Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > 20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV

20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV 20.11.2004 - INDEMANARE - PRISMA - CLUB AUTO CRONO CV

Reply
 
Thread Tools
Old 20-11-04, 17:18   #136
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Vreau si eu timpul pentru Solentza gri metalizat, B-22-FXP, numar de concurs 048.
Multumesc anticipat !

P.S. Cred ca ar fi totusi mult mai bine sa publici toata lista cu timpi, sa putem face si comparatii...
__________________
Drive Safe !
Geo is offline   Reply With Quote
Old 20-11-04, 17:29   #137
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

048 - 1.21.07 si 1.19.17

la N1 primii 3 timpi au fost astfel :
1 - 1.12.20
2 - 1.15.38
3 - 1.16.17

N2
1 - 1.09.61
2 - 1.10.86
3 - 1.12.48

N3
1 - 1.08.21
2 - 1.10.12
3 - 1.12.05

N4
1 - 1.08.17
2 - 1.09.46
3 - 1.12.55

N5
1 - 1.14.27
2 - 1.16.83
3 - 1.24.04
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 20-11-04, 17:31   #138
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Si eu astept pozele.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 20-11-04, 17:52   #139
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Lucian, mai am o rugaminte ! Ca sa fiu lamurit pe deplin... te rog specifica ce inseamna grupele astea, N1 - N5... capacitatea cilindrica dupa care au fost departajate, sau caii putere...
Geo is offline   Reply With Quote
Old 20-11-04, 18:34   #140
B26LPX

Stage 2
 
B26LPX's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 66
Default

Bai!!!.....mi se pare mie sau am fost mai bun decat locul 1 de la N5??????? N5 nu sunt aia cu masini de jdemii de euro??? NO OFENCE!!! )))))))))))

.....eu sunt 1 de la N1 :P

Super organizare, imi pare rau pt NSL si LR, de data asta MR a organizat mai bine....si sa nu mai zic ca au dat premii....cam asta e ideea la o competitie....iei acolo o diploma, o cupa, nu conteaza valoarea premiului...dar stii ca te bati pt ceva, in afara de spectacol pe care il poate face oricine cu o masina buna...poate chiar si una proasta care se rastoarna....BRAVO CRISTI !!! LPX rulz!!!
B26LPX is offline   Reply With Quote
Old 20-11-04, 18:56   #141
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Felicitari celor doi Cristi cu trabanturile cu LPX. Super tari. Au mers super bine si au aratat ca, cel putin la astfel de curse soferul e mult mai important decat masina. Bravo.

Felicitari organizatorilor. A iesit super bine. Traseul mi s-a parut mult mai greu si mai solicitant decat data trecuta. A fost super. Sper sa se mai organizeze cat de curand. Bafta.
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline   Reply With Quote
Old 20-11-04, 23:25   #142
SpyDer_ThE

Stage 3
 
SpyDer_ThE's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 157
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Bine Cristi amandoi ! Felicitari !! A si sa nu uiti sa-i da-i filmul lui Bo-D!!
SpyDer_ThE is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 08:39   #143
Geo

Stage 5
 
Geo's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 412
Default

Mai vrem filme si poze !!!
Geo is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 10:36   #144
speeedy

Stage 4
 
speeedy's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SEAT]
Default

la ce ora sunt cursele din baneasa??
speeedy is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 11:44   #145
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default

bravo mai oameniilor in sfarsit atzi intzeles ideea concursului . te batzi pe o cupa pe o diploma, asta am incercat sa facem . altzii n au dat o cupa in peste 38 de curse automobilistice de mare anvergura
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 20:34   #146
Yoshimura

Stock
 
Yoshimura's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 8
Default

eu as vrea doar atat sa precizez: Barbosule ti-ai luat un sut in cur cu tot cu interventiile lui taticu si mamica. Se pare ca mai pot organiza si altii curse legale. Parerea mea este ca a fost un succes si sper ca si restul etapelor sa fie la fel de reusite.
Yoshimura is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 21:00   #147
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Yoshimura...i-ai zis-o..
minirally is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:55   #148
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

A iesit bine intradevar...dar va rugam nu incepeti si aici cu cearta NSL vs. MR ca iar o dam in altele ! fiecare isi vede de treaba lui si gata...cred ca asa e cel mai bine !

Felicitari MR pentru cursa de sambata, felicitari NSL&LR pentru cursa de duminica! Felicitari 4tuning pentru pozele si filmele facute in acest week-end incendiar !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 01:44   #149
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Yoshimura\"
eu as vrea doar atat sa precizez: Barbosule ti-ai luat un sut in cur cu tot cu interventiile lui taticu si mamica. Se pare ca mai pot organiza si altii curse legale. Parerea mea este ca a fost un succes si sper ca si restul etapelor sa fie la fel de reusite.
-Nu mut nimic aici. Cam rusinica din partea ta dar in scurt timp am sa te contrazic la a doua propozitie.Nu acum. Am timp.(doar se pare) In rest respect !
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 22-11-04, 09:49   #150
guest

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 292
Default

asha, sa va explic si parerea mea :>

organizarea tinde spre excelent. mai sint detalii, dar oricum e de laudat !

plusuri: schita cu traseul, cum e absolut normal, nu kinder cu surprize; oameni pe traseu care iti mai arata pe unde sa o iei daca totusi nu esti in stare sa citesti schita si nici nu ai ramas cu nimic dupa recunoastere; cronometrare (care e un plus prin simplul fapt ca a existat, haha)

felicitari pentru cele doua trabanturi (desi n-am reusit sa pozez cele 3 roti in aer ) si pentru opelul vectra c negru. pina la ora 2 cind am plecat astia 3 au fost deliciul cursei.

minusuri: unii concurenti au venit la oha, respectiv au scurtat traseul cu ceva linii drepte, sperind probabil ca nu se va observa (ca la majoritatea curselor de indeminare de pina acum); alti concurenti au uitat sa-si faca o minima pregatire la masina, de exemplu sa-si umfle rotile (am vazut 3-4 masini care mai aveau putin si le plecau cauciucurile de pe janta). de asemenea era p-acolo un spectator foarte nervos care a inceput sa tzipe foarte tare si sa explice la toata lumea ca n-au _voie_ sa vorbeasca atunci cind un coleg de-al lui de club a gresit traseul. foarte interesant, poate unii ar trebui sa bea mai putina cafea de dimineata, si sa inteleaga ca la astfel de evenimente te duci sa te simti bine.

un alt minus la organizare, faptul ca cei 3-4 jmecherasi care nu s-au putut abtine sa faca circ in parcare in timpul cursei nu au fost evacuati de acolo cu suturi in cur. si ma refer la ursuletul ala alb perlat care tot dadea scirturi p-acolo, la octavia care isi tot etala boxele si la alte 2 bmwuri care se plantau in mijloc, deschideau capota si lumea se adunca a la urs. total de acord cu showurile, dar nu in timpul competitiei. aici jandarmii si organizatorii nu si-au facut treaba.

despre strimbele bagate de unii si de altii si eforturile de a strica totul... ce sa mai comentam, e foarte urit ca se intimpla asa ceva, dar pina cind noi toti nu vom intelege ca asta nu e normal, nici \"ei\" nu se vor potoli. asta e romanul, si nu avem ce-i face.

per total, consider evenimentul de simbata un succes, si astept cit mai multe de felul asta, indiferent ca le organizeaza MR, LR, tata puiu sau nea costel, FC ograda sau vacanta mare, psd sau da sau prm.
guest is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -