Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Evenimente Legal Racing > Curse legale 402 m Bucuresti - 19 mai 2013

Curse legale 402 m Bucuresti - 19 mai 2013 China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-13, 18:26   #91
VooN

Stage 5
 
VooN's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 604
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Cea mai proasta/riscanta suprafata de rulare din istoria curselor de drag. Nu stiu ce a fost in capul organizatorilor cand au ales locatia respectiva...
VooN is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:27   #92
p1nking

Stock
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 7
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Deci, oficial era taxa de parcare 10 lei din cate inteleg eu. La intrare a fost cu 5lei mai mult, dar nu e problema de asta fiindca nu am mai tinut cont de cei 5lei asteptandu-ma sa vad ceva frumos (mai ales la cata reclama a fost facuta acestui eveniment). Sa ii manance sanatos nenea de la intrare pe cei 5lei din partea mea.

Are cineva poze/video cu Corvette ala sa vedem si noi ce a patit??? Stie cineva l-au scos de acolo??

Data viitoare ar trebui sa fie mai bine organizat un astfel de eveniment, impatimiti si doritori de aceste evenimente sunt destui. Tot ce conteaza este sa fim si respectati data viitoare si sunt 100% sigur ca o sa revenim cu cea mai mare placere la fiecare eveniment anuntat dupa aceea.
p1nking is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:29   #93
StickerBOMB

Stage 2
 
StickerBOMB's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 49
Exclamation Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Accident Covette:

https://www.youtube.com/watch?v=YmGHZR0y_p8
StickerBOMB is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:30   #94
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Quote:
Originally Posted by StickerBOMB View Post
Se pare ca paznicul de la poarta a vrut sa faca un ban gramada si ne-a cerut 15 lei, in loc de 10 lei.

Dupa faza asta mi-am dat seama ca o sa fie un eveniment de .....!
in preaalabil pe site LEGAL RACING , pe 4TUNING , peste tot parcarea a fost anuntata 15 lei ! intre timp se vorbise sa ramana 10 lei dar din pacate s-a ajuns tot la 15 lei !
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:32   #95
VAGvr6

Stage 1
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 23
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Sincer,nu prea a fost spectacol,singurele masini care m-au impresionat au fost honda civic cea neagra type-r,audi-ul galben si golful 6 r..
VAGvr6 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:36   #96
iulica097

Stage 4
 
iulica097's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 248
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Deci a fost super mistooo , tare de tot , ba era o honda civic care iti spargea urechile cu evacuarea ei , oricum respect pt corvette . Loganurile detin primele clase , numai pisicute si ursi am vazut , erau dieseluri de am ramas masca , plecau greu si fumegau pe teava dar rupeau pamantu mai incolo . Skode , golfuri toate diesel si rupeau tot , cielo alb a fost si ala bun si bertone , cel mai tare eveniment , jos palaria .
__________________
iulica097 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:44   #97
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Quote:
Originally Posted by p1nking View Post
Deci, oficial era taxa de parcare 10 lei din cate inteleg eu. La intrare a fost cu 5lei mai mult, dar nu e problema de asta fiindca nu am mai tinut cont de cei 5lei asteptandu-ma sa vad ceva frumos (mai ales la cata reclama a fost facuta acestui eveniment). Sa ii manance sanatos nenea de la intrare pe cei 5lei din partea mea.

Are cineva poze/video cu Corvette ala sa vedem si noi ce a patit??? Stie cineva l-au scos de acolo??

Data viitoare ar trebui sa fie mai bine organizat un astfel de eveniment, impatimiti si doritori de aceste evenimente sunt destui. Tot ce conteaza este sa fim si respectati data viitoare si sunt 100% sigur ca o sa revenim cu cea mai mare placere la fiecare eveniment anuntat dupa aceea.
DACA te uiti pe 4Tuning si pe Legal Racing apare pretul parcarii de 15 lei !!!
intre timp s-a vorbit sa fie 10 lei , dar inca nu stim din ce cauze s-a lasat la 15 lei !

ROMANUL cum este el facem galagie pentru 5 lei cand la un eveniment de drift plateste FIECARE PERSOANA 35 lei intrarea si sta la 20 de metri de pista cu 2 randuri de garduri si unu cu sarma ghimpata !!! a fost 15 lei de MASINA puteai sa ai 10 insi in masina !!!

Respectul ni l-ati aratat deja prin ceea ce stiti sa faceti mai bine , sa stati dupe Gard si sa strigati M... Organizarea nu ca doar asa suntem noi stam dupe gard si injuram !!!
ai idee cata munca s-a depus la organizarea acestui eveniment ?
ai idee ca in 8 ani nimeni nu a mai organizat NIMIC in BUCURESTI ???
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:46   #98
byg_mann

Stage 2
 
byg_mann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 74
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

nu stiu unde vezi tu pe 4tuning 15 lei cand acolo scrie 10 lei
Taxa parcare:

10 RON turisme
15 RON dubite
20 RON platforma cu masina
byg_mann is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:48   #99
StickerBOMB

Stage 2
 
StickerBOMB's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 49
Exclamation Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Accident Covette:

https://www.youtube.com/watch?v=YmGHZR0y_p8


https://www.youtube.com/watch?v=OA9g9TS_MjM
StickerBOMB is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:50   #100
radubmw

Stage 4
 
radubmw's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 294
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Quote:
Originally Posted by rover_cabrio View Post
DACA te uiti pe 4Tuning si pe Legal Racing apare pretul parcarii de 15 lei !!!
intre timp s-a vorbit sa fie 10 lei , dar inca nu stim din ce cauze s-a lasat la 15 lei !

ROMANUL cum este el facem galagie pentru 5 lei cand la un eveniment de drift plateste FIECARE PERSOANA 35 lei intrarea si sta la 20 de metri de pista cu 2 randuri de garduri si unu cu sarma ghimpata !!! a fost 15 lei de MASINA puteai sa ai 10 insi in masina !!!

Respectul ni l-ati aratat deja prin ceea ce stiti sa faceti mai bine , sa stati dupe Gard si sa strigati M... Organizarea nu ca doar asa suntem noi stam dupe gard si injuram !!!
ai idee cata munca s-a depus la organizarea acestui eveniment ?
ai idee ca in 8 ani nimeni nu a mai organizat NIMIC in BUCURESTI ???
bun, ai dreptate, nu s-a orgaizat nimic in Bucuresti. Si ce am rezolvat k nu am avut gram de aderenta si am fost la un pas sa ies in decor k si corvette-ul??? La ce se anunta cronometrare cand nu a fost un bon scos si eliminarea s-a facut la japca???
__________________
Condusul e ca si dragostea: intai te dai pe doua trei harburi si apoi ramai pe BMW...
radubmw is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:52   #101
Didone

Stock
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 1
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Un eveniment așteptat de multi , dorit de multi ,blamat de multi ,organizat de cāțiva pentru foarte multi așa se intampla la noi niciodata nu e bine,ptr organizatori luAti toate criticile ca ceva constructiv va vor ajuta ptr viitoarele,ptr cei ca noi aplaudacii de pe margine luați in calcul ca. Eram pe o proprietate privată,ca exista ambulanta pompieri,ca a rămas multă miZerie,eu fiind printre cei din urma care am plecat,ca am avut unde sa ne plimbam urechile,chiar dacă a fost soare cald,praf Un īnceput ,felicitări sportului cu motor
Didone is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:54   #102
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Quote:
Originally Posted by byg_mann View Post
nu stiu unde vezi tu pe 4tuning 15 lei cand acolo scrie 10 lei
Taxa parcare:

10 RON turisme
15 RON dubite
20 RON platforma cu masina
a fost modificat de admin intre timp pentru ca noi vorbisem sa fie 10 lei pt turisme in loc de 15 lei si o sa aflam si vom posta si motivul !
tinem sa precizam ca parcarea este a propietarului China Town care a puso la dispozitia tuturor 5000 de locuri !!! ca sa se inteleaga noi nu suntem PARCAGIII probabil a fost o neintelegere intre organizatori si din acest motiv s-a mers pe 15 lei parcarea dar o sa se afiseze si motivul !
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:56   #103
WPP

Stage 5
 
WPP's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Un gunoi de cursa la care ma bucur ca nu am participat nici macar ca spectator...
Imi pare rau de Elspa dar era de asteptat ...

Pentru cei care inca mai sustin ca a fost un eveniment reusit... always use a condom!!!!
__________________
Chiptuning, dealer standalone VEMS, tuning motor...

WPP Tuning
Tel.: 0768 417 627
Email: contact@wpp.ro
Web: www.wpp.ro
YM: catalin_wpp
WPP is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:57   #104
kingviper

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 74
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Sa mai spun ca un domn de la finis a ratat o cursa si a venit la noi sa intreba cine a castigat dintre un BMW (parca) si Fiat-ul 500? Serios acu, noi daca eram prieteni cu cel care e pierdut si spuneam ca a castigat, se lua dupa noi ?
kingviper is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 18:59   #105
Julyan86

Stage 3
 
Julyan86's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 84
Member of:
[Honda]
Default Re: China Town Racing - 19 mai 2013 - Bucuresti

Quote:
Originally Posted by iulica097 View Post
Deci a fost super mistooo , tare de tot , ba era o honda civic care iti spargea urechile cu evacuarea ei ... .
A facut ea mult zgomot , dar a facut si treaba
Julyan86 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -