Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

View Poll Results: Pe ce data e cel mai bine -???- Noiembrie
5 0 0%
12 2 14.29%
19 11 78.57%
26 1 7.14%
Voters: 14. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-11-06, 17:36   #271
Andreus

Stage 5
 
Andreus's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 462
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Am incercat sa pun shi eu niste poze da nu merge
Andreus is offline  
Old 20-11-06, 17:49   #272
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Zero zii lu gabi sa vb cu tibi....sau zii lu tibi sa-l sune.....sa scoata pozele la asta in calculator.....
varu21 is offline  
Old 20-11-06, 18:51   #273
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Pt mine a fost un dezastru total atat pot zice!Imi pare rau dar nu`mi pot da o parere...Ca a fost bine ca a fost rau!...
Atat ...

Timp de ceva timp voi lipsi din lumea automobilistica...Toata luna Decembrie!Vreau sa dedic mai mult timp iubitei............Si pe aceasta cale ii rog pe Gratian si Zoliat sa`mi lase in continuare functiile pe care le am!Promit ca dupa 1 Ianuarie sa fac ceva mult mai bun!

V`am pupat!Numai bine!



P.S.! Cine ma poate ajuta cu permisu....sa`mi dea un PM sau un telefon 0741 084 572!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline  
Old 20-11-06, 19:06   #274
bc_04_aju

Stage 5
 
bc_04_aju's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 472
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by varu21 View Post
Zero zii lu gabi sa vb cu tibi....sau zii lu tibi sa-l sune.....sa scoata pozele la asta in calculator.....
da dece eu?
bc_04_aju is offline  
Old 20-11-06, 19:11   #275
vip_tt

Stock
 
vip_tt's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

ce va tot kk pe voi atat cu plusuri sau minusuri??? cu bravo sau felicitari...
desi nu sunt membru in cluburile voastre am participat ca imi place si ca a insistat un tip care dinc ate stiu eu a cam facut totul pentru voi...nu aveati voi aprobare de la politie si nici primarie daca nu era sebastian cu toate figurile voastre...iar din cate am vazut nici el nu e membru si chiar nu inteleg de ce naiba va ajutat...asa e el [prost de cand il stiu...(scuze seb da asa e)...
in loc sa va mobilizati toti sa aveti grija de cei care vin, unde ii puneti cum se pleaca , care da semnalul, cum va incolonati etc stateati si o frecati unu la altul...habar nu aveti cate sfori au trebuit trase pt intalnirea asta a voastra...asta ca sa nu fie doar o intalnire cu 30 masini si sa va invartiti in cerc
vip_tt is offline  
Old 20-11-06, 19:31   #276
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by vip_tt View Post
ce va tot kk pe voi atat cu plusuri sau minusuri??? cu bravo sau felicitari...
desi nu sunt membru in cluburile voastre am participat ca imi place si ca a insistat un tip care dinc ate stiu eu a cam facut totul pentru voi...nu aveati voi aprobare de la politie si nici primarie daca nu era sebastian cu toate figurile voastre...iar din cate am vazut nici el nu e membru si chiar nu inteleg de ce naiba va ajutat...asa e el [prost de cand il stiu...(scuze seb da asa e)...
in loc sa va mobilizati toti sa aveti grija de cei care vin, unde ii puneti cum se pleaca , care da semnalul, cum va incolonati etc stateati si o frecati unu la altul...habar nu aveti cate sfori au trebuit trase pt intalnirea asta a voastra...asta ca sa nu fie doar o intalnire cu 30 masini si sa va invartiti in cerc
Bravo frate...asta tre sa inteleaga toata lumea ca nu e usor sa obtii aprobari de la autoritati...asa ca brovo baietilor e la bacau pt ce au facut...cu plusurile si minusurile
Ali_ump is offline  
Old 20-11-06, 19:37   #277
deutch_cars

Stock
 
deutch_cars's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by vip_tt View Post
ce va tot kk pe voi atat cu plusuri sau minusuri??? cu bravo sau felicitari...
desi nu sunt membru in cluburile voastre am participat ca imi place si ca a insistat un tip care dinc ate stiu eu a cam facut totul pentru voi...nu aveati voi aprobare de la politie si nici primarie daca nu era sebastian cu toate figurile voastre...iar din cate am vazut nici el nu e membru si chiar nu inteleg de ce naiba va ajutat...asa e el [prost de cand il stiu...(scuze seb da asa e)...
in loc sa va mobilizati toti sa aveti grija de cei care vin, unde ii puneti cum se pleaca , care da semnalul, cum va incolonati etc stateati si o frecati unu la altul...habar nu aveti cate sfori au trebuit trase pt intalnirea asta a voastra...asta ca sa nu fie doar o intalnire cu 30 masini si sa va invartiti in cerc
bine spus vip...bafta si ne vedem la latin
deutch_cars is offline  
Old 20-11-06, 19:45   #278
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Tu ai dreptate in mare parte. Si eu unu multumesc tuturor celor care au facut (prin diferite metode) posibila aceasta zi in Bacau. Oricum, cred ca ai exagerat putin pt ca au fost mai multi care chiar s-au chinuit sa faca ceva misto. De exemplu cei care i-au ajutat pe cei din alte orase sa-si gaseasca cazare (tibi, Cristi sau altii), cei care au avut grija sa fie cat de cat organizare in parcare la stadion (Aleks, ZOZ, MErtan) si toti ceilalti.
Oricum, eu unu iti multumesc si tie si celorlalti ca a-ti venit si mie cel putin mi-ati facuut una din cele mai frumoase zile pe care le-am petrecut in orasul ala.
Ar trebui sa ne respectam reciproc pt ceea ce a facut fiecare. Intotdeauna va fi unul care va face mult mai mult si altii care nu vor face mai nimik. Asta e. In felul asta decurge toata viata.
Oricum...RESPECT BACAU.
__________________
RESPECT BACAU !!!!!!!
varu21 is offline  
Old 20-11-06, 19:54   #279
Spawnr7

Stage 2
 
Spawnr7's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 48
Cool Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by varu21 View Post
Tu ai dreptate in mare parte. Si eu unu multumesc tuturor celor care au facut (prin diferite metode) posibila aceasta zi in Bacau. Oricum, cred ca ai exagerat putin pt ca au fost mai multi care chiar s-au chinuit sa faca ceva misto. De exemplu cei care i-au ajutat pe cei din alte orase sa-si gaseasca cazare (tibi, Cristi sau altii), cei care au avut grija sa fie cat de cat organizare in parcare la stadion (Aleks, ZOZ, MErtan) si toti ceilalti.
Oricum, eu unu iti multumesc si tie si celorlalti ca a-ti venit si mie cel putin mi-ati facuut una din cele mai frumoase zile pe care le-am petrecut in orasul ala.
Ar trebui sa ne respectam reciproc pt ceea ce a facut fiecare. Intotdeauna va fi unul care va face mult mai mult si altii care nu vor face mai nimik. Asta e. In felul asta decurge toata viata.
Oricum...RESPECT BACAU.

Cu alte cuvinte .. ..

Sa moara baietzii .. fu fain aicisha la noi in sat


Pasiunea shi`a spus cuvantul .. shi din asta am avut cu totzii ..
Spawnr7 is offline  
Old 20-11-06, 19:57   #280
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by vip_tt View Post
ce va tot kk pe voi atat cu plusuri sau minusuri??? cu bravo sau felicitari...
desi nu sunt membru in cluburile voastre am participat ca imi place si ca a insistat un tip care dinc ate stiu eu a cam facut totul pentru voi...nu aveati voi aprobare de la politie si nici primarie daca nu era sebastian cu toate figurile voastre...iar din cate am vazut nici el nu e membru si chiar nu inteleg de ce naiba va ajutat...asa e el [prost de cand il stiu...(scuze seb da asa e)...
in loc sa va mobilizati toti sa aveti grija de cei care vin, unde ii puneti cum se pleaca , care da semnalul, cum va incolonati etc stateati si o frecati unu la altul...habar nu aveti cate sfori au trebuit trase pt intalnirea asta a voastra...asta ca sa nu fie doar o intalnire cu 30 masini si sa va invartiti in cerc
Colegu...e normal ca fiecare sa isi spuna punctul de vedere....stii vorba aia din greseli se invata....la orice intalnire oricat de reusita ar fi tot apar comentarii....nu e nici o problema....nervi pe moment dar e benefic ca urmatoarele intalniri sa fie mai reusite...si la urma urmei nu stiu cat esti tu in masura sa faci comentarii de genu asta tinand cont ca observ ca esti cam nou pe aici.....
Multumiri acelei persoane care a ajutat ca intalnirea sa fie reusita...felicitari organizatorilor...in mare a fost o intalnire reusita.....dar ca oricare alta a avut cateva mici inconveniente......care speram ca incet incet nu vor mai fi intalnire si pe viitor
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv
Vladutzzz_sv is offline  
Old 20-11-06, 20:05   #281
soundmaker

Stage 2
 
soundmaker's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 30
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Laudabila a fost intentia si curajul pe care l-au avut organizatorii. Bineinteles ca de obicei la primul eveniment de proportiile astea sunt si scapari, dar toti sau aproape toti am inteles ca erorile sunt umane si ca la urmatorul event nu se va mai intimpla.
Asa ca din partea VWForum Bacau nota 10 pentru ideea organizarii acestui eveniment si scuze ca n-am fost prea numerosi , dar am fost anuntati cu doar 2 zile inainte. Cu toate acestea am fost citiva din Bacau ,Iasi , Neamt.
Asteptam si urmatoarele evenimente !!!!!!!!!!!
soundmaker is offline  
Old 20-11-06, 20:33   #282
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by vip_tt View Post
un tip care dinc ate stiu eu a cam facut totul pentru voi...nu aveati voi aprobare de la politie si nici primarie daca nu era sebastian cu toate figurile voastre...iar din cate am vazut nici el nu e membru si chiar nu inteleg de ce naiba va ajutat...asa e el [prost de cand il stiu...(scuze seb da asa e)...
in loc sa va mobilizati toti sa aveti grija de cei care vin, unde ii puneti cum se pleaca , care da semnalul, cum va incolonati etc stateati si o frecati unu la altul...habar nu aveti cate sfori au trebuit trase pt intalnirea asta a voastra...asta ca sa nu fie doar o intalnire cu 30 masini si sa va invartiti in cerc
Banui ca esti baiatul cu TT-ul negru cu numar VIP. Sa il stapanesti sanatos.

Vreau doar o singura chestie sa te intreb:

Ai organizat tu vreodata o intalnire de genul acesta?

Nu stiu cum s-au obtinut autorizatiile si ca a facut fiecare (felicitari celor care au facut asta), dar stiu ca organizarea a fost OK. Nu ai cum sa stapanesti o coloana in trafic in oras deoarece nici politia nu a ajutat foarte mult.

Pa langa minusuri, din care lumea invata, sa stii ca a fost super ok. A fost placut sa ne revedem si sa stam de vorba.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline  
Old 20-11-06, 20:47   #283
bc_04_aju

Stage 5
 
bc_04_aju's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 472
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

Quote:
Originally Posted by vip_tt View Post
ce va tot kk pe voi atat cu plusuri sau minusuri??? cu bravo sau felicitari...
desi nu sunt membru in cluburile voastre am participat ca imi place si ca a insistat un tip care dinc ate stiu eu a cam facut totul pentru voi...nu aveati voi aprobare de la politie si nici primarie daca nu era sebastian cu toate figurile voastre...iar din cate am vazut nici el nu e membru si chiar nu inteleg de ce naiba va ajutat...asa e el [prost de cand il stiu...(scuze seb da asa e)...
in loc sa va mobilizati toti sa aveti grija de cei care vin, unde ii puneti cum se pleaca , care da semnalul, cum va incolonati etc stateati si o frecati unu la altul...habar nu aveti cate sfori au trebuit trase pt intalnirea asta a voastra...asta ca sa nu fie doar o intalnire cu 30 masini si sa va invartiti in cerc
nu stiu cate stii tu dar sa discutat in repetate randuri cine organizeaza shi ce are de facut...
de exemplu silviu tun care shi-a pus firma la bataie shi fundu ca sa organizeze asa ceva ne trebuia o persoana juridica el s-a oferit sa ne reprezinte ,daca dadea cineva peste vriun om shi il acidenta mortal doamne fereste el raspundea penal
nu mai spun de zoz care e un super baiat shi stim noi ce a indurat pt ca toata lumea sa se simta bine
nu mai spun ca am cautat shi eu sambata seara tot orasul loc de cazare pt baietzi care au venit din iashi
sau mertzan shi cu zero
shi mai sunt multzi altzii nui mai numar
deci in final tozi ne-am chinuit in mica sau mare masura sa iasa ceva frumos


nu stiu concluziile sa la tragetzi voi daca a fost bine sau rau
stiu e greu sa impaci pe toata lumea
__________________
live on the extreme
bc_04_aju is offline  
Old 20-11-06, 20:50   #284
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

AI dreptate Tibe . Dar intotdeauna exiista nemultumiti. Nu ai ce sa le faci!!1 Pt ca .........
varu21 is offline  
Old 20-11-06, 21:02   #285
xeno13

Stage 1
 
xeno13's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 12
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded --- 19 Noiembrie ---BACAU---

hei ce naiba faceti...???va luati la tranta acum...nu am nici o pretentie de la nimeni si nimeni nu are pretentii de la altcineva atat timp cat a fost activitatea bacaului...indiferent de gradul de implicare sau nu al unuia...si punct...vip are ceva dreptate pentru ca stie ca politia la inceput nu a vrut sa dea nici un acord si primaria la fel...dar asta nu conteaza...merci celor care au fost alaturi si asa cum am spus la inceput considerati ca a fost testul pentru primavara cand va trebuii sa faceti fata la peste 300 masini, la o organizare mult mai drastica, la situatii mai periculoase si normal la mai multe inteventii pe la autoritatii asa ca orice sprijin e binevenit...atat timp cat e sprijin si nu concurs de orgolii...ori sunteti un club auto unde sunt niste reguli care se respecta ori o adunatura de femei orgolioase care isi expun ultimele achizitii in materie de moda???
eu unu am fost mandru ca am ajutat chiar daca am luat palme si am dat cu subsemantu la cei de la rutiera, sau ca motociclistii ne-au dat un exemplu demn de urmat....
lasati orgoliile...si pe viitor mai mult spirit de echipa sa se vada...nu numai la bere...
saptamana asta va dau raspuns cu terenul de intalnire asa cum am promis lui mertan insa cautati sa urgentati documetele pentru filiala
cu stima pentru toti pasionatii auto
xeno13 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -