Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > 20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV

20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV 20.11.2004 - INDEMANARE - PRISMA - CLUB AUTO CRONO CV

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-04, 13:42   #61
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
the_codemaker wrote:
3 - o singura masina care a parcurs traseul integral corect si care a si facut spectacol - un vectra nou cu numere de constanta !
Quote:
X-Ray-Eyes wrote:
Ai nevoie de ochelari clar ...
Si din ce club faci parte sau esti simpatizant ???
Nu ca nu s-ar sti.

Si toti astia care v-ati facut peste noapte Internisti si aveti 2 posturi ... Invidia v-apasa ... nimic nu va convine ... si ii las pe baietzi sa continue !!!
Nu cred ca are de ce sa ne apese , pentru ca se stie cate lume vine la NSL & LR , iar ieri s-a vazut cati SPECTATORI ati avut , pardon am vrut sa zic cata campanie electorala a fost! daca nu erau aia ramaneati de la inceput in cel mult 100 de persoane in public!!!!
si nu mai vreau sa intreb CATI AU TERMINAT FARA SA GRESEASCA TRASEUL???? nu intreb ca parca iar aud ca: \"ce domne nu vezi bine? au terminat aproape toti traseul!!\"
nu o fi vina organizatorilor cu traseul.... dar totusi daca era un traseu asa.....complex ca sa zic trebuiau totusi niste marcaje de ghidare
MR oricum nu va atacati din ceea ce am scris pentru ca eu am fost acolo si sincer nu mi-a parut rau, cu toate ca am stat doar 1 ora sau 2, am avut ce vedea, dar nu la cursa ci prin parcare , am vazut 350z si inca cateva motoare capabile de la un SEAT, o Octavia si ETC..........



Ba baiatu...tu suferi cu creieru? nu vad ce legatura ar avea faptul ca unii nu au reusit sa termine traseul cu organizarea MR (care de altfel a surclasat orcare alta organizare if u don't mind my saying)???
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 13:46   #62
tico_rs
Speed Daemons Member

Stage 5
 
tico_rs's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 513
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Speed Daemons]
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TYE\"
PS: Poate puneti si clasamentele complete (cu toti participantii) ... pentru cei ce nu s-au situat pe podium.
si clasamente. E ceva totusi.
de acord

si poate se comunica timpii instant pe statie ca sa se inlature orice suspiciune

oricum am degerat dar as mai fi stat 2 manse

respect!
tico_rs is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 13:53   #63
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Pe viitor asa vom face. Sau vom lua un panou electronic unde vor fi afisati. Lucram si la treaba asta.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 13:57   #64
tico_rs
Speed Daemons Member

Stage 5
 
tico_rs's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 513
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Speed Daemons]
[DAEWOO]
Default

bine,
si ca idee, data viitoare ar trebui marcat traseul intre jaloane cu lavabila sau macar creta, ca, cel putin in prima mansa, a fost destul de dificil de urmarit traseul.
__________________
daca singura scula de care dispui e un ciocan tinzi sa vezi orice problema ca pe un cui...
Speed daemon...
tico_rs is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 15:43   #65
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

A fost dificil, dar cu putina bunavointa se putea face din prima fara greseli. Un lucru super au fost foile cu traseul, astfel incat am putut sa ne facem o idee. Plus de asta puteai sa mergi in recunoastere pe jos si sa inveti traseul. S-a facut si recunoasterea pe jos, tot ce trebe.

Parerea mea....
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 15:48   #66
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default

mey alcatel..in caz k ai stat ieri pana la sfarshit..sau daca nu..macar nu mai vorbi prostii!1:lumea oare de ce o fii plecat?era chiar asa d cald afara si eu nu miam dat seama?!a fost un frig de au degerat si organizatorii..!2:fete au fost,dak tu nu le-ai vazut,nu inseamna k nau fost!3:cerculetele au fost dupa ce sau strans jaloanele(kid`u a fost prezent,axz`u si cateva bmw`uri) asa k...don`t stultify anymore
__________________
Dies...Diem...Docet...
minirally is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 16:47   #67
aerocazan

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 67
Default

Cum am spus strugurii sunt acri
DE ce la competitiile organizate de LR&NSL se fura pe fata?????????????
Acolo se tinea cont in primul rand cine e prieten cu cine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aerocazan is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 17:10   #68
alcatel

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 218
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"minirally\"
mey alcatel..in caz k ai stat ieri pana la sfarshit..sau daca nu..macar nu mai vorbi prostii!1:lumea oare de ce o fii plecat?era chiar asa d cald afara si eu nu miam dat seama?!a fost un frig de au degerat si organizatorii..!2:fete au fost,dak tu nu le-ai vazut,nu inseamna k nau fost!3:cerculetele au fost dupa ce sau strans jaloanele(kid`u a fost prezent,axz`u si cateva bmw`uri) asa k...don`t stultify anymore
au fost intradevar dar in mica masura,frig a fost si pe baneasa dar a fost de 10 ori mai multa lume si de xx ori mai organizat,aaa si sa nu comparam cerculetzele de la baneasa de azi cu cele de la prisma de ieri
TOT CEEA CE FACE NSL&LG FACE LA NIVEL INALT SI PROPORTII PE MASURA
spectatorii nu au plecat pt ca era frig ci pentru ca pus si simplu nu aveau ce sa vada,understand?
alcatel is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 17:28   #69
alcatel

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 218
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Ce masina am ? Un Fiat 132 din 1978 , 1.600 , 98 cai . Am participat cu o Dacie Break cu o planetara care batea rau , maneta la frana de mana nu era utilizabila (mai are un pic si se rupe) , benzina zbura pe langa busonul de rezervor iar un cap de bara era sectionat pana la jumate. Cu toate acestea am participat la o singura mansa si nu am ATINS nici macar un jalon. Se poate verifica pe video . Despre ce ilegalitati vorbesti ? Noi am fost SINGURII CARE AU AVUT UN CONTRACT CU LOCATIA . PUNCT !
mdaaa si cica singurele conditii ca sa participi erau urm:
-sa ai permis auto
-starea tehnica a masinii sa fie ok
partea cu starea tehnica a masinii se cam bate cap in cap cu ce ai zis tu!
ia povesteste-ne si noua cum ai reusit sa fii acceptat sa participi la cursa?aaa stai asa ca nu tre sa ne mai povestesti ca mi-am dat seama ,esti din MDL nu?
alcatel is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 17:31   #70
WYK-ul

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 75
Default

Desi nu am fost azi pe baneasa, doar sambata la prisma vreau sa subliniez niste lucruri, o cursa de indemanare nu are cum sa fie mai bine organizata ca una de viteza, in primul rand ca vizualizarea traseului este mult mai grea, in alta ordine de idei nu spectatorii conteaza ci participantii la cursa si spectacolul in sine, nu compar eneimentele, vobesc in general. Daca am deranjat pe cineva, scuze, e propria-mi parere
WYK-ul is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 17:36   #71
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default

a fost misto...cu podium...cu cupe...BRAVO!!!
pacat ca unii pleaca exact ca la cinema cand mai sunt 10 minute din film...asta e romanul
ffocus is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 17:38   #72
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blazeyblaze\"
Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
the_codemaker wrote:
3 - o singura masina care a parcurs traseul integral corect si care a si facut spectacol - un vectra nou cu numere de constanta !
Quote:
X-Ray-Eyes wrote:
Ai nevoie de ochelari clar ...
Si din ce club faci parte sau esti simpatizant ???
Nu ca nu s-ar sti.

Si toti astia care v-ati facut peste noapte Internisti si aveti 2 posturi ... Invidia v-apasa ... nimic nu va convine ... si ii las pe baietzi sa continue !!!
Nu cred ca are de ce sa ne apese , pentru ca se stie cate lume vine la NSL & LR , iar ieri s-a vazut cati SPECTATORI ati avut , pardon am vrut sa zic cata campanie electorala a fost! daca nu erau aia ramaneati de la inceput in cel mult 100 de persoane in public!!!!
si nu mai vreau sa intreb CATI AU TERMINAT FARA SA GRESEASCA TRASEUL???? nu intreb ca parca iar aud ca: \"ce domne nu vezi bine? au terminat aproape toti traseul!!\"
nu o fi vina organizatorilor cu traseul.... dar totusi daca era un traseu asa.....complex ca sa zic trebuiau totusi niste marcaje de ghidare
MR oricum nu va atacati din ceea ce am scris pentru ca eu am fost acolo si sincer nu mi-a parut rau, cu toate ca am stat doar 1 ora sau 2, am avut ce vedea, dar nu la cursa ci prin parcare , am vazut 350z si inca cateva motoare capabile de la un SEAT, o Octavia si ETC..........



Ba baiatu...tu suferi cu creieru? nu vad ce legatura ar avea faptul ca unii nu au reusit sa termine traseul cu organizarea MR (care de altfel a surclasat orcare alta organizare if u don't mind my saying)???

eu sa sufar cu creieru, nu frate am destul creier cat sa nu ma doara, nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic.. dar lasa nu vreau sa te pun sa te concentrezi prea tare...
CE LEGATURA ARE CA NU AU TERMINAT NICI UNUL DINTRE CONCURENTI TRASEUL CU ORGANIZAREA MR???????? iti spun eu ce legatura are: ORGANIZARE DE TOT CACATU, cand faci un traseu complex macar trasati si voi niste linii de ghidare!!!!!!!!! sau daca nu asa puneti si voi mai multe jaloane, asta in cazul in care nu costa mult........ da` ce mam drq va permitetio voi..............
si cam atat, dar totusi vreau sa precizez un lucru: \" pentru purtatorii de cuvant MR , nu imi mai dati quote ca sincer nu ma mai intereseaza ce aveti de spus, si cu asta am incheiat vizionarea acestui post\"
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 18:18   #73
alcatel

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 218
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"WYK-ul\"
Desi nu am fost azi pe baneasa, doar sambata la prisma vreau sa subliniez niste lucruri, o cursa de indemanare nu are cum sa fie mai bine organizata ca una de viteza, in primul rand ca vizualizarea traseului este mult mai grea, in alta ordine de idei nu spectatorii conteaza ci participantii la cursa si spectacolul in sine, nu compar eneimentele, vobesc in general. Daca am deranjat pe cineva, scuze, e propria-mi parere
daaa sigur adik vrei sa zici ca spectatorii de la o cursa de indemanare sunt mai greu de tinut pe margini decat la o cursa de viteza,pai sa-ti povestesc o poveste frumoasa:cica pe data de 21 nov 2004 s-au facut curse de viteza la baneasa ,au venit romanii cu miile si dupa o ora de stat in spatele gardurilor s-au hotarat sa traverseze pe partea opusa unde incomodau masinile participante,vazand aceste lucruri organizatorilor nu le-a trebuit mai mult de 5 min sa faca ordine printre miile de romani care gandesc ca oile (daca sare unu ,sar toti).oricum la baneasa au fost super multe masini

si ca sa facem o comparatie mai exacta eu zic sa comparam prisma 20 nov cu prisma 30 oct unde la cea din 30 oct show-ul a fost mai mare ,specific lr&nsl

PS nu vreau sa ma cert cu nimeni insa tre sa recunoastetzi odata ca nu suntetzi facuti pt organizare de curse
alcatel is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 18:43   #74
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Alo, alo, baietii care sunt de alta parere ca cei din MR... Eu zic sa comparati cursa de ieri cu cea de azi sa vedeti ce iese...

Si nu cred ca veti mai scoate o vorba !!!!!
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 18:55   #75
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default

ok alcatel..am inteles,esti de partea celor de la nsl..! dar sincer,e simplu sa stai pe margine si sa ironizezi,sau sa dai ordinene,nu?daca tot ii critici pe cei din mr atata,sa te vedem si pe tine la o organizare de indemanare!totusi..sunt la inceput!!in fine..never mind..!
minirally is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -