Quote:
Originally Posted by pasaree
La casco mi-au dat polish  am fost la service mi-a dat polish singura diferenta e ca acum luceste  ) dar zgarieturile nu s-au dus astept telefon sa vad cand ma programeaza pentru vopsit
Cu siguranta a fost vrun vecin care a vazut masina cu numere de BN parcata si ce-a zis, asta din Bistrita ,imi ocupa mie locu? fuuu  )il arnajez. Cu clio la fel ciobani cand deschideu portierele nu se mai uitau ca poate zgarie si alte masiniX(
|
Lasa pasare tu sa fii sanatos ca dusmani sunt

.Daca tot plangeai ca nu se gandeste nimeni la tine

uite ca acuma ai si motiv sa crezi ca te-ai inselat

cand prezinti si tu masina aia pe 4tu?
PS: poate vreo fosta iubita de-a ta


,o vecina care nu ai ajutato cu sacosele


vreo "pisicuta" obraznica


care noaptea poza pentru playboy nu poti sa stii ce vedete s-au pozat cu masina ta si ti-au lasat autograf

)