Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

View Poll Results: Pe ce data e cel mai bine -???- Noiembrie
5 0 0%
12 2 14.29%
19 11 78.57%
26 1 7.14%
Voters: 14. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-11-06, 21:05   #286
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

vip apreciez intrarea ta in forta, dar te rog sa iti temperezi limbajul... toata lumea are dreptul la opinie, si tu, si restul baietilor...
cat despre organizare, fiecare a contribuit cum a putut sau cum l-a lasat inima, nu inseamna k e fraier cineva k a ajutat la organizarea intalnirii, nici nu cred k s-a pus asa problema
aleks is offline  
Old 20-11-06, 21:22   #287
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by bc_04_aju View Post
nu stiu cate stii tu dar sa discutat in repetate randuri cine organizeaza shi ce are de facut...
de exemplu silviu tun care shi-a pus firma la bataie shi fundu ca sa organizeze asa ceva ne trebuia o persoana juridica el s-a oferit sa ne reprezinte ,daca dadea cineva peste vriun om shi il acidenta mortal doamne fereste el raspundea penal
nu mai spun de zoz care e un super baiat shi stim noi ce a indurat pt ca toata lumea sa se simta bine
nu mai spun ca am cautat shi eu sambata seara tot orasul loc de cazare pt baietzi care au venit din iashi
sau mertzan shi cu zero
shi mai sunt multzi altzii nui mai numar
deci in final tozi ne-am chinuit in mica sau mare masura sa iasa ceva frumos


nu stiu concluziile sa la tragetzi voi daca a fost bine sau rau
stiu e greu sa impaci pe toata lumea

Mai, ceea ce vip_tt vroia sa spuna ... este ca ... autorizatiile au fost obtinute cu ajutorul cuiva ... si anume sebastian ... care a fost de dimineta acolo ... si care s-a ocupat, a supravegheat impreuna cu zozo desfasurarea intalnirii ...

Oricum, zozo si silviu stiu mai bine cum sta treaba ... ei s-au ocupat impreuna cu sebastian, eu stiu doar ca idee cum a fost treaba.

Hai sa nu se certe lumea pe topicul asta ... si sa puna lumea pozeeeee

Last edited by SFW; 20-11-06 at 21:26.
SFW is offline  
Old 20-11-06, 21:25   #288
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by xeno13 View Post
hei ce naiba faceti...???va luati la tranta acum...nu am nici o pretentie de la nimeni si nimeni nu are pretentii de la altcineva atat timp cat a fost activitatea bacaului...indiferent de gradul de implicare sau nu al unuia...si punct...vip are ceva dreptate pentru ca stie ca politia la inceput nu a vrut sa dea nici un acord si primaria la fel...dar asta nu conteaza...merci celor care au fost alaturi si asa cum am spus la inceput considerati ca a fost testul pentru primavara cand va trebuii sa faceti fata la peste 300 masini, la o organizare mult mai drastica, la situatii mai periculoase si normal la mai multe inteventii pe la autoritatii asa ca orice sprijin e binevenit...atat timp cat e sprijin si nu concurs de orgolii...ori sunteti un club auto unde sunt niste reguli care se respecta ori o adunatura de femei orgolioase care isi expun ultimele achizitii in materie de moda???
eu unu am fost mandru ca am ajutat chiar daca am luat palme si am dat cu subsemantu la cei de la rutiera, sau ca motociclistii ne-au dat un exemplu demn de urmat....
lasati orgoliile...si pe viitor mai mult spirit de echipa sa se vada...nu numai la bere...
saptamana asta va dau raspuns cu terenul de intalnire asa cum am promis lui mertan insa cautati sa urgentati documetele pentru filiala
cu stima pentru toti pasionatii auto

Da, motocliclistii au fost ca de obicei cei mai bine organizati, cei mai disciplinati ... dar asta si pt ca ei au tot facut intalniri si s-au invatat cu asta. Si asa o sa ne invatam si noi, pe masura ce o sa aiba loc cat mai multe intalniri.
SFW is offline  
Old 20-11-06, 21:42   #289
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

exact, ei stiu cum se face treaba, si am invatat si noi multe atat ca participanti cat si ca organizatori, deci sa ne calmam si sa mai vedem niste poze, pt k s-au facut sute...
aleks is offline  
Old 20-11-06, 22:01   #290
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

l-a ajutat careva pe Gaby cu aparatul ca am inteles ca i s-a stricat laptopul????????????????
varu21 is offline  
Old 20-11-06, 22:06   #291
Lucyfer

Stage 4
 
Lucyfer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

multzumesc aleks ptr. reviste shi ptr. stiker. pe laga int. asta care o fost foarte ok mi`o placut cha am avut prioritate la toate intersectiile asha cha o fost baietzi nenea gaborii m`am ales shi chu ceva moca deci .. s`o meritat drumul de la bt pana la bc shi o ieshit bineh ...
__________________
De vanzare Nubira breack an f. 2000 ... 0743048973


Viteza ucide !!
Lucyfer is offline  
Old 20-11-06, 22:20   #292
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Asteptam pozele si/sau filmele .....
Yonut21 is offline  
Old 20-11-06, 22:29   #293
Acc3l3ratoR
Oltcit Driver

Stage 5
 
Acc3l3ratoR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,528
Member of:
[Oltcit]
[Honda]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Exista o vorba:
Nimeni si nimic nu e perfect!....(parca asa era )
Acc3l3ratoR is offline  
Old 20-11-06, 22:53   #294
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

asa e acc3l3rator
cu multa placere lucyfer
aleks is offline  
Old 20-11-06, 23:15   #295
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by Acc3l3ratoR View Post
Exista o vorba:
Nimeni si nimic nu e perfect!....(parca asa era )
Bine zici

Tot timpul va fi loc de discutii ... dar intotdeauna ajuta ca ele sa fie constructive.
SFW is offline  
Old 21-11-06, 01:55   #296
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by bc_04_aju View Post
nu stiu cate stii tu dar sa discutat in repetate randuri cine organizeaza shi ce are de facut...
de exemplu silviu tun care shi-a pus firma la bataie shi fundu ca sa organizeze asa ceva ne trebuia o persoana juridica el s-a oferit sa ne reprezinte ,daca dadea cineva peste vriun om shi il acidenta mortal doamne fereste el raspundea penal
nu mai spun de zoz care e un super baiat shi stim noi ce a indurat pt ca toata lumea sa se simta bine
nu mai spun ca am cautat shi eu sambata seara tot orasul loc de cazare pt baietzi care au venit din iashi
sau mertzan shi cu zero
shi mai sunt multzi altzii nui mai numar
deci in final tozi ne-am chinuit in mica sau mare masura sa iasa ceva frumos


nu stiu concluziile sa la tragetzi voi daca a fost bine sau rau
stiu e greu sa impaci pe toata lumea
spuneai aici ceva de persoana juridica care trebuie sa reprezinte si sa raspunda penal "in case of". Poti sa imi dai mai multe detalii? de ce anume ?
Ali_ump is offline  
Old 21-11-06, 01:57   #297
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
spuneai aici ceva de persoana juridica care trebuie sa reprezinte si sa raspunda penal "in case of". Poti sa imi dai mai multe detalii? de ce anume ?

Adica ... a fost nevoie de o persoana juridica care sa figureze ca organizator ... si aceasta a fost reprezentata de firma lui silviu-tun ... care ar fi fost raspunzatoare vre-un eveniment nefericit ce ar fi putut sa aiba loc ...
SFW is offline  
Old 21-11-06, 02:18   #298
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by SFW View Post
Adica ... a fost nevoie de o persoana juridica care sa figureze ca organizator ... si aceasta a fost reprezentata de firma lui silviu-tun ... care ar fi fost raspunzatoare vre-un eveniment nefericit ce ar fi putut sa aiba loc ...
trebe neaparat firma ....sau poate fi chiar clubul in sine...adica Asociatia Club Sportiv in cazul meu?
Ali_ump is offline  
Old 21-11-06, 02:30   #299
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
trebe neaparat firma ....sau poate fi chiar clubul in sine...adica Asociatia Club Sportiv in cazul meu?
cred ca poate fi si ascociatie sportiva ... nu stiu sigur ... da-i un pm lui silviu_tun si intreaba-l pe el ... ca nu vreau sa dau cu presupusul fara sa stiu exact.
SFW is offline  
Old 21-11-06, 07:27   #300
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

parerea mea a fost una buna... numai ca au fost cateva chestii care nu prea au mers... in rest a fost totul ok... nu ma asteptam... felicitari pt ce care au fost bagati in treaba asta... felicitari pt cei care s-au incumetat sa vina la intalnire chiar daca la inceput nu se anuntau nici 10 masini.... felicitari la toti... asteptam sa fim si noi invitati...
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570
mertan is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -