Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-10, 00:00   #541
GbO69
Ford Driver

Stage 3
 
GbO69's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of:
[FORD]
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by NEo007 View Post
Prost. Oricum Bridgestone-urile mele au un indice de uzura mic, 140, adica se tocesc usor. In 40 min se duc cam 2-3mm din profil daca mergi la limita lor.. Oricum pista e super, era plina de cauciuc, cand iesi de pe pista gumele sunt incarcate foarte tare
Cam asa aratau rotile unui baiat din Romania ce a fost si el dupa un timp Poza nu imi apartine.
se vede ca au fost cam arse))

m-ai depasit intr-o zi mergeai la turnu la andrei

greu se tzine lumea dupa tn)
GbO69 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 10:49   #542
GbO69
Ford Driver

Stage 3
 
GbO69's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of:
[FORD]
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by GbO69 View Post
se vede ca au fost cam arse))

m-ai depasit intr-o zi mergeai la turnu la andrei

greu se tzine lumea dupa tn)
app: logul tau de jos cu leonu in cele 3 poziiti desenat ma poti ajuta si pe mn ?sa fac ?
GbO69 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-10, 11:30   #543
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Nu te pot ajuta, mi l-a facut cineva de aici pe forum. https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars.html Ai aici o sectiune, masinile voastre preparate de noi, intri acolo si rogi baietii sa iti faca.


Pana una alta, On-Topic:

KING OF EUROPE - DRAG SERIES 2010

Saturday 2nd October 2010 - Kiskunlacháza Airport HUNGARY



Open Track Day - Hungaroring

Sunday 10th October 2010
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-10, 12:08   #544
GbO69
Ford Driver

Stage 3
 
GbO69's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of:
[FORD]
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by NEo007 View Post
Nu te pot ajuta, mi l-a facut cineva de aici pe forum. https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars.html Ai aici o sectiune, masinile voastre preparate de noi, intri acolo si rogi baietii sa iti faca.


Pana una alta, On-Topic:

KING OF EUROPE - DRAG SERIES 2010

Saturday 2nd October 2010 - Kiskunlacháza Airport HUNGARY



Open Track Day - Hungaroring

Sunday 10th October 2010
MS, MS iam rugat sa imi faca !!
GbO69 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-10, 15:41   #545
Alin Puma

Stage 4
 
Alin Puma's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Bebe poate mergem ca in octombrie nu e asa cald , oricum vb pina atunci
Alin Puma is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 14:07   #546
Latti

Stage 2
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 43
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Salut baieti si fete, cand se mai merge pe pista la VIK, aveti vreo idee?
As vrea si eu sa vad cum imi merge golfuletu pe pista
Latti is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 23:46   #547
sergiuarad

Stage 3
 
sergiuarad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 86
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

ce latti vrei sa te imborzi cu el glumeam!!!
sergiuarad is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 06:26   #548
Latti

Stage 2
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 43
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Vreau sa vad ce poate masina pe circuit, pe strazi m-am lamurit cu ea, si in acelasi timp poate imi descopar talentu de Schumi din mine
Latti is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 12:33   #549
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by Latti View Post
Vreau sa vad ce poate masina pe circuit, pe strazi m-am lamurit cu ea, si in acelasi timp poate imi descopar talentu de Schumi din mine

mai Schumi jr. ai ocazia de a demonstra pe 17 septembrie.Te bagi?doar ii vorba de Raliul Aradalui

bafta

deci 17-18 septembrie Raliul Aradului

http://www.motorsportnews.ro/crr/sez...ente-oficiale/
__________________
astra h z19dth
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 14:59   #550
Latti

Stage 2
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 43
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

i'm in !
Latti is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 21:28   #551
GbO69
Ford Driver

Stage 3
 
GbO69's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of:
[FORD]
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by cipri-vkt View Post
mai Schumi jr. ai ocazia de a demonstra pe 17 septembrie.Te bagi?doar ii vorba de Raliul Aradalui

bafta

deci 17-18 septembrie Raliul Aradului

http://www.motorsportnews.ro/crr/sez...ente-oficiale/
la vegas se tzine?
GbO69 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 22:16   #552
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by GbO69 View Post
la vegas se tzine?
pe circurcuit in data de 17 iar macadam data de 18
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
Old 30-08-10, 22:17   #553
GbO69
Ford Driver

Stage 3
 
GbO69's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 107
Member of:
[FORD]
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by cipri-vkt View Post
pe circurcuit in data de 17 iar macadam data de 18
msms, ma voi duce imi clatesc ochii
GbO69 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 10:10   #554
sergiuarad

Stage 3
 
sergiuarad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 86
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

superspeciala se tine la las vegas da probele de macadam unde se tin tot acelasi traseu ca anu trecut??!!
sergiuarad is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 14:12   #555
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Evenimente auto-moto in ARAD sau din alte zone

Quote:
Originally Posted by sergiuarad View Post
superspeciala se tine la las vegas da probele de macadam unde se tin tot acelasi traseu ca anu trecut??!!

daca aveai macar curiozitatea sa arunci un ochi si pe linkul pus de mine intelegeai mai multe

greu si cu cititul asta sau astepti o poza?
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -