu jantele de bordura acea persoana nu-i curioasa de ele !!! e pacata de jante da., pai daca ele considera ca vrea sa le distrug treba lui !! criticati trebuie acei ce sunt paraziti si stau pe bani parintilor care nu stiu cum se fac banii in ziua de azii si stau in fata calculatorului si ii fute la cap cu fel si fel de comenturii !!!
AR.10.NBV is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -