Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-13, 13:21   #6196
BOGDAN_UWW

Stage 5
 
BOGDAN_UWW's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 864
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

foarte frumos passatul , mai ales interiorul....

@paul...da dracu jos capacele alea la dacie ca nu arata nicicum...
BOGDAN_UWW is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 13:22   #6197
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Cool Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Bai papagalule vezi cum vb ca am sa iti fac ciocul chiar mic si sper sa nu ne intalnim ca ar putea iesi naspa si apoi sa vad cum te-ar vedea mata' si tatu' papagalule.Apropo vad ca te simtzi fazanule si vb ca un cocalar inteligent....

Last edited by yht_flocriss; 10-04-13 at 13:30.
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 18:24   #6198
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ok, cu siguranta nu are rost..
morghen is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 19:48   #6199
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Nu are rost sa va certati si sa va jigniti, vorba aia prin a jingnii pe 1 nu o sa arati ca esti deasupra lui cu ceva, eu cand am scris alea 2 randuri nu am facuto sa impresionez pe careva sau fiu si eu in treaba ca musca ( stiti voi)

Nu sunt nici eu perfect, am si eu scapari, mai rup si eu gumele pe masina dar nu o fac intr-o parcare privata unde stiu ca vine paznicul, mai ales ca stiu ca vreau sa revin in acel loc fara sa fiu mustrat iara de acel agent.

Vreti pă lat?

Avem x locuri unde nici dracu nu te vede/aude si poti face haos in fiecare seara
__________________
roli is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 20:28   #6200
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Nu vroiam sa jignesc pe nimeni dar cand vad ca"unii" se simt asa naspa fata de adevar si imi scrie ca sunt prost crescut si sa ma vada mama-mea si tata-mio daca nu mie rusine ,cum sa nu reactionez negativ
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 22:03   #6201
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by yht_flocriss View Post
Bai papagalule vezi cum vb ca am sa iti fac ciocul chiar mic si sper sa nu ne intalnim ca ar putea iesi naspa si apoi sa vad cum te-ar vedea mata' si tatu' papagalule.Apropo vad ca te simtzi fazanule si vb ca un cocalar inteligent....
Quote:
Originally Posted by morghen View Post
ok, cu siguranta nu are rost..
interesant meci... nu ma pot hotari, seminte sau popcorn... creca iau nachos sa nu se supere nimeni...
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 22:41   #6202
Paul Low

Stage 3
 
Paul Low's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 98
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by roli View Post
Nu are rost sa va certati si sa va jigniti, vorba aia prin a jingnii pe 1 nu o sa arati ca esti deasupra lui cu ceva, eu cand am scris alea 2 randuri nu am facuto sa impresionez pe careva sau fiu si eu in treaba ca musca ( stiti voi)

Nu sunt nici eu perfect, am si eu scapari, mai rup si eu gumele pe masina dar nu o fac intr-o parcare privata unde stiu ca vine paznicul, mai ales ca stiu ca vreau sa revin in acel loc fara sa fiu mustrat iara de acel agent.

Vreti pă lat?

Avem x locuri unde nici dracu nu te vede/aude si poti face haos in fiecare seara
Roli iti garantez ca niciunu din cei care ne adunam vineri nu am facut ce ai zis mai sus... Intr-adevar Faragau Catalin a dat cateva ture pe acolo, a invartit rotile in gol, dar nu a stat cu noi... a intrat, a dat doua ture si a plecat
Paul Low is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 00:02   #6203
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by BOGDAN_UWW View Post

@paul...da dracu jos capacele alea la dacie ca nu arata nicicum...
mda... capacele strica tot ) ...in rest e mint condition

stai c-o scot eu p-a mea, o spal si-i fwt cateva poze, poate sare careva cu vreo oferta... ca vad ca tot mai la moda-s daciile
__________________
If its got tits or tires... its got problems!

Last edited by calinpetco; 11-04-13 at 00:16.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 13:07   #6204
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Ce s-au aprins spiritele pe aici Incepe sezonul si va duelati pe pista
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 20:36   #6205
squid

Stage 5
 
squid's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,059
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by NEo007 View Post
Ce s-au aprins spiritele pe aici Incepe sezonul si va duelati pe pista
Cred ca anul asta ne punem pofta in cui
squid is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 20:51   #6206
Alin Puma

Stage 4
 
Alin Puma's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Mergem la vecini ca acolo e organizare nu balacareala ca la noi
Alin Puma is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 21:38   #6207
yht_flocriss
Renault Driver

Stage 4
 
yht_flocriss's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 176
Member of:
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Macar online sa avem actiune daca nu e nimic live paci', ce sa facem la totzi ni' greu..... dar nu la tatzi la fel...!!!
yht_flocriss is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 21:40   #6208
Alin Puma

Stage 4
 
Alin Puma's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Nu ma refer la voi care va intalniti si eu as venii dar distanta e cam mare , ma refer la cei care organizeaza evenimente la noi in tara ( tuning , curse drag )
__________________
Mercedes A 150 cu power box , bujii NGK Iridium ,filtru K&N .
Alin Puma is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 22:35   #6209
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ce ma bucur ca am plecat din tara si am scapat de tot felu de neajunsi mintali care tot timpu vorbesc fara a gandi
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 12-04-13, 08:01   #6210
ar88kos

Stage 5
 
ar88kos's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 451
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by Evoluti0n View Post
ce ma bucur ca am plecat din tara si am scapat de tot felu de neajunsi mintali care tot timpu vorbesc fara a gandi
...si mai vii?
ar88kos is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -