Mi-am facut azi directia:X
La toate service-urile mi-au zis ca problema la masina mea e ori caseta ori pivoti ori bielete ori capete de bara
Pana la urma a fost asa cum a zis Domnul
SAGEATA adica in termenii lui cruce cardanica in termenii mei teava de la volan la motor

) la service mi-au zis ca e 20 mil

la piese auto au zis ca nu gasesc decat originala pret 12 mil

sun la dezmembrari la BANU si surpriza aveau una aproape noua pret 50 lei:X ma duc sa o monteze pret manopera 200 lei am zis ca e ok dar au zis ca pot abia maine ca trb programare nu mai puteam astepta m-am dus la un service din spate la MIAGHI un garaj pret manopera 50 lei tot ce trebuie sa mai fac acum cap bara + geometrie si e ca noua