Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 21.11.2004

Bucuresti - 21.11.2004 21.11.2004 CURSA DE VITEZA DE LA BANEASA

Reply
 
Thread Tools
Old 22-11-04, 08:32   #76
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Quote:
RoSonic sa sti ca si noi am participat, dar nu vad si sigla noastra pe acolo!!!
aici e vina mea ca nu a aparut si sigla voastra
sorry
COObra is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 08:39   #77
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Nu e nimik, dar pe unde ziceai ca stai? adresa exacta sa venim la sigur.
luca is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 08:43   #78
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Foarte tare cursa, pacat k am ajuns pe la 4 , mi-a placut supermult cursa, dacia aia 1100 aka bolidul a facut totul, tare rau masinuta aia. K am inghetat si k nu mai simteam nici o parte din corp, nu ma intereseaza, important e k am fost acolo si pot sa-mi exprim sentimentel :P fata de aceasta cursa: TINETI-O TOT ASA!!!!!


PEACE
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 08:49   #79
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Pe unde draqu ai intrat tu la ora 4 ???? Aaaaaaaaaaa... Acum am vazut... Esti din NSL...
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 09:22   #80
Ema

Stage 5
 
Ema's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
Default

Nu am decat cuvinte de lauda la adresa organizatorilor. Felicitari! Si multumim pentru sprijinul acordat!
Ema is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 09:33   #81
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

mai baieti atingerea perfectiunii sta la baza evolutiei in orice domeniu... asa ca sunt de parere ca ar fi bine sa se ia in considerare finisajele! [ cum ar fi sa-ti prepari o masina la exteriror numai cu niste fibra prelucrata, fara s-o finisezi ? ] Spor la perfectionare....

aaa si inca ceva baiatul cu dacia rosie a FACUT UN GEST SUPER SPORTIV. el la baneasa nu a reprezentat pe nimeni decat pe EL INSUSI. si daca imi aduc bine aminte: el a fost printre cei care s-au dus sa traga la xerox formularele de inscriere... (poate gresesc)... Eu tot consider ca gestul lui SEBI (cu piciorul) a fost exagerat, ca l-a dat afara asta e, dar se putea si cu vorba buna.

dar hai sa lasam ***urile astea de-o parte si sa avem grija sa nu se mai intample...

pace si spor la dezvoltarea evenimentelor
__________________

Inconstienta ucide oameni nevinovati! Jos Gaina!
aicad is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 09:50   #82
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

eu sunt baiatul cu dacia rosie...stiam regulamentul...pentru a verifica daca elicea inca imi roade radiatorul trebuia sa ma duc in alta parte sau sa cer voie....stiu ca am gresit si imi cer scuze...si mie mi s-a parut exagerat gestul de a lovi usa masinii, sunt sigur ca a fost un impuls si nu este un gest care sa il caracterizeze, in special ca s-a dovedit intelegator cu mine de multe ori, el probabil a inteles altceva din gestul, probabil o rautate intentionata din partea mea ...nu a fost rautate si nici o dovada de subminare a autoritatii...inca o data imi cer scuze pt ceea ce am facut si sunt sigur ca merit o suspendare la cateva etape...iar pt gestul cu piciorul sunt sigur ca sebastian regreta ca a reactionat asa,dar nu regreta ca am fost descalificat pt restul curselor pt ca avea dreptate sa o faca....in rest mie mi-a placut concurenta si cursa si cred ca a fost bine....iar de faptul ca nu aveam insemnele MR(pt ion) pe masina este datorita faptului ca aceasta a fost o conditie pt a putea participa pe care am respectat-o... inca o data tin sa mentionez ca gestul meu nu a fost rau intentionat, de boicot sau de orice alt gen ce ar fi considerat drept actiune rauvoitoare la adresa organiztorilor...de chestia cu elicea sunt multi ce pot sustine faptul ca dupa prima cursa intr-adevar elicea imi rodea radiatorul....
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 09:54   #83
1100 S

Stage 3
 
1100 S's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 125
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Foarte tare cursa, pacat k am ajuns pe la 4 , mi-a placut supermult cursa, dacia aia 1100 aka bolidul a facut totul, tare rau masinuta aia.
respectele mele Mr Nice ......pe viitor mai am si alte surprize...burnot...ceculetze...
1100 S is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 09:56   #84
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Quote:
respectele mele Mr Nice ......pe viitor mai am si alte surprize...burnot...ceculetze...


Tine-o tot asa!!!!! RESPECT MAXIM DIN PARTEA MEA, SI LA CAT MAI MULTE VICTORII!!!!!


PEACE
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 18:11   #85
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Mi-a placut cum a forjat SEBI cielo`ul ala,a iesit la fum de credeam ca nu mai are cauciucuri...
cielo VS seat(galben)
tng is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 19:43   #86
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Va multumesc penru toate posturile voastre pro si contra. Este normal sa fie asa. Cat despre nervii nostri in timpul cursei nu verau sa comentam.
-Mama sa fie langa mine si cred ca si pe ea as trimite-o la origini.

-Multa lume ma intreaba lucruri care nu au nici-o treaba cu acel eveniment , SCUZE in acele momente nu pot raspunde .
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 20:38   #87
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Mi-a placut cum a forjat SEBI cielo`ul ala,a iesit la fum de credeam ca nu mai are cauciucuri...
cielo VS seat(galben)
si cine a castigat??seatul?
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 20:50   #88
Caesar

Stock
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 6
Default

hmmm marfa cursa... threaba threaba... nu s-a saturat baiatu de la service de voi?
Caesar is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 20:59   #89
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Florica nervii au fost si s-au uitat, eu personal cred ca ai fost super si la cat stres a fost te-ai abtinut chiar bine de cateva ori.
May the force be with you
COObra is offline   Reply With Quote
Old 23-11-04, 21:48   #90
BR-02-PJN

Stage 2
 
BR-02-PJN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 58
Default

Mai baieti puteti sa-mi spuneti si mie ce aveau WRC-ul si Subaru lu' Sebi in rezervor , ca aia sigur nu era benzina dupa cum mirosea . Era cumva metanol ???
BR-02-PJN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -