Quote:
|
Originally Posted by vsa
Pai va las pe voi ca eu ma retrag de pe 4tuning!!!!
|
bai oricum stie toata lumea ca asta e cafeneaua ta...
au fost alipite mai multe topicuri, si cel mai vechi post era a lui mishu...
deci sa fie clar, topicul asta este al lui vali vsa, el l-a creat, este copilul lui

da uite , anunt eu public:
asta este cafeneaua lui vali vsa - unic actionar, proprietate personala, fara drept de apel!!!