Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > 20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV

20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV 20.11.2004 - INDEMANARE - PRISMA - CLUB AUTO CRONO CV

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-04, 00:50   #46
b28jmp

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 18
Default

Lucian , vreau si eu , te rog , timpul din prima mansa , ca-n a doua m-am rasturnat Numarul de concurs 22 (Trabi gri ) . Merci !
b28jmp is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 00:54   #47
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

Deja au aparut si clasamentele ? ... Nu se poate ? ...
Fratilor nu faceti schimbari d'astea majore. Ca omu' era invatat asa: vine la cursa, iese cum iese .. si atat. Nema timpi, nema clasamente.
Veniti voi acum si faceti o cursa cap-coada ..... CINE SUNTETI VOI ?

PS: Poate puneti si clasamentele complete (cu toti participantii) ... pentru cei ce nu s-au situat pe podium.

PS2: Sunt rau? .... dar hai sa-i dam Cezarului ce-i al Cezarului ! MRC a organizat o cursa (prima) .... cap coada .. cu verificari masini, cu premieri si clasamente. E ceva totusi.
__________________
I didn\'t fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
------------
Dacia Solenza Scala
TYE is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 01:50   #48
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
autoturism rasturnat la cca. 30km/h, auto tamponate.Mentionam faptul ca niciodata la evenimentele organizate de Legal Racing nu au exista asemenea incidente neplacute.
Mai mult in timpul desfasurarii fortele jandarmeriei au plecat, iar la rasturnare fiind doar pompieri fara descarcerare si salvare din Ilfov.Din fericire nu s-a soldat cu raniri.
Trabantul s-a rasturant din motive lesne de inteles : Suspensie tare , viraj de 90 grade luat cu viteza etc.
Auto tamponate ... cred ca ai confundat etapa organizata Sambata 20 Nov 2004 ( adica org de MR ) cu cea organizata data trecuta de LR si NSL tot la prisma cand o Solenza a plecat sifonata .
Si eu personal nu te-am vazut pe acolo ... poate altii da , dar Salvarea a fost acolo pana la sfarsit , pompierii la fel , etc.

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
Desi am venit tocmai de la constanta pt. a ne da la o cursa de indemanare, dupa cele vazute ne`am razgandit si am considerat ca nu isi are rost participarea noastra. Sincer, nu ne`a placut ce am vazut, dar ne`am distrat foarte copios. O intrebare pt. ce din MR: Cati participanti au facut integral circuitul?
TRA-ule ... o dai in diverse ???
\" E greu ma nu vezi ??? E aiurea rau traseul \".
O fi fost , dar se pare ca destui de multi s-au descurcat.
De ce te-ai razgandit ? Ca era traseul prea greu si iti era de nu stiu cum sa nu iei toate jaloanele sau ca daca participai se supara stim noi cine pe tine si nu mai primeai sti tu ce ???
Sincer nu e frumos ce faci ... si ... ma abtin aici sa nu mai spun mai multe chestii ...

Quote:
Originally Posted by \"the_codemaker\"
3 - o singura masina care a parcurs traseul integral corect si care a si facut spectacol - un vectra nou cu numere de constanta !
Ai nevoie de ochelari clar ...
Si din ce club faci parte sau esti simpatizant ???
Nu ca nu s-ar sti.

Si toti astia care v-ati facut peste noapte Internisti si aveti 2 posturi ... Invidia v-apasa ... nimic nu va convine ... si ii las pe baietzi sa continue !!!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 07:47   #49
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Quote:
the_codemaker wrote:
3 - o singura masina care a parcurs traseul integral corect si care a si facut spectacol - un vectra nou cu numere de constanta !
Quote:
X-Ray-Eyes wrote:
Ai nevoie de ochelari clar ...
Si din ce club faci parte sau esti simpatizant ???
Nu ca nu s-ar sti.

Si toti astia care v-ati facut peste noapte Internisti si aveti 2 posturi ... Invidia v-apasa ... nimic nu va convine ... si ii las pe baietzi sa continue !!!
Nu cred ca are de ce sa ne apese , pentru ca se stie cate lume vine la NSL & LR , iar ieri s-a vazut cati SPECTATORI ati avut , pardon am vrut sa zic cata campanie electorala a fost! daca nu erau aia ramaneati de la inceput in cel mult 100 de persoane in public!!!!
si nu mai vreau sa intreb CATI AU TERMINAT FARA SA GRESEASCA TRASEUL???? nu intreb ca parca iar aud ca: \"ce domne nu vezi bine? au terminat aproape toti traseul!!\"
nu o fi vina organizatorilor cu traseul.... dar totusi daca era un traseu asa.....complex ca sa zic trebuiau totusi niste marcaje de ghidare
MR oricum nu va atacati din ceea ce am scris pentru ca eu am fost acolo si sincer nu mi-a parut rau, cu toate ca am stat doar 1 ora sau 2, am avut ce vedea, dar nu la cursa ci prin parcare , am vazut 350z si inca cateva motoare capabile de la un SEAT, o Octavia si ETC..........
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 07:55   #50
the_codemaker

Stock
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2
Default

ca am doar doua post-uri nu releva nimik ! poate imi place sa urmaresc si sa tac ! ieri insa nu am putut sa tac ! NU AM PUTUT ! Bai frate ......... Luciane ce masina ziceai matale ca ai ? + de unde stii talica ce fel de sofer sunt !? + da , sunt in nsl ! si ??? sunt in nsl ptr ca sunt pasionat de masini , nu pentru ca tin cu PSD sau cu cine stie ce alt partid care tine militia departe cand fac ilegalitati! Daca voi faceati ceva frumos , LEGAL , pe reclama voastra etc. etc. etc. numai un cretin orbit de invidie putea spune ca nu a fost frumos ! Eu in post am zis ceea ce AM VAZUT EU ! eu poate sunt miop ! Poate..... ! sau poate ca voi aveti o imaginatie bogata ! Eu stiu doar ca am intrebat pe domnii militieni(cei la costum nu cei in uniforma) la ce asista dumnealor si au raspuns : \"La un miting electoral \" --- am ramas masca si am continuat : \" dar curse , indemanare , stiti ceva ? Domnii care le organizeaza au acte ??? Sunt legali ??? \" la care binevoitor , acelasi domn imbracat la costum raspunde : \" Nu stim ! Nu prea putem sa facem nimik ! \" Si m-am hotarat ! astept sa se aleaga saptamana viitoare si intru in partidul castigator !! Si sa vezi atunci tata ce curse fac yo , invit formatii sa cante , pe presedinte sa dea startul la liniute si nu are militia ce sa faca .............. doar e dom' presedinte acolo ! In concluzie : apreciez ceea ce e de apreciat si atat ! Bafta !
the_codemaker is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 08:54   #51
aerocazan

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 67
Default

rusine NOSPEEDLIMIT&LEGALRACING cand nu ajungem la struguri spunem ca sunt acrii.
Mult respect AUTOCRONO, evident profesionisti.
Mult respect MR ,mult peste stim noi cine.
De ce nu se organizeaza astfel competitiile de amatori?
aerocazan is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 09:26   #52
alcatel

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 218
Default Re:

Mult respect MR ,mult peste stim noi cine.

ha pustiu esti funny rau de tot,respect pt mr?why?de ce sunt mult peste \"cine stim noi\"adik spunetzi pe fata (lr&nsl),oare cursa asta a fost organizata integral numai de ei?sau au fost ajutati de cei de \"sus\"?
sa-mi spuna si mie cineva cate masini au fost acolo,ca am fost si eu la prisma ieri de la 11 la 3 si in intervalu asta nu am vazut foarte multe masini.(la participantzi ma refer)majoritatea(99%) au fost de la mr.
si organizare unde ati vazut copii? bineinteles ca kid-ul isi dadea iar b*sini in parcare ,un mustang se tot plima prin parcare ,era ma ma loveasca de vreo 2 ori,puls alti tarani care au venit si ei la curse si sunt mari raceri si faceau curse in parcare,aaa si sa nu ii uitam pe toti care au venit si au stat in masini si au privit de acolo ,toti smecherii si-au parcat masinile langa marginea traseului sa vada din masini,de ce e parcare?
traseu super de ***** doar cativa concurenti au reusit sa-l termine(kid-ul de 3 ori l-a facut si de 3 ori l-a gresit)au iesit si la cules jaloane unii concurenti.
mai spectaculoasa a fost cursa de indemanare din parcare facuta de 3 biciclete.
PS:daca a fost asa misto la cursa de ce a plecat lumea asa devreme?unde au fost cerculetzele de altadata?si fetele de altadata

singurul lucru pe care il regret e ca nu am vazut cand s-a rasturnat trabantelu(eram la toilet in momentul respectiv)oricum singurul show a fost facut de trabantele(respect pt vointa)

am si eu o intrebare pt cei care sustin ca mr sunt mult peste lr&nsl:cate curse legale are organizate lr&nsl?mai e cazu sa va amintesc de avortul facut de mr?
alcatel is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:03   #53
DUMAS

Stage 1
 
DUMAS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21
Default AIUREA ESTI!!!

PORTI OCHELARII ALCATEL?
DUMAS is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:12   #54
DUMAS

Stage 1
 
DUMAS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21
Default AIUREA ESTI!!!

Alo ,alo,aloooooooo ALCATEL ridica mana stanga sus ca nu ai semnal,vb numai prosti .
DUMAS is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:29   #55
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"the_codemaker\"
ca am doar doua post-uri nu releva nimik ! poate imi place sa urmaresc si sa tac ! ieri insa nu am putut sa tac ! NU AM PUTUT ! Bai frate ......... Luciane ce masina ziceai matale ca ai ? + de unde stii talica ce fel de sofer sunt !? + da , sunt in nsl ! si ??? sunt in nsl ptr ca sunt pasionat de masini , nu pentru ca tin cu PSD sau cu cine stie ce alt partid care tine militia departe cand fac ilegalitati! Daca voi faceati ceva frumos , LEGAL , pe reclama voastra etc. etc. etc. numai un cretin orbit de invidie putea spune ca nu a fost frumos ! Eu in post am zis ceea ce AM VAZUT EU ! eu poate sunt miop ! Poate..... ! sau poate ca voi aveti o imaginatie bogata ! Eu stiu doar ca am intrebat pe domnii militieni(cei la costum nu cei in uniforma) la ce asista dumnealor si au raspuns : \"La un miting electoral \" --- am ramas masca si am continuat : \" dar curse , indemanare , stiti ceva ? Domnii care le organizeaza au acte ??? Sunt legali ??? \" la care binevoitor , acelasi domn imbracat la costum raspunde : \" Nu stim ! Nu prea putem sa facem nimik ! \" Si m-am hotarat ! astept sa se aleaga saptamana viitoare si intru in partidul castigator !! Si sa vezi atunci tata ce curse fac yo , invit formatii sa cante , pe presedinte sa dea startul la liniute si nu are militia ce sa faca .............. doar e dom' presedinte acolo ! In concluzie : apreciez ceea ce e de apreciat si atat ! Bafta !
Mda... Iar trebuie sa uzez tastele inutil. Ce masina am ? Un Fiat 132 din 1978 , 1.600 , 98 cai . Am participat cu o Dacie Break cu o planetara care batea rau , maneta la frana de mana nu era utilizabila (mai are un pic si se rupe) , benzina zbura pe langa busonul de rezervor iar un cap de bara era sectionat pana la jumate. Cu toate acestea am participat la o singura mansa si nu am ATINS nici macar un jalon. Se poate verifica pe video . Despre ce ilegalitati vorbesti ? Noi am fost SINGURII CARE AU AVUT UN CONTRACT CU LOCATIA . PUNCT !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:31   #56
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Alcatel ... la tine chiar ca se supara tastele daca mai scriu ceva .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:48   #57
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Un sfat pentru cei de la MR: nu va mai ambalati in discutii inutile. Cine a avut ochi sa vada a vazut, iar cine vrea sa vada numai aspectele urate n-are decat. Mai bine concentrati-va pe organizare si lasati-i sa va critice. Faptele vorbesc de la sine. Tineti-o tot asa. Super cursa. Restul sunt vorbe.
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:54   #58
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"b28jmp\"
Lucian , vreau si eu , te rog , timpul din prima mansa , ca-n a doua m-am rasturnat Numarul de concurs 22 (Trabi gri ) . Merci !
timp - 1.22.39
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 11:40   #59
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default

florica jandarmii au plecat in timpul cursei??? . da se poate da pozele prin care oficiali nsl si lr vb cu ei si arata spre noi dupa inceperea cursei si prietenia intre voi si jandarmerie nu da oare de banuit??? cat despre salvare si descarcerare poate beatzi o cafea la Mc si nu vedeatziii sau nu vretzii sa vedetzii. succes azi o sa ne interesam si noi de acte ))))))
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 13:28   #60
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bix\"
Mai BIX , tu stai tare prost cu matematica. Nu te supara dar au fost 86 de masini participante . Daca tu ai numarat doar 100 de spectatori ... da-mi voie sa spun ca Pitagora e dusmanul tau de moarte . Pe un frig cum a fost azi cred ca doar un concursa de F1 ar fi adus mai multi spectatori decat au fost azi . Si inca ceva - conteaza mai mult nr de masini participante decat nr spectatorilor . Ultima data la Prisma nu au fost 80 de masini. Parerea mea .


Nu ma intereseaza ce gandesti despre mine...nu te-am facut prost,tanpit sau dobitoc. Tine matemetica pt. tine
Cand am scris 100 de pers. am zis in mare n-am stat sa-i numar.
Vad ca esti pus la punct cu nr. pers......daia ai fost acolo\"contabil\"?????
Ai scris ca nu s-a comparat organizarea LR&LNS-ului. ITI PLACE SA MINTI nu????
[/quote]


da si vouva va place sa va lingeti in cur
hai ba frate gata....ma streseaza deja...am organizat o cursa voi nu..e atat de greu de inteles? tot felul de injosiri, interpretari (ca au scris niste idioti din libertatea ca facem bani cand voi stiti CHIAR PE PIELEA VOASTRA ca nu e asa), tot felul de cuvinte urate la adresa oamenilor care ne-au ajutat, Sebi ne trimite pe cap jandarmi + politie economica.... frate....chiar nu aveti nimic altceva de facut? traiti pentru cursele astea? v-am furat copilu?
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -