| CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau |
|
View Poll Results: Ce parere aveti despre acest Rolls Royce?
|
|
este extraordinar
|
  
|
66 |
31.13% |
|
este frumos intr-adevar
|
  
|
24 |
11.32% |
|
este reusit
|
  
|
24 |
11.32% |
|
merge
|
  
|
28 |
13.21% |
|
este urat
|
  
|
52 |
24.53% |
|
este kitsch
|
  
|
18 |
8.49% |
09-12-08, 13:07
|
#46
|
Stage 3
Join Date: Feb 2008
Posts: 168
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
Mie nu imi place deloc. O fi el Rolls Royce, dar e naspa. Parerea mea e ca nu poti sa faci dintr-o masina de lux ce poti sa faci cu una sport. Intr-adevar, sunt masini cum e audi R8 care ii sta super negru mat, dar rolls-ul asta mie nu imi place. Daca as avea bani sa imi permit unul, nici nu m-as uita la asta.
|
|
|
09-12-08, 21:34
|
#47
|
Stage 1
Join Date: Jul 2007
Posts: 14
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
daca si aia e urata , sunt curios cum ar arata o dacie mat =))
|
|
|
10-12-08, 11:52
|
#48
|
Stage 3
Join Date: Sep 2008
Posts: 128
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
zici ca a iesit acuma din vreun furnal sa mor eu =)) nu merge pe bune la un rolls negru mat! la un sports car parca merge, da la una de lux vorba cuiva , merge sa fie tot shiny... sa fie cat mai aproape de stock
__________________
orice om trebuie sa aiba o activitate, dar asta nu trebuie sa degenereze in munca
|
|
|
10-12-08, 16:09
|
#49
|
|
Chevrolet Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of: [Opel] [CHEVROLET]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
Fiecare cu parerea lui, dar eu sincer cred ca optiunea "este kitsch" nu isi avea locul la acest Poll. Nu sunt de acord cu acele pareri contra, atat de vehemente, aduse acestei masini.
|
|
|
10-12-08, 18:40
|
#50
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 415
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
sincer, e o chestie de gust,mie nu-mi place zici ca are noroi pe ea...
|
|
|
11-12-08, 00:27
|
#51
|
Stage 3
Join Date: Jun 2007
Posts: 163
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
BLASFEMIE  , personal cred ca singura combinatie care merge pe Rolls este Racing Green si piele crem la interior
P.S. NU ESTE MASINA DE GANGSTERI este masina de lorzi
|
|
|
11-12-08, 10:20
|
#52
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2008
Posts: 264
Member of: [RENAULT]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
chiar nu imi place...dar sa fim seriosi ..daca am vedea una de asta pe strada sigur ne-am repezii sa ii facem poze,dar totusi dak as avea bani nu i-as face asa ceva...
|
|
|
12-12-08, 15:42
|
#53
|
Stage 2
Join Date: Oct 2008
Posts: 27
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
masina arata clar a dric...este special conceputa pentru ultimul drum spre cimitir! si sincer la acest negru mat lipsesc niste chei de dacie date pe ea! 
Last edited by d_moushi; 12-12-08 at 15:59.
|
|
|
12-12-08, 15:57
|
#54
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,599
Member of: [SEAT] [MERCEDES] [2 Roti] [AUDI] [Opel] [Fiat] [ALFA ROMEO]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
Nu o prinde bine cum e facuta...ar trebui sa inspire altceva masina asta...lux,in niciun caz ceea ce inspira ea acum
|
|
|
13-12-08, 08:46
|
#55
|
 Stage 4
Join Date: Sep 2008
Posts: 275
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
e urat, unele masini arata bine in negru mat, rolls-ul trebuie sa aiba neaparat jante cromate si sa luceasca vopseaua pe el, asta e culoare de hummer
|
|
|
13-12-08, 16:50
|
#56
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 556
Member of: [VW]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
masina asta are un stil aparte orice culoare ar avea
|
|
|
14-12-08, 18:45
|
#57
|
|
Saab Pilot
  Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,635
Member of: [Moderators] [Freehand Design Usergroup] [4Tuning International] [FOTO] [PEUGEOT]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
Asa chiar imi place Rollsu'
|
|
|
30-12-08, 17:02
|
#58
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of: [4Rally]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
URAT!!URAT!!....cam kitsch masina...  ... am votat urata
|
|
|
30-12-08, 21:31
|
#59
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
negrul mat e frumos dar nu pe Rolls ... cum s-a mai spus pe aici fiind o masina de lux luciul o defineste cel mai bine
|
|
|
01-01-09, 11:06
|
#60
|
|
Oltcit Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 837
Member of: [Oltcit] [DAEWOO] [SKODA]
|
Re: Rolls Royce Phantom negru mat
|
|
|
|
|