Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: Ce parere aveti?
e extraordinar 53 21.20%
e frumos intr-adevar 29 11.60%
e reusit 35 14.00%
merge 60 24.00%
e urata 36 14.40%
kitsch, nu m-as sui la volan 37 14.80%
Voters: 250. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 20-08-08, 04:23   #61
mishu415

Stage 3
 
mishu415's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 163
Thumbs down Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
Originally Posted by soulstorm View Post
De fiecare data cand apare cate un model nou de casetofon , cd player , role , adidasi , tricou de la vreo marca cunoscuta gen adidas ,nike , sony sau chiar vreun articol de imbracamine care face publicitate la vreo companie sau multinationala ferrari , audi , 3M , fia GT si asa mai departe

apar si

Casetofoane sonya , Tricouri Naike Nika Nyke Naike Didibao Adibao Dadadidau Haihui Trallalallal ( m-a luat valu)

In postul de fata avem de-a face cu un nume gresit , trebuia denumit Lamboghana sau Lamamborghini cu o calitate la fel ca cele de sus mentionate adica fara anii de cercetari experienta teste finisaje si alte lucruri care fac ca un proiect pentru o masina nou (chiar si un logan) sa coste multe milioane de dolari.

Trebuie sa existe si la masini nu ?

.............(vazute de mine )Rodex, Ike, Puna, Casid, sa nu uitam de Crocodile si semnul de Lacoste
Posesorul masinii asteia cu "nume si aspect de carcasa de calculator" sigur foloseste si celelalte produse de "calitate" enumerate de mine si Soulstorm mai sus
mishu415 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 10:47   #62
Alfa 164

Stage 3
 
Alfa 164's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 117
Default Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
De fiecare data cand apare cate un model nou de casetofon , cd player , role , adidasi , tricou de la vreo marca cunoscuta gen adidas ,nike , sony sau chiar vreun articol de imbracamine care face publicitate la vreo companie sau multinationala ferrari , audi , 3M , fia GT si asa mai departe

apar si

Casetofoane sonya , Tricouri Naike Nika Nyke Naike Didibao Adibao Dadadidau Haihui Trallalallal ( m-a luat valu)

In postul de fata avem de-a face cu un nume gresit , trebuia denumit Lamboghana sau Lamamborghini cu o calitate la fel ca cele de sus mentionate adica fara anii de cercetari experienta teste finisaje si alte lucruri care fac ca un proiect pentru o masina nou (chiar si un logan) sa coste multe milioane de dolari.

Trebuie sa existe si la masini nu ?

Si de asemenea exista si oameni care sa aprecieze un astfel de "Lamboghana" fiindca "Vai cata munca a depus..." , ce motive stupide !
Alfa 164 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 11:02   #63
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Predator Xtreme sau...?

amplasarea scaunelor e un pic ciudata,sa zicem ca mai iei inca daua persoane cu tine in masina,de se apuca de vorbit te bruiaza de numa
SpYk3 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 23:57   #64
morimoto

Stage 2
 
morimoto's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 34
Default Re: Predator Xtreme sau...?

bine ca aveti toti lambo si veyron de ziceti ca asta e praf nebunilor habar nu aveti ce motor are macar si gata e praf la voi )) pilotilor de f1 care sunteti )
morimoto is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 00:15   #65
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: Predator Xtreme sau...?

e urata... mi mila cand vad ce faci astia din masina
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 01:09   #66
al3cs

Stage 5
 
al3cs's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 303
Default Re: Predator Xtreme sau...?

mie unu imi place dar nu prea au dat atentie la detalii
al3cs is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 01:44   #67
mishu415

Stage 3
 
mishu415's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 163
Default Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
Originally Posted by morimoto View Post
bine ca aveti toti lambo si veyron de ziceti ca asta e praf nebunilor habar nu aveti ce motor are macar si gata e praf la voi )) pilotilor de f1 care sunteti )
ce motor are?, ca tot vrem cu totii sa aflam?
mishu415 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 02:35   #68
morimoto

Stage 2
 
morimoto's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 34
Default Re: Predator Xtreme sau...?

nush dar daca are un motor de avion o sa ziceti toti mama ce masina daca are unul mic aaaaaa e praf ) asa sa ziceti toti ca e urata e usor si majoritatea nu au mers in viata lor decat cu logan cel mult
morimoto is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 08:39   #69
MerlinSpitfire

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 179
Default Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
Originally Posted by mishu415 View Post
.............(vazute de mine )Rodex, Ike, Puna, Casid, sa nu uitam de Crocodile si semnul de Lacoste
Posesorul masinii asteia cu "nume si aspect de carcasa de calculator" sigur foloseste si celelalte produse de "calitate" enumerate de mine si Soulstorm mai sus
Oricum tot chinezii fac produsele de firma cat si stifturile asa ca la capitolul calitate , gargara din reclame o inghit fraierii . Cei ce nu stiu sa faca nimic si nici nu vor sau nu pot , critica orice si au si mentalitatea de turma de a tine neaparat cu cel mai tare . In opinia lor , curajul ,pasiunea, competenta etc
n-au valoare daca nu sunt legate de un nume de firma mare . Dar ca la linii , masini vechi cu renume mai mic bricolate de amatori pasionati bat pe pista masini care au in spate tot (inafara de ce trebuie la linii ) .
MerlinSpitfire is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 14:55   #70
sir_sanjei

Stage 5
 
sir_sanjei's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 718
Member of:
[DACIA]
Default Re: Predator Xtreme sau...?

ce tare e masina si "look" are!!!!!
e oribila, munca e de apreciat si cred ca sar fi putut face ceva mult mai frumos cu bani aia dar nah cum gusturile nu se dicuta ramane la aprecierea fiecaruia.
cat despre motor ma gandesc ca nu are ceva mai mare de 2500cm2 deoarece am vazut "cred" numai 240 in bord la vitezometru.
__________________
Sir Sanjei
sir_sanjei is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 16:15   #71
edi2peu

Stage 4
 
edi2peu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 211
Default Re: Predator Xtreme sau...?

mie unu imi place, e un murcielago ce sa lovit cu un avion stealth si a rezultat varianta extreme
edi2peu is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 16:24   #72
kosmyn_sl65AMG

Stage 3
 
kosmyn_sl65AMG's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 99
Default Re: Predator Xtreme sau...?

botu seamana cu unul de lamborghini galardo tunat ,volanul e jalnic in schimb,oricum arata destul de ''dangerous''
kosmyn_sl65AMG is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 16:26   #73
Alfa 164

Stage 3
 
Alfa 164's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 117
Default Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
Oricum tot chinezii fac produsele de firma cat si stifturile asa ca la capitolul calitate , gargara din reclame o inghit fraierii .
Daca tu compari produsele facute in China sub licenta cu produsele in totalitate chinezesti...

Un telefon Nokia construit sub licenta in Taiwan (daca nu ma insel acolo se mai fac) NU se compara cu o copie chinezeasca Nokia , adidasii de firma (care majoritatea se fabrica sub licenta in China) NU se compara cu adidasii "la kilogram" facuti in China !
__________________
Alfa 164 2.0 TS - 150 CP
Alfa 155 2.0 TS - 150 CP
Renault Laguna 2.0 - de vanzare
Alfa 164 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 16:30   #74
kosmyn_sl65AMG

Stage 3
 
kosmyn_sl65AMG's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 99
Default Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
Originally Posted by sir_sanjei View Post
ce tare e masina si "look" are!!!!!
e oribila, munca e de apreciat si cred ca sar fi putut face ceva mult mai frumos cu bani aia dar nah cum gusturile nu se dicuta ramane la aprecierea fiecaruia.
cat despre motor ma gandesc ca nu are ceva mai mare de 2500cm2 deoarece am vazut "cred" numai 240 in bord la vitezometru.
da ,are doar 240 in bord
kosmyn_sl65AMG is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 16:36   #75
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Re: Predator Xtreme sau...?

Quote:
Originally Posted by sir_sanjei View Post
ce tare e masina si "look" are!!!!!
e oribila, munca e de apreciat si cred ca sar fi putut face ceva mult mai frumos cu bani aia dar nah cum gusturile nu se dicuta ramane la aprecierea fiecaruia.
cat despre motor ma gandesc ca nu are ceva mai mare de 2500cm2 deoarece am vazut "cred" numai 240 in bord la vitezometru.
da, dar alea pot fi mile tinand cont ca masina are California la numar.
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -