Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 26-05-09, 13:28   #5851
aleyx_oltcit
Fiat Driver

Stage 5
 
aleyx_oltcit's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 785
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by markizu View Post
ms...am gasit si eu aia dar am crezut ca nu este bun...gata mey nu suntem copii mici vorbiti de masini ca asta e tema forumului
aleyx_oltcit is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 13:30   #5852
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

daca tot atat stii tu limba romana, de ce nu dovedesti? la ce fraze ai scris nu prea se adevereste, scuze eu nu scriu la ziare sa-mi analizez fiecare cuvant sau fiecare fraza scrisa, sau nu-mi corecteaza nimeni greselile e cam veche faza cum ca ''invata limba romana'', prietene, cam la toti care s-au luat de tine le-ai dat replica asta.....si cand unu iti zice ca esti beat nu-l crezi cand iti spune al doilea ii spui ca au ceva cu tine dar cand iti spune si al treilea ar cam trebui a te duci la culcare, cam asa si in cazul tau, nu vezi ca la cam tot ce spui nu faci decat sa dai startu' unor replici, care nu prea te avantajeaza, toate se cam sparg in capul tau.....asa ca somn usor!
__________________
SEAT LEON - 19tdi.110cp
My car: https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat/66244-my-seat-leon-bc-87-crs.html
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 14:53   #5853
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Cristi, te rog frumos, depăşeşte subiectul, e un forum public şi fiecare e liber să scrie şi să citească aici cāt vrea şi ce vrea, atāt timp cāt o face in limitele subiectului respectiv, şi īn limitele bunului simţ. Nu putem īmpiedica pe nimeni să o facă dacă respectă cele scrise aici...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 15:16   #5854
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

cred ca pana la urma o sa iasa si un topic de injuraturi unde putem scrie orice. sa vedeti atunci cate descoperiri genetice o sa apara.pana atunci cafeneaua e cafenea. dragoane, daca vrei sa afli ce e in capul unui tuningar fa o conferinta de presa, invita mai multi pasionati, si ai sa faci un reportaj pe cinste. acum nu te astepta sa vina multi tuningari ca nu prea sunt la bacau. 4tuning a ajuns un site de publicitate. toti vor sa vanda cate ceva.
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine īn semnătură este de 500x100 pixeli. De aceea o fotografie cu motorul meu nu incape.

http://plmtuning.ro/
sageata is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 15:23   #5855
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Baia mare- weekendu asta- curse de curse
Cine merge? HAI BAAAAAA EXCURSIE, PLATESC BENZINA CE PM plecam sambata venim luni dimineatza
FUCK WORK&SCHOOL
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 15:44   #5856
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Numa' că pe 4t nu prea se vinde nimic, ghinion curat Săgeată
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 16:16   #5857
Cristy_mat

Stage 5
 
Cristy_mat's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 624
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

am citit aleks, si il indemn si pe dragon sa citeasca si sa dea o atentie marita ultimei reguli, in care spune ca e un forum cu si despre masini, asa ca in cazul lui, care a si zis ca nu are nicio treaba, poate foarte frumos sa se abtina....sa-si relateze faptele lui in ziar, in conferintele de presa cum bine ia recomandat sageata sau sa-si gaseasca un forum cu ziaristi, acolo, intre colegii de breasla nu ar mai fi deloc criticat si trimis la plimbare, noi cu ale noastre si el cu ale lui....mie unu asa mi se pare normal.......am sa incerc pe cat posibil sa nu mai dau atentie la ce spune el de acum inainte.....subiect inchis
Cristy_mat is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 16:17   #5858
dragongc

Stage 2
 
dragongc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 57
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by Cristy_mat View Post
daca tot atat stii tu limba romana, de ce nu dovedesti? la ce fraze ai scris nu prea se adevereste, scuze eu nu scriu la ziare sa-mi analizez fiecare cuvant sau fiecare fraza scrisa, sau nu-mi corecteaza nimeni greselile e cam veche faza cum ca ''invata limba romana'', prietene, cam la toti care s-au luat de tine le-ai dat replica asta.....si cand unu iti zice ca esti beat nu-l crezi cand iti spune al doilea ii spui ca au ceva cu tine dar cand iti spune si al treilea ar cam trebui a te duci la culcare, cam asa si in cazul tau, nu vezi ca la cam tot ce spui nu faci decat sa dai startu' unor replici, care nu prea te avantajeaza, toate se cam sparg in capul tau.....asa ca somn usor!

Da, Cristy, ai dreptate, esti cel mai bun, nu stiu sa scriu, sunt varza, vai de capul meu. Oricum o sa ma mai vezi pe-aici, asta-i viata, ghinion, etc... Multumit ? Eu zic sa terminam aici povestea, ca suntem din categorii diferite. Din toate punctele de vedere.



@Sageata
Ai mare dreptate cu ce zici. Dar o conferinta de presa nu o organizeaza presa ci cei interesati sa se stie despre ei sau sa transmita ceva. Oricand aveti o initiativa, un eveniment si vreti sa fie mediatizata, va stau la dispozitie, gasim solutii. Chestiile astea intereseaza si presa centrala, daca sunt serios organizate. E cum zici, am vazut ca multi "adevarati" cu tuningul nu sunt nici pe-aici, dar cati sunt fac treaba buna, dupa parerea mea. In Bacau nu sunt numai tiganeli cu pretentii de tuning, ci si cateva masini cu adevarat reusite si care arata ca unii pun mult suflet in chestia asta. As scrie oricand despre ei, ca o poveste de-asta e misto - cum a inceput, cate masini, ce modificari, ce sacrificii, ce multumiri etc etc etc. Se baga cineva ?

La asa-zisul Salon Auto Bacau o sa fie si tuning, stiti ceva ? Sau poate ar fi mai bine sa intreb daca vor fi macar masini...

Last edited by dragongc; 26-05-09 at 16:26.
dragongc is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 16:27   #5859
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Pai oricand vom fi chemati(ma refer la SFW, ZOZ, Silviu_Tun, Sageata) vom venii..Cam pe aici se invart masinile mai modiifat..Si vin din spate Cristi cu Leonul destul de tare..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 17:38   #5860
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Si mult mai din spate vin si eu... miici mici surprize spre luna august
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 17:40   #5861
aleyx_oltcit
Fiat Driver

Stage 5
 
aleyx_oltcit's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 785
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by dragongc View Post
La asa-zisul Salon Auto Bacau o sa fie si tuning, stiti ceva ? Sau poate ar fi mai bine sa intreb daca vor fi macar masini...
eu cred ca la salonul auto o sa fie avioane ) )..sau biciclete eventual =)) tu citesti ce scrii?

Last edited by aleyx_oltcit; 26-05-09 at 17:45.
aleyx_oltcit is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 17:44   #5862
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

aleyx_oltcit, nu e concurs de aruncat cu pietre īn dragon, şi apropo: scrii, nu scri.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 17:50   #5863
aleyx_oltcit
Fiat Driver

Stage 5
 
aleyx_oltcit's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 785
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

da nu arunc cu pietre in nimeni...dar totusi e prea banal sa intrebi chestia asta poate doar daca a zis in gluma imi retrag cuvintele
aleyx_oltcit is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 17:51   #5864
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by aleyx_oltcit View Post
eu cred ca la salonul auto o sa fie avioane ) )..sau biciclete eventual =)) tu citesti ce scrii?
Nu inteleg ce e neclar in postul lui dragongc ... ironia lui cred ca e binemeritata de "salonul" Bacau ... daca voi considerati ca acest "salon" isi merita statutul ... bine ... dar din pacate, tot ce e posibil ca in cativa ani la acest salon sa vedem biciclete.

Nici CZI nu stiu daca participa ... poate ma insel, dar asa stiam mai demult, ca ar fi preferat o organizare autonoma, un show, o intalnire de profil decat participarea la acest pseudoSalon.

Inteleg ca Dragongc va e antipatic, dar nu cred ca trebuie sa gasiti orice motiv sa va luati de el. Nici eu nu gasesc sensul in urmarirea unui forum ce nu te pasioneaza, dar asta e problema lui, nu a noastra.

Post edit> faptul ca dragongc a intrebat in gluma ... sau mai degraba ironic daca o sa fie masini la salon cred ca era, totusi, destul de clar... daca nu, cititi mai cu atentie posturile oamenilor.

Last edited by SFW; 26-05-09 at 17:55.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 18:00   #5865
aleyx_oltcit
Fiat Driver

Stage 5
 
aleyx_oltcit's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 785
Member of:
[Fiat]
Default Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning

k..my bad..imi cer scuze de ce am scris
aleyx_oltcit is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -