Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: cum cotati masina?
este extraordinara 20 30.30%
e frumosa intr-adevar 24 36.36%
e reusita 14 21.21%
merge 4 6.06%
kitch, nu m-as sui la volan 4 6.06%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-05, 10:20   #31
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Hondare mereu ai ceva de comentat si nu ma crezi,
proprietarul nu intra pe net ca nu are timp, are magazin de tuning si hi-fi...
Si gaj-u are condenstaor de 10 farazi, deci are de unde alimenta ataitia kilowati.O sa il rog pe Sandu sa intre pe net sa iti explice special daca tu nu vrei sa crezi si sa intelegi.In primul rand toti care au avut scule de la Oradea au baterie de 75 Ah.Si tot el a facut si instalatia din GAJ, sau cel putin o parte, ca restul si-a facut-o proprietarul.Dar ltimele legaturi si reglaje tot nu au fost facute la bmw...nu ami era timp.Dar aici e topic despre Polo, so...Daca chiar nu intelegi si nu vrei sa crezi, iti dau nr lui Sandu, suna-l si lamureste-te.De fapt daca te uiti atent se vede nr de tel...
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 11:50   #32
gaju

Stage 5
 
gaju's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,482
Member of:
[Nissan]
Default Re: vw POLO BA-03-LGY

SA TRAIASCA BOMBONICA!!!!!!
SINGURUL MINUS DE LA GAJU IL REPREZINTA SI TI-AM MAI SPUS PUNE CAUCIUCURI DE 205, CA DACA NU VIN CU RAID SI ITI OMOR GINDACII
gaju is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 12:22   #33
crazyvest

Stock
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5
Default

Masina...sincer si fara nici o indoiala:Polo a iesit bine...chiar dac` omul este un tapar...o mica atentie...putea sa de-a o alta culoare masinii..oricum e bine si asa...
crazyvest is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 16:29   #34
basic
Competitor CNCA

Stage 5
 
basic's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 388
Member of:
[Competitor CNCA]
Default

In privinta POLO-ului la exterior nu pot spune dacat ca vopseaua neagra avea oarecare \"probleme\"in rest nota 10.
Nu prea sunt in masura sa imi dau cu parerea la elementele de tuning,dar la audio pot spune ca singurii care isi pot da cu parerea de audio in masina asta este cei care au stat IN MASINA si nu afara.Masina nu mi-a creat o impresie super buna la audio de afara,dar ideea este ca nici nu ar fi trebui sa imi creeze,pt ca masina cred ca este izolata.
Daca este sa compar cu celelalte(cu mentiunea ca 80LEU nu am auzit) pot spune ca este DE DEPARTE pe primul loc la putere,calitate.
Sa nu va lasati pacaliti la felul cum sunt dispuse difurile in portbagaj,din cate am inteles sa lucrat la fazarea difurilor.
Rezultatul: un sunet foarte clar,un bass foarte puternic,foarte ferm toate astea la volum mare.Daca mai adaug instalatia multimedia(mai ales HU) dupa parerea mea il plasez pe primul loc la audio+la interior.
Hondare ,ce imi pare rau ,este ca din cate spui tu,nu ai auzit instalatia DIN INTERIOR,ai fi fost foarte uimit.
__________________

157.7DB...CAN'T STOP THE ROCKs.....
2013=> 158.7DB
basic is offline   Reply With Quote
Old 05-04-05, 11:47   #35
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mashina mi`a atras atentzia cel putin mie prin interior .. care este deosebit ... dar park prea inkarcat d culoare ... nush asa mi se pare mie .. poate la interior ash fii oprat ptr o culoare mai inchisa .. poate un grii sau negru .. nush ceva mai inchis nu tot portocaliu ... capota aduce putin cu cele de carbon din NFS daca statzi sa va ganditzi bine .. ptr k cele din carbon in NFS nu erau in culoarea mashini .. ci erau negre sau grii .. .


culoarea superba .. spatele reushit .. eleronu bine ales .. despre jante .. un mare + .. in mare bodykit`ul .. reushit ...

despre partea audio .. nu am nimik de spus decat un WOW ... si .. daca imi aduk bine aminte .. la supercar la rex omu avea un cadilac sau ceva d genu asta .. cu vre`o 7 statzii in plafon .. deci ... respekt ptr el ... e o mashina reushita .. cu care sa mergi de asemeanea cu 40 la ora si cu muzica la blana
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-04-05, 17:46   #36
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

omu nu era ala cu cadilacu.
cadilacu era ford si omu ala era zozo.Asta cu polo-ul e sandu...
in rest, tot ce ati spus este adevarat.
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 29-04-05, 15:48   #37
kupid0n

Stage 4
 
kupid0n's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 206
Default

ce pot spune.......Bihoru' traishte! mashina e super.....apropo....l'ai batut pe vopsitor? orikum arata mult mai bine decat cand era vrde
P.S. ai cashtigat best in show la oradea?
P.S.S. ce'tzi mai face micutzu'?
kupid0n is offline   Reply With Quote
Old 17-06-05, 03:20   #38
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

mai bine punea un dvd mai ieftin si lua niste jante mai scumpe...
bara de pe fatza este foarte-foarte-foarte reusita. pacat de eleron (nu e subaru imprezza). interiorul - bine lucrat, dar prea rosu!
concluzia - cu banii investiti in masina aia putea iesi ceva MAI bun...
__________________
small guy, small ride...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Old 16-08-05, 13:46   #39
sv-84-ADR

Stage 3
 
sv-84-ADR's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 159
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

super
+ pt culoare
+ interior
- jante ( se putea si mai bine )
sv-84-ADR is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 11:19   #40
sponsoru

Stage 5
 
sponsoru's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 673
Default e ceva

nu sufera comentarii negative ce sa mai..are atatea plusuri incat nu mai conteza cateva pareri subiective.. jmekera ..nush la motor ce-o fi
sponsoru is offline   Reply With Quote
Old 16-09-05, 19:56   #41
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default

arata ciudat cu lanturile alea dar bine in afara ca are capota neagra si volanul ala cam nereusit parea mea
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 23:35   #42
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

a e cel care a fost si la prisma
e tare rau si mult mai tare mi se pare sist audio pionner
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 06-03-06, 15:45   #43
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: vw POLO BA-03-LGY

Votez extraordinara pt ca asha e ! mashina e superba ! imi place culoarea imi place body kitul shi banuiesc ca sistemul audio e rupere!
Urban_Racing is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -