mie imi place foarte mult cum arata , langa faptul ca este o masina deosebita culoarea asta ii da in plus de eleganta si nervos deodata .... in realitate sunt sigur ca arata de 1000 de ori mai bine ca pe poze si filmulet ...
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
filmu , slab
pozele si mai slabe
iar masina ..
nu mi se pare cine stie ce, mai ales ca s-au chinuit atata s-o mascheze si s-o faca neagra mata, si stopurile le-au lasat roshii ..
i-ar sta mai bine intr-un negru cromat, giovanna gello sunt jante de hummer nu de rolls, nu-mi place, e doar alt rolls stricat aiurea ca multe altele facute roz sau cu tapiterie LV si mai stiu eu ce ''taranisme''
nasol rau......exemplu perfect cum sa transformi o masina eleganta si cu traditie intr-o carutza.........zicea cineva ca, culoarea asta ii da elegantza....ce elgantza are culoarea asta ca eu nu vad?
__________________ ... fara bling bling .. fara pepsi cola pe parbriz
Cu un Rolls Royce Phantom "stock" nu mai poti impresiona indeajuns? Se pare ca NU! Cel putin in cazul de fata. Pai si atunci ce este de facut? Se aplica un negru mat. Pe caroserie, pe jante si chiar si pe celebra statueta, "Spirit of Ecstasy"! Rezultatul? Rezultatul poate fi vazut in filmuletul de mai jos. Si nu, acest Phantom nu se afla printr-o tara araba, ci in America.