Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 26-04-10, 03:14   #46
sirbennimiles

Stage 5
 
sirbennimiles's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 617
Member of:
[VW]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Quote:
Originally Posted by ar75gti View Post
cele mai frumoase masini ai zis???sper ca nu te refereai la masina ta.....bafta!...bagati mii de euro in masini si va plangeti ca e 50 de lei participarea la un show...hmmm
nu, nu ma refeream la masina mea, pt ca nu am masina gata pt expo, dar sunt multi alti care au masini de expus si in loc sa fie incurajati sa o faca li se percepe o taxa.
__________________
DEZMEMBREZ BMW E39 525 TDS , 0766731893
sirbennimiles is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 10:41   #47
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Quote:
Originally Posted by sirbennimiles View Post
nu, nu ma refeream la masina mea, pt ca nu am masina gata pt expo, dar sunt multi alti care au masini de expus si in loc sa fie incurajati sa o faca li se percepe o taxa.
pai daca au masini de expus noi le oferim ocazia sa si le expuna intr-un cadru organizat, legal si putem sa ii asiguram si privirile a peste 5000 de spectatori daca tot e o expozitie deci nu vad unde vrei sa ajungi, ca noi sa va dam bani sa veniti voi la showuri si tot noi sa va mai dam bani si sa va modificati masinile.Eu nu cred ca intelegi principile unei organizari de tuning in romania si nu numai.
Stiti care e faza la romani...cand nu se face nimic nu e bine ca nu se face si cand se face ceva iar nu e bine ca dc nu se face pe gratis.Mentalitate de cacat

Speedball_tm daca tot plangi pe forum ca nu sunt problema banii dc ai invocat problema banilor ?
Asta e ultimu post legat de problema asta.
Sper ca voi astia carcotasii sa veniti sa va parcati masinile in parcare sau chiar in piata de masini si sa admirati frumosul spectacol.
O zi minunata !
__________________
"Urmatorul examen este cel mai greu"
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:02   #48
ar80rau

Stage 5
 
ar80rau's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 324
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

deci sa mor io, aproape pe fiecare thread multa lume are de comentat si de obiectat in legatura cu subiectul....FRATE daca ai impresia ca este simplu de organizat o competitie (fie la nivel inalt fie la nivel mediu) inseamna ca nu ai habar, nu vreau sa jignesc pe nimeni dar mi-e scarba cand intru pe link si in loc sa vad raspunsuri afirmative si dorinta de participare se caca(scuza-ti limbajul) lumea pe ea pt 50 de lei......iar afirmatia ca fara masinile "sunt" spectacolul, EVIDENT ca ele sunt atractia, dar asta nu inseamna ca e si gratis, si acuma sa fim sinceri mai toate competitiile din tara noastra au taxa in jur de 100 lei si sa mor io daca am vazut obiectii sau comentari care sa ocupe 4 pagini...pacat, in loc sa ne bucuram ca si-asa sunt putine evenimente in vestul tarii noi facem politica....3 optiuni:
1) Daca vrei vi si participi.
2) Daca vrei vi si te uiti.
3) Daca vrei stai acasa si te uiti dupa la poze si filmulete.
Sper sa nu o luati in nume de rau dar asta e adevarul.
__________________
...rear wheel drive for life...
ar80rau is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:23   #49
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

ok, va inteleg supararea, dar mai am o intrebare, la unguri la Budapesta cand a fost showul, cum de au oferit la participanti, cazare la hotel de 4 stele, mic dejun , intrarea gratis si transportul de la hotel la show????
De asta ma deranjeaza pe mine taxa aia de 50 de lei, nu de alta
__________________
WWW.FOODANDFUN.RO
Cu noi gasesti localurile mai repede
Telefon: 0721167238
Id yahoo: speedball_tm
Localitatea: Timisoara
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:26   #50
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Quote:
Originally Posted by ar80rau View Post
deci sa mor io, aproape pe fiecare thread multa lume are de comentat si de obiectat in legatura cu subiectul....FRATE daca ai impresia ca este simplu de organizat o competitie (fie la nivel inalt fie la nivel mediu) inseamna ca nu ai habar, nu vreau sa jignesc pe nimeni dar mi-e scarba cand intru pe link si in loc sa vad raspunsuri afirmative si dorinta de participare se caca(scuza-ti limbajul) lumea pe ea pt 50 de lei......iar afirmatia ca fara masinile "sunt" spectacolul, EVIDENT ca ele sunt atractia, dar asta nu inseamna ca e si gratis, si acuma sa fim sinceri mai toate competitiile din tara noastra au taxa in jur de 100 lei si sa mor io daca am vazut obiectii sau comentari care sa ocupe 4 pagini...pacat, in loc sa ne bucuram ca si-asa sunt putine evenimente in vestul tarii noi facem politica....3 optiuni:
1) Daca vrei vi si participi.
2) Daca vrei vi si te uiti.
3) Daca vrei stai acasa si te uiti dupa la poze si filmulete.
Sper sa nu o luati in nume de rau dar asta e adevarul.
la fix ai zis-o raule,dar daca ati observat,toate commenturile negative referitoare la show-ul asta vin din tm..hmm..oare de ce??..suntem vecini..e normal sa fie asa??....sa fie oare suporteri ai vreunei echipe de fotbal??(nu dau nume..),sau care ar fi problema?..oricum eu zic sa veniti in numar cat mai mare la acest show,pt ca o sa fie ceva frumos.criss,norbi..felicitari,din nou,ca faceti ceva pt.arad..p.s.-sa ma anunti criss daca tre sa va ajut.bafta!
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:32   #51
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Speedbal pentru ca in Ungaria se gasesc altfel sponsorii si stau altfel lucrurile decat in Romania.

Si eu va pot ajuta daca aveti nevoie de ceva.
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:32   #52
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

se plateste taxa si la unguri si pe langa taxa aia a participantilor isi mai scot banii si din biletele vandute spectatorilor, ori daca aici vi tu si sponsorizezi zona cu cel putin 1 Km de garduri ca sa ingradim toata zona eu iti promit ca iti platesc cazarea la Continental, iti fac plinu la masina 100 Carerra si poate mai ne rezolvam de niste bani vedem cum ies banii de la spectatori
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:35   #53
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

ok, si chiar nu gasiti un sponsor pentru 1 km de gard?
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:35   #54
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

fa tu rost
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:37   #55
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Ok, eu incerc sa gasesc, lasa-mi un numar de telefon si zi-mi cat esti dispus sa platesti pentru gardu ala la sfarsit de show
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:38   #56
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

stai putin ca parca era vorba de sponsor
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 11:41   #57
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

http://www.toifor.ro/index.php?pid=3&lang=ro

Daca cumva te intereseaza si vreti sa faceti ceva calumea, eu incetez cu commentariile, ne vedem in parcare
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 16:20   #58
MAVERICK_SS

Stock
 
MAVERICK_SS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Si eu vreau sa particip... De data aceasta o sa incerc sa nu merg pe 3 roti Criss, ti-am trimis mail.

Stima.
MAVERICK_SS is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 16:25   #59
S.A.S.

Stage 1
 
S.A.S.'s Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 13
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Pana acuma am tacut si am citit comentariile despre acest eveniment si sincer sunt foarte dezamagit de cei care obiecteaza pentru o suma modica de 50 Ron ca sa participe la acest eveniment care si asa este foarte greu de organizat (am aflat si eu de la Criss) care mi-a explicat cum sta treaba in mare cu organizarea unui astfel de eveniment si sincer eu nu m-as lega la cap sa fac asa ceva, asa ca eu tin sa ii multumesc lui si echipei lui pentru organizarea evenimentului, chiar daca eu o sa fiu prezent doar cu admiratul pe acolo .

Multumesc organizatorilor pentru acest SHOW.
S.A.S. is offline   Reply With Quote
Old 26-04-10, 16:33   #60
BULLETTT

Stage 5
 
BULLETTT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,332
Default Re: BWE 2010 - Arad 9 Mai - Armonia Center

Quote:
Originally Posted by criss View Post
Inca o noutate, daca se vor inscrie cel putin 5 fete la indemanare va fi si cupa Femina, pana acum s-au anuntat doua
Vin si eu cu o soferita.
BULLETTT is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -