Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

View Poll Results: Pe ce data e cel mai bine -???- Noiembrie
5 0 0%
12 2 14.29%
19 11 78.57%
26 1 7.14%
Voters: 14. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-11-06, 08:29   #316
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

fericirea de pe fete se citeste... inainte de a afla suma pe care trebuie sa o dea...









ce ziceti de asta???? sunt politist undercover... si prind reisari... .....pun eu mana pe voi dracarimilor..... mai ales pe mishu

__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570
mertan is offline  
Old 22-11-06, 09:15   #317
corraptor_evo
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
corraptor_evo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Pe ansamblu lucrurile au mers chiar bine. As fi vrut sa-i felicit pe toti, in special pe Aleks, pe ZOZ, pe toti bacauanii si pe ceilalti participani, dar dupa ultimele posturi din threadul asta...

silviu_tun, marius_lox, cristi_407, varu21!

Ma intreb de ce ne faceti sa ne simtim cu totii fraieri ca v-am onorat invitatia la Bacau?

"mirlani, tarani, ...circuit inchis, ...cine trebuie si cine vrem noi, ... nu v-a invitat nimeni..."

Cam multe cuvinte adresate celor care si-au ars benzina si si-au sacrificat singura zi de odihna si relaxare ca sa petreaca o bucata de zi alaturi de cei care au aceeasi pasiune. Daca veti continua sa vorbiti asa e posibil ca data viitoare sa va intilniti numai voi patru cu cei care gindesc ca voi. Ca sa fi iesit O.K. 100%, poate ca era suficient sa va implicati si voi, cu adevarat, in actiunea asta, ca doar ati fost cu totii gazde, nu numai Aleks si ZOZ.
Sa intelegem pina la urma ca ca numai cei de la Anonymus au fost invitati?
Tot Respectul pentru ei, stiu sa-si faca treaba. Dar, iarasi ma-ntreb... Nu cumva tocmai atitudinea asta favorizanta a noastra, celor din provincie, fata de cei din capitala, alimenteaza exclusivismul de care chiar noi ne plingem?
N-au dreptate cei din Bucuresti sa spuna (atunci cind spun) ca sint mai buni decit noi, cei din provincie? Pentru ca ei demonstreaza, fara efort, ca formeaza echipe si cluburi cu adevarat mai bune, ajutati si de noi, din provincie, care nu sintem in stare sa cream si sa formam cluburi locale serioase, ci trebuie sa-i asteptam pe cei din Bucuresti sa ne faca treaba...
Iar cind cineva incearca (asa ca la Iasi pe 22 octombrie sau la Bacau pe 19 noiembrie), apar repede unii nemultumiti si altii care impart suturi fara sa se uite...
Si uite-asa apare lehamitea, mai ales dupa ce esti tratat cu acele cuvinte pe care le citez din nou:
"mirlani, tarani, ...circuit inchis, ...cine trebuie si cine vrem noi, ... nu v-a invitat nimeni...".
__________________
VW Corrado VRTurboSyncro... Live!
Raise the boost and praise the Lord!
http://www.corradodatabase.com/index...orrado&id=3020
corraptor_evo is offline  
Old 22-11-06, 09:25   #318
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

are dreptate ce zice edy... lasa edy... o sa fie si zile mai bune....
mertan is offline  
Old 22-11-06, 09:37   #319
marius_lox

Stage 5
 
marius_lox's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 488
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

corraptor, imi pare rau daca tu asta ai inteles!! eu unul chiar eram multumit de ce a fost acolo si chiar i-am felicitat pe toti participantii, si in special pe organizatori! si daca era si fie cu circuit inchis, crede-ma, ca eu nu eram invitat!! inco o data le multumesc celor ce au batut drumul pana la bacau pt aceasta intalnire, de care eu sunt foarte incantat!!
marius_lox is offline  
Old 22-11-06, 10:09   #320
JUST-DO-IT

Stage 5
 
JUST-DO-IT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 657
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

-Sal la toata lumea!sunt de aceiasi parere cu corraptor....mie unu mi-a placut reuniunea de la bacau.....dar ca intotdeauna tre sa fie si cativa nemultumiti...nu prea inteleg unele comentarii si apelative...pai daca e vb ca nu ne-a invitat nimeni si se vb de circuit inchis am impresia ca urmatoarele intalniri vor fi intre cei 4...noi in is stam f bine si aveam si alte lucruri mai bune de facut decat sa dam bani pe combustibil si sa pierdem o zi intrega,dar daca am ales sa facem asta atunci de ce ne faceti sa ne simtim.......?nu e frumos sa aruncati cu noroi....
stiu ce inseamna sa organizezi ceva...e fff multa umblatura si birocratie de invins....am fost si eu organizator dar,in domeniul meu si stiu exact ce implica asta....
oricum le multumesc tuturor care au ales sa petreaca ziua alaturi de alti pasionati de motoare si cai putere,felicitari pt organizatori si RUSINICA pt cei ce arunca cu namol....drum bun si fara incidente tuturor.....
__________________

-----Cumpar Gotti R17------
Cumpar 2 gume 195 50 15--Urgent !!!
Bmw 318 i---------Own
Dacia 1310---------Own
_________________________
-Driving sideways ,is a way of life !
JUST-DO-IT is offline  
Old 22-11-06, 10:41   #321
marius_lox

Stage 5
 
marius_lox's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 488
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by JUST-DO-IT View Post
-
oricum le multumesc tuturor care au ales sa petreaca ziua alaturi de alti pasionati de motoare si cai putere,felicitari pt organizatori si RUSINICA pt cei ce arunca cu namol....drum bun si fara incidente tuturor.....
tocmai la asta ma refeream si eu!! la cei ce arunca cu noroi!! nu stiu ce ati inteles voi!!
marius_lox is offline  
Old 22-11-06, 11:06   #322
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by corraptor_evo View Post
Pe ansamblu lucrurile au mers chiar bine. As fi vrut sa-i felicit pe toti, in special pe Aleks, pe ZOZ, pe toti bacauanii si pe ceilalti participani, dar dupa ultimele posturi din threadul asta...

silviu_tun, marius_lox, cristi_407, varu21!

Ma intreb de ce ne faceti sa ne simtim cu totii fraieri ca v-am onorat invitatia la Bacau?

"mirlani, tarani, ...circuit inchis, ...cine trebuie si cine vrem noi, ... nu v-a invitat nimeni..."

Cam multe cuvinte adresate celor care si-au ars benzina si si-au sacrificat singura zi de odihna si relaxare ca sa petreaca o bucata de zi alaturi de cei care au aceeasi pasiune. Daca veti continua sa vorbiti asa e posibil ca data viitoare sa va intilniti numai voi patru cu cei care gindesc ca voi. Ca sa fi iesit O.K. 100%, poate ca era suficient sa va implicati si voi, cu adevarat, in actiunea asta, ca doar ati fost cu totii gazde, nu numai Aleks si ZOZ.
Sa intelegem pina la urma ca ca numai cei de la Anonymus au fost invitati?
Tot Respectul pentru ei, stiu sa-si faca treaba. Dar, iarasi ma-ntreb... Nu cumva tocmai atitudinea asta favorizanta a noastra, celor din provincie, fata de cei din capitala, alimenteaza exclusivismul de care chiar noi ne plingem?
N-au dreptate cei din Bucuresti sa spuna (atunci cind spun) ca sint mai buni decit noi, cei din provincie? Pentru ca ei demonstreaza, fara efort, ca formeaza echipe si cluburi cu adevarat mai bune, ajutati si de noi, din provincie, care nu sintem in stare sa cream si sa formam cluburi locale serioase, ci trebuie sa-i asteptam pe cei din Bucuresti sa ne faca treaba...
Iar cind cineva incearca (asa ca la Iasi pe 22 octombrie sau la Bacau pe 19 noiembrie), apar repede unii nemultumiti si altii care impart suturi fara sa se uite...
Si uite-asa apare lehamitea, mai ales dupa ce esti tratat cu acele cuvinte pe care le citez din nou:
"mirlani, tarani, ...circuit inchis, ...cine trebuie si cine vrem noi, ... nu v-a invitat nimeni...".


In primul rand vreau sa-mi cer scuze fata de tine si de cie care au inteles lucrurile astea din partea mea. Eu AM SPUS CA LE MMULTUMESC DIN SUFLET CELOR CARE AU VENIT DIN ALTE ORASE si asta te include si pe tine. EU nu v-am facut marlani. Eu i-am dreptate lu' SILVIU-TUN pentru ca si el se referea la ltceva, cred. Daca ai citit toate posturile trebuia sa-ti dai seama ca era o discutie in contradictoriu intre cei din BACAU. Nu cred ca are cineva ceva cu baietii care au venit din Bucuresti, Iasi, Suceava, Piatra NEamt , etc. Eu pt voi am doar Respect.
Sincer iti spun ca-mi pare ffff rau ca ai inteles asta. Dar sper sa citesti postul asta sii sa ne ierti, cel putin pe mine pt ca stiu ce am vrut sa spun. Dar pot sa te asigur si de Marius-LOX si de Cristi-407 si cred ca si Silviu-TUn se refereau la acelasi lucru.
Legat de faza cu ''nu va invitat nimeni'' , din cate stiu eu asta a fost pt unii dintre cei care au fost la Magura fara sa aiba vreo treaba si pe urma au facut galagie legat de nota si de alte alea. Eu nu am fost acolo , dar a auzit ce s-a intamplat si de aia i-a dat dreptate si Cristi lui Silviu
In fine. Sper sa intelegi ce-am vrut sa zic. Pt ca te asigur ca daca era cu circuit inchis nici eu nu eram invitat. SI oricum si eu am venit de la Bucuresti am ars gaz, dar am facut asta pentru a ma simti bine, si dupa cum am spus de 100 de ori, m-am simtit excelent.Si nu am inteles de ce atate comentarii au existat . Asa ca te rog eu mult mai citeste o data posturile mele si sper sa-ti schimbi parerea.
Atata am vrut sa-ti spun.
AAi grija de tine, si poate, o sa ne primesti si pe noi la vreo intalnire fara sa porti pica.
RESPECT.
__________________
RESPECT BACAU !!!!!!!
varu21 is offline  
Old 22-11-06, 11:10   #323
silviu_tun

Stage 4
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 241
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

vad ca unii nu au inteles nimic din ce am scris.
sunt unii care au stat si au vazut doar partea rea a intalnirii, nu si partea buna.
nu a fost vina noastra de ce s-a intamplat la magura., dar nu cred ca a fost o suma pe care sa sperie ( daca ai bani sa participi si sa faci sute de kilometri nu te mai plangi de 40 ron)
cand am spus ca nu ati fost invitati nu m-am referit la cineva anume, ci doar faptul ca s-a facut o rezervare si venit cine a vrut si cine nu a vrut, finalul fiind ca n-i s-au scos ochii pt 40 ron
cand m-am referit ca vom face o intalnire cu circuit inchis a fost la modul ca vor veni numai masini tunate si membri si vor fi exclusi cei cu masini stock sau cei care fac scamatorii ieftine
__________________
silviu_tun
silviu_tun is offline  
Old 22-11-06, 11:22   #324
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Corraptor eu nu am zis nimic de rau, asta a fost, daca nu ai inteles posturile imi pare foarte rau..M-am implicat cat am putut..Asta e..Oricum felicitari pt participare..Numai bine..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline  
Old 22-11-06, 11:38   #325
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by corraptor_evo View Post
Pe ansamblu lucrurile au mers chiar bine. As fi vrut sa-i felicit pe toti, in special pe Aleks, pe ZOZ, pe toti bacauanii si pe ceilalti participani, dar dupa ultimele posturi din threadul asta...

silviu_tun, marius_lox, cristi_407, varu21!

Ma intreb de ce ne faceti sa ne simtim cu totii fraieri ca v-am onorat invitatia la Bacau?

"mirlani, tarani, ...circuit inchis, ...cine trebuie si cine vrem noi, ... nu v-a invitat nimeni..."

Cam multe cuvinte adresate celor care si-au ars benzina si si-au sacrificat singura zi de odihna si relaxare ca sa petreaca o bucata de zi alaturi de cei care au aceeasi pasiune. Daca veti continua sa vorbiti asa e posibil ca data viitoare sa va intilniti numai voi patru cu cei care gindesc ca voi. Ca sa fi iesit O.K. 100%, poate ca era suficient sa va implicati si voi, cu adevarat, in actiunea asta, ca doar ati fost cu totii gazde, nu numai Aleks si ZOZ.
Sa intelegem pina la urma ca ca numai cei de la Anonymus au fost invitati?
Tot Respectul pentru ei, stiu sa-si faca treaba. Dar, iarasi ma-ntreb... Nu cumva tocmai atitudinea asta favorizanta a noastra, celor din provincie, fata de cei din capitala, alimenteaza exclusivismul de care chiar noi ne plingem?
N-au dreptate cei din Bucuresti sa spuna (atunci cind spun) ca sint mai buni decit noi, cei din provincie? Pentru ca ei demonstreaza, fara efort, ca formeaza echipe si cluburi cu adevarat mai bune, ajutati si de noi, din provincie, care nu sintem in stare sa cream si sa formam cluburi locale serioase, ci trebuie sa-i asteptam pe cei din Bucuresti sa ne faca treaba...
Iar cind cineva incearca (asa ca la Iasi pe 22 octombrie sau la Bacau pe 19 noiembrie), apar repede unii nemultumiti si altii care impart suturi fara sa se uite...
Si uite-asa apare lehamitea, mai ales dupa ce esti tratat cu acele cuvinte pe care le citez din nou:
"mirlani, tarani, ...circuit inchis, ...cine trebuie si cine vrem noi, ... nu v-a invitat nimeni...".

Si eu ma indoiesc ca a fost o jignire adresata catre voi, era doar un raspuns catre cei ce au aruncat cu noroi ... dupa ce te chinui atat sa organizezi ceva este neplacut ca lumea sa sara ... asta e ... nimic nu e perfect ... dar dupa cat au umblat, dupa banii investiti (pt ca au fost), au inceput unii sa sara, sa acuze ... si nu e frumos ...

Si cu masa ... a fost rezervat un nr de locuri (pt ca nu se stia exact cati o sa vina ... si la is stiu ca fiecare a mancat cum a vrut), pt cei de la anonymous (pt a avea loc si discutiile in legatura cu filiala bacau), si pt invitatii din celelalte orase ...
Si cu toate astea ... s-au gasit locuri pt toata lumea .... silviu, zozo, cu mine si cu altii ne-am asezat ultimii la masa, ne-am gasit ultimii masa, dupa ce a fost asezata toata lumea ... ca apoi sa fie aruncat cu noroi in ei si pt masa ...

Si cu umflatul, nu e nimeni de vina ... o explicatie insa o pot da si eu ... cand s-a asezat lumea la masa ... s-a vorbit de pregatirea unor platouri cu de toate (gratar, garnitura, salate etc ...) ... cei de la restaurant au numarat oamenii, si au pus la pregatit mancarea ... iar dupa ... inainte sa fie gata mancarea unii au plecat ... si ... drept urmare au impartit platourile si incidental nota de plata la cei ce au ramas ...
Si cel mai pagubit din asta a fost tot zozo care a mai platit in plus 4 mil care mai lipseau de la nota ...

Nu te simti atins de afirmatia lui silviu ... pt ca nu esti tu cel ce a intrat pe forum, si a aruncat cu noroi in organizatori... din nou iti multumim tie si tuturor baietilor din iasi, suceava, vaslui, pt neamt, botosani pt participare.
SFW is offline  
Old 22-11-06, 11:51   #326
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by SFW View Post
Si eu ma indoiesc ca a fost o jignire adresata catre voi, era doar un raspuns catre cei ce au aruncat cu noroi ... dupa ce te chinui atat sa organizezi ceva este neplacut ca lumea sa sara ... asta e ... nimic nu e perfect ... dar dupa cat au umblat, dupa banii investiti (pt ca au fost), au inceput unii sa sara, sa acuze ... si nu e frumos ...
Vroiam sa spun ca de fapt sunt sigur ca acele cuvinte nu v-au fost adresate voua ...

Normal ca nu au fost invitati doar cei din anonymous ... ati fost invitati toti ... si iti multumim pt intentia de a felicita organizatorii ... si sper ca in ultimile posturi ai inteles cui ii erau adresate posturile mai rautacioase (acelor persoane care au jignit), si aspteptam opinii atat prinvind plusurile, cat si minusurile ... pt ca asa invata lumea ... din critici ... dar constructive ... nu de genul celor enuntate de altii ...
SFW is offline  
Old 22-11-06, 12:19   #327
Zerofast

Stage 5
 
Zerofast's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

stop Cearta !!!!!
Zerofast is offline  
Old 22-11-06, 12:26   #328
JUST-DO-IT

Stage 5
 
JUST-DO-IT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 657
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

-bine spus Zero....
JUST-DO-IT is offline  
Old 22-11-06, 12:42   #329
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by Zerofast View Post
stop Cearta !!!!!


Da cine se cearta mai?
corraptor_evo a avut o parere, gresita, s-a simtit atins de ce au spus unii dintre noi, si noi i-am explicat ca nu avea de ce ... ca nu el era cel catre care au fost indreptate acele posturi ...

Tocmai, ne impacam, nu ne certam.

Corraptor_evo a scris un post, care desi era ca raspuns la ce a considerat el ca a fost o jignire ... s-a adresat respectos, fara injurii si fara a folosi macar un ton agresiv, si asta spune ceva, si nu cred ca cineva a vrut sa ii lase o parere atat de proasta despre noi, si sa il faca sa nu revina cu placere la o intalnire organizata la noi. (si mai are si un corrado super )

Hai, make love, not war
SFW is offline  
Old 22-11-06, 16:57   #330
corraptor_evo
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
corraptor_evo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

OK.OK.OK.
Ca sa finalizez, am sa ma citez prin postul pe care l-am scris luni la prinz, cind am rasfoit forumul sa vad impresii, fotografii, filme, pe un alt thread destinat intilnirii de la Bacau, si in care am dat peste acelasi gen de disputa:

"E normal sa existe mici dispute privind orice aspecte. A fost primul eveniment de acest fel din Bacau, ca si cel de la Iasi, si e greu sa multumesti pe toata lumea.
Important este ca nu cred ca s-a realizat scopul initial si declarat: acela de a ne cunoste intre noi, membrii comunitatilor auto din orasele invitate. Lumea a fost mai preocupata sa-si lase masina admirata de "civili" decit sa umble printre "copasionati". Tot pe orase s-a stat, ca "fiecare la scara lui", in afara de citiva care se cunosteau, ori de pe 4tuning, ori din alte imprejurari.
Pacat ca oamenii au facut totusi eforturi sa vina de la "citiva" Km fara sa cistige ceva: legatura cu ceilalti.
Nici la Iasi, pe 22 octombrie, nu a fost mare lucru, in schimb, fiindca au fost mai putine masini, treaba a fost mai relaxata, ne-am descurcat mai usor in trafic, fara ajutorul politiei. Asa ca totul, si atunci, si acum, a tinut de oportunitati.
Sint convins ca toata lumea, inclusiv (sau cu precadere) bacauanii (respectiv, iesenii, pe 22 octombrie) au avut cele mai bune intentii.
Nu avem decit sa invatam ceva... totusi... ca sa nu fi pierdut nimeni timpul degeaba.
Celelalte subiecte de discutie sint doar lesturi care ne indeparteaza de subiectul principal" - incheiat citatul.

Pozele si filmele le mai astept. Impresiile celor care au scris au fost bune si foarte bune, iar toti cei implicati (organizatori, invitati speciali si participanti) ar fi trebuit sa se felicite reciproc mai mult, iar criticile sa ne intareasca pe toti si sa ne motiveze pentru urmatoarea intilnire.
In afara de destinatia principala a acestor intilniri, adica interrelationarea pasionatilor de tuning (masini mai noi sau mai vechi, cu noutati pe ele, motoare modificate pe care le vezi "pe viu" nu doar in poze etc), cred ca incercam cu totii sa demolam impresia de fenomen necontrolat, periculos pentru cetatenii pentru care masina este doar un mijloc de locomotie, sa demonstram ca sintem seriosi, iar teribilismul (care ne impinge pe toti sa ingropam pedala in podea si sa rupem schimbatorul de viteze) sa fie o fatada pentru realitatea responsabilitatii. Si asta se face doar perseverind in aceasta intentie prin cit mai multe intilniri si prin TOLERAREA micilor greseli. Putini dintre cei care gresesc persista in greseala. Majoritatea si le corijeaza.
Speranta mea este ca vom reusi cit mai curind sa intelegem cu totii lucrurile astea.
Atunci, cursele acum ilegale vor fi privite cu alti ochi de autoritati, vom primi mai usor aprobari pentru curse si manifestari si poate chiar si sprijin si sponsorizari.
Pentru ca, pina la urma, asta vrem cu totii: sa ne intrecem in look si-n performante.

Ca sa revin, parerea mea nu a fost tocmai gresita. Posturile mele au fost generate tocmai de atitudinea intoleranta, chiar si fata de cei care blameaza o reusita. Oricum parerea lor n-o mai schimbi, dar poti foarte usor sa-i ranesti pe cei care s-au simtit totusi bine (chiar daca usor dezamagiti ca nici de data asta, ca si la Iasi, nu au fost si ceva spectacol, liniute, ceva...).
Cred, de fapt, ca nemultumirile tuturor, adica ale celor care critica, ale criticilor criticilor si criticiii criticilor criticilor (ca alde mine, adica) au fost determinate tocmai de lipsa curselor.

Acum chiar inchei:
Felicitari ABSOLUT tuturor!!!
Sincer!
Si-astept cu nerabdare urmatoarele intilniri.
Neamt! Suceava! Botosani! Galati! Birlad! SUS!!!!

Last edited by corraptor_evo; 22-11-06 at 17:00. Reason: completare
corraptor_evo is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -