23-08-10, 00:00
|
#541
|
|
Ford Driver
Stage 3
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of: [FORD]
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by NEo007
Prost. Oricum Bridgestone-urile mele au un indice de uzura mic, 140, adica se tocesc usor. In 40 min se duc cam 2-3mm din profil daca mergi la limita lor..  Oricum pista e super, era plina de cauciuc, cand iesi de pe pista gumele sunt incarcate foarte tare 
Cam asa aratau rotile unui baiat din Romania ce a fost si el dupa un timp  Poza nu imi apartine.
|
se vede ca au fost cam arse  ))
m-ai depasit intr-o zi mergeai la turnu la andrei
greu se tzine lumea dupa tn  )
|
|
|
23-08-10, 10:49
|
#542
|
|
Ford Driver
Stage 3
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of: [FORD]
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by GbO69
se vede ca au fost cam arse  ))
m-ai depasit intr-o zi mergeai la turnu la andrei
greu se tzine lumea dupa tn  )
|
app: logul tau de jos cu leonu in cele 3 poziiti desenat ma poti ajuta si pe mn ?sa fac  ?
|
|
|
24-08-10, 11:30
|
#543
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Nu te pot ajuta, mi l-a facut cineva de aici pe forum. https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars.html Ai aici o sectiune, masinile voastre preparate de noi, intri acolo si rogi baietii sa iti faca.
Pana una alta, On-Topic:
KING OF EUROPE - DRAG SERIES 2010
Saturday 2nd October 2010 - Kiskunlacháza Airport HUNGARY
Open Track Day - Hungaroring
Sunday 10th October 2010
|
|
|
24-08-10, 12:08
|
#544
|
|
Ford Driver
Stage 3
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of: [FORD]
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by NEo007
Nu te pot ajuta, mi l-a facut cineva de aici pe forum. https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars.html Ai aici o sectiune, masinile voastre preparate de noi, intri acolo si rogi baietii sa iti faca.
Pana una alta, On-Topic:
KING OF EUROPE - DRAG SERIES 2010
Saturday 2nd October 2010 - Kiskunlacháza Airport HUNGARY
Open Track Day - Hungaroring
Sunday 10th October 2010
|
MS, MS iam rugat sa imi faca  !!
|
|
|
24-08-10, 15:41
|
#545
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Bebe poate mergem ca in octombrie nu e asa cald , oricum vb pina atunci
|
|
|
29-08-10, 14:07
|
#546
|
Stage 2
Join Date: Dec 2009
Posts: 43
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Salut baieti si fete, cand se mai merge pe pista la VIK, aveti vreo idee?
As vrea si eu sa vad cum imi merge golfuletu pe pista
|
|
|
30-08-10, 12:33
|
#549
|
Stage 3
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by Latti
Vreau sa vad ce poate masina pe circuit, pe strazi m-am lamurit cu ea, si in acelasi timp poate imi descopar talentu de Schumi din mine  
|
mai Schumi jr. ai ocazia de a demonstra pe 17 septembrie.Te bagi?doar ii vorba de Raliul Aradalui   
bafta
deci 17-18 septembrie Raliul Aradului
http://www.motorsportnews.ro/crr/sez...ente-oficiale/
__________________
astra h z19dth
|
|
|
30-08-10, 14:59
|
#550
|
Stage 2
Join Date: Dec 2009
Posts: 43
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
i'm in !
|
|
|
30-08-10, 21:28
|
#551
|
|
Ford Driver
Stage 3
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of: [FORD]
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by cipri-vkt
|
la vegas se tzine?
|
|
|
30-08-10, 22:16
|
#552
|
Stage 3
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by GbO69
la vegas se tzine?

|
pe circurcuit in data de 17 iar macadam data de 18
|
|
|
30-08-10, 22:17
|
#553
|
|
Ford Driver
Stage 3
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of: [FORD]
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by cipri-vkt
pe circurcuit in data de 17 iar macadam data de 18
|
msms, ma voi duce imi clatesc ochii
|
|
|
31-08-10, 14:12
|
#555
|
Stage 3
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
|
Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone
Quote:
Originally Posted by sergiuarad
superspeciala se tine la las vegas da probele de macadam unde se tin tot acelasi traseu ca anu trecut??!!  
|
daca aveai macar curiozitatea sa arunci un ochi si pe linkul pus de mine intelegeai mai multe
greu si cu cititul asta sau astepti o poza?  
|
|
|
|
|