Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > Extreme Racing

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-07-05, 15:28   #31
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

numarul meu de telefon este:0741310850sunati-ma la orice ora!!
GAB35DJ is offline  
Old 23-07-05, 16:59   #32
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Nu-l sunati pe Gabu' ca e fierbinte si are alte ganduri. Si in plus e interesat, vrea sa-i bagati centi pe cartela
Important e sa ne anuntati care cum veniti, sa stim care poate sa astepte, sau sa nu ajungeti prea tarziu si sa nu mai poata nimeni veni dupa voi...
Carmen is offline  
Old 23-07-05, 18:22   #33
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Nu-l sunati pe Gabu' ca e fierbinte si are alte ganduri. Si in plus e interesat, vrea sa-i bagati centi pe cartela
Important e sa ne anuntati care cum veniti, sa stim care poate sa astepte, sau sa nu ajungeti prea tarziu si sa nu mai poata nimeni veni dupa voi...
NU NU NUuuuuuu !!! Lui GAB`u datii \"beep\" ca va suna el inapoi
NSL_Doru is offline  
Old 23-07-05, 19:08   #34
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mdea...sa trecem peste anumite posturi ale unor oameni care urmaresc demigrarea imaginiii mele :P :P :P ....reveind la lucruri serioase va spun ca indiferent de vreme cursa de maine se tine!!!!acum vad ca e soare....da'mai stii ce surprize ne rezerva Barbosu'....
__________________
BADDDDDDDDD BOYSSS RUNNNNNNNN BADDDDDD TOYSSSSSSS!!!!!!!!!!
GAB35DJ is offline  
Old 23-07-05, 21:05   #35
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default

merci. venim :P
bog88 is offline  
Old 23-07-05, 21:38   #36
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Gata. Am ajuns acasa. Am facut rost de casca. masina merge cat de cat. Rugamintea mare pentru baietii si domnisoarele din craiova care intra pe forum. Pe la 4-4.30 care mai sunteti pe aici, scrieti cum e vremea. la 5.30 noi o sa plecam din bucuresti, si sa stim la ce sa ne asteptam.

Multam si bafta.
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline  
Old 23-07-05, 22:22   #37
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Nu cred ca mai e cineva online la ora aia, incercam toti sa dormim putin sa fim fresh maine. Vremea se anunta BUNA pt maine, deci ia-ti slickuri Eventual il prindeti pe Gabu' cand vine de la nunta, dar n-as avea incredere in ce spune ....
Acum macar stiu sigur ca maine va avea trasa exact pe unde stau eu Asa mi-a promis...
DRUM BUN tuturor si traseu fara incidente participantilor! PEDAL TO THE METAL!
Carmen is offline  
Old 23-07-05, 22:55   #38
bebe25

Stage 2
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 30
Default

Pai sa speram ca vremea o sa fie ok si concurentii si spectatorii sa fie la inaltime..cat despre organizare am auzit numai cuvinte de lauda...oricum o sa vin si eu cu o propunere de cursa in Bucuresti....un rallycross start si finish pe asfalt si restul pe macadam..gen pista de avion dar pe pamant....o sa vb mai multe la Craiova.
Bafta la toti concurentii si sa oferim un spectacol frumos ..
bebe25 is offline  
Old 23-07-05, 23:35   #39
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Vremea e super buna ! maine va fi frumos ! Cel putin acum e cer senin si adie un pic vantul ...in rest nu prea pare sa vina nici o ploaie...dar cum a zis si Gabu` nu se stie ce ne rezerva Barbosu` ! Sa speram ca va fi ok !


Bafta la toti participantii !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 24-07-05, 02:07   #40
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Va doresc BAFTA si un eveniment de exceptie.
-Imi cer scuze ca nu pot veni. Distractie placuta!!!!!!!
F_L_R is offline  
Old 24-07-05, 03:22   #41
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

e 4.30!!!vremea e marfa!!si....apropo de la nunta am venit de la 1...acum pur si simplu nu mi-e somn!!!
GAB35DJ is offline  
Old 24-07-05, 03:58   #42
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Multam oamenii. Am decolat.
dude is offline  
Old 24-07-05, 08:09   #43
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GAB35DJ\"
e 4.30!!!vremea e marfa!!si....apropo de la nunta am venit de la 1...acum pur si simplu nu mi-e somn!!!


sa vezi somn de voie ce bagi maine la rapa rosie !





E super misto afara....nici cald nici frig ! Asa ca bagati rpd benzen si haideti la Craiova !
Al3xius is offline  
Old 24-07-05, 23:05   #44
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Salut. Acum am ajuns de la Craiova. Primele impresii de dupa cursa ar fi ca am invins !!! Daca la un moment dat ma gandeam cu groaza ca am cheltuit o mica avere pe benzina pana acolo si masina s-a stricat exact la inceputul primei probe, totul s-a schimbat dintr-o data, ca prin minune si am reusit sa ma dau a 2-a si a 3-a mansa. Din pacate nu fara emotii, la a 2-a mansa m-am rasucit la cauciucuri.
Impresia despre organizare a fost buna. La mai multe astfel de curse. Cred ca s-a vazut ca sunt participanti la toate clasele. Deficientele de organizare au fost la premiere unde am stat de ne-am plictisit, mai mult din respect pt organizatori si castigatori caci stiam ca nu am castigat nimic. O alta buba a fost asfaltul de pe treseu, care in unele portiuni era groaznic. Am topait pe el mai mult decat am mers. Cred ca totusi cea mai grava inadvertenta a fost ca cei mai multi si aici ma includ si pe mine nu stiau unde e sosirea. Ba steagul galben, ba steagul rosu...
Una peste alta a fost super. Am trecut de la agonie la extaz si invers de cateva ori. De asemenea am cunoscut o graza de oameni super de treaba (Raluca - singura fata care a concurat; fetele din Craiova - se stiu ele; va multumesc ca ne-ati luat si ne-ati dus, Bogdan Golf 1 + prietenul lui, dl . Dinescu si nu in ultimul rand Micutu caruia ii multumesc pt ajutorul moral). Sigur am uitat pe cineva si ii rog sa ma ierte.
Stiu ca nu sunt la Oscar dar vreau sa ii multumesc mult lu` Piersi. Daca nu era ea probabil ca plecam acasa cu coada intre picioare si nu apucam sa ma dau deloc. Nu stiu ce a facut la masina dar am reusit sa alerg macar 2 manse.

In incheiere, felicitari organiatorilor; tineti-o tot asa si sper sa avenim cat mai des la voi la astfel de evenimente.

Bafta.

P.S: Scuze daca am fost incoerent. Maine pe zi o sa pot sa ma exprim mai bine.
dude is offline  
Old 25-07-05, 00:22   #45
B26LPX

Stage 2
 
B26LPX's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 66
Default

ce bine le zice dude asta...parca ar fi un om mare...

de mine de ce nu zici ma ca te-am ajutat? ti-am carat scule...te-am impins...ti-am dat flasuri din spate....badarane!!!

multumiri fetelor din craiova care au facut posibila participarea noastra in conditii optime...promit ca nu mai particip cu diesel!

treaba cu macadamul ar fi f interesanta....asteptam cu interes continuarea ideii

eu m-am simtit f bine la cursa...desi eram mort de somn....pe aceasta cale ii multumesc domnisoarei care m-a adus acasa impreuna cu masina mea!

La mai multe astfel de curse!!!
Numai bine!!!
B26LPX is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -