Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > 20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV

20.11.2004 - INDEMANARE - CRONO CV 20.11.2004 - INDEMANARE - PRISMA - CLUB AUTO CRONO CV

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-04, 16:52   #76
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Cel putin cine face cursa este clar dupa parerea mea, pentru ca nu poate sa vina cineva sa faca ceva la tine in curte(fie curtea chiar si inchiriata de catre tine).
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 16:59   #77
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Te bucura ca faci o cursa!!! Wow asta e tare!!! Esti organizator !!! Wow asta e si mai tare!!! Nu o sa facem nimik in curte!!! Wow am constatat ca nu ne plac cursele in noroi!!!
VA MULTUMESC CA VA GANDITI LA NOI SI FACETI O CURSA PENTRU NOI!!!
CUM AS PUTEA OARE SA VA RASPLATESC!!!

__________________________________________________ __________
APROPO ARE CINEVA O CURTE??? CA SE PARE CA TARLAUA DE LA PRISMA E DEJA LUATA!!!
mpa is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 18:57   #78
speeedy

Stage 4
 
speeedy's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SEAT]
Default

ce dobitoc esti mai mpa...
din cate am citit, si am obs pe acest forum, cei de la LR & NSL sunt cam parsivi
,iar sebastian, copil batran, se cam joaca cu nervii nostrii
__________________
www.pentruviata.com
speeedy is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 19:03   #79
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"speeedy\"
~~~~~~~~~

Chiar nu poti sa te controlezi ?
Nu e frumos ... daca tot vrei sa il injuri , il injuri pe PM , la telefon sau in alta parte !
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 19:06   #80
speeedy

Stage 4
 
speeedy's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SEAT]
Default

a?? n-am scris eu asa ceva '~~~~\"
speeedy is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 20:24   #81
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Salut. Adevarul e ca nu prea conteaza cine organizeaza cursa atata timp cat se tine. Asta cred ca e cel mai important. A ajuns sa fie mai important organizatorul decat manifestarea in sine.

Nu de alta dar eu cel putin am muncit toata saptamana sa imi fac masina sa mearga special pentru cursa asta. Chiar nu ma intereseaza cine organizeaza, ci ma intereseaza sa ma dau, sa ma simt bine si sa mai cunosc oameni. Atat.

Cred ca cel mai important este sa spuneti unde se fac inscrierile si care e taxa de participare.

Parerea mea...
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 20:48   #82
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default

JEEEZAS)
hai k deja e nasol..
se pare ca cele 3 cluburi nu accepta concurenta loiala...parerea mea..si mai mult NSL SI LR...ce dreq...e normal sa faca si ei o cursa..ca si ORICARE ALT CLUB...nu trebuie sa fie unul sau doua cluburi care sa faca NUMAI ei...
eu unul NU TIN CU NIMENI..doar k NU ESTE FRUMOS...sa existe aceasta raca intre voi..atunci unde se ajunge?...poate si la noi ca in LA..2 gasti crips si bloods:
deci PACE..pe pamant))
__________________
Is it \'cause they like my gangsta walk..Is it \'cause they like my gangsta talk...Is it cause they like my handsome face...Is it cause they like my gangsta way...PICTURE ME ROLLIN\'
LEXUS is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 21:44   #83
Adrian

Stage 1
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 17
Default legal racing

daca tot stiam de cursa voastra de pe data de 11.11.2004 si am anuntat competitia de la Prisma,etapa 39, pe data de 14.11.2004 DE CE PRIMELE VOASTRE REACTII AU INTIRZIAT ATITEA ZILE

raspunsuri:

a)in acel moment nu exista hotarirea MR cu privire la organizarea unei etape de indeminare la Prisma(poate la Craiova din cite stiam noi)
b)lipsa de reactie datorata incapacitatii neuronale
c)erati ocupati sa va muscati miinile ca nu reusiti sa organizati un eveniment in Bucuresti iar LR&NSL reusesc doua intr-un weekend

raspuns corect a,b,c
Adrian is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:13   #84
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan.16v \"
Penibil...Sincer, mie mi-e rusine de ce se intampla...
Lucian, noi 2 am vb, ce am avut de zis am zis...
Romania e frumoasa ca tara...pacat ca e locuita...
Astept cu nerabdare balciul de sambata...vin cu camera, sa filmez tot si ma duc cu ea la Ciao Darwin...
Bafta tuturor!

Cu aceasta cale, anunt ca Racing Club Corlatele de Jos organizeaza la Prisma incepand cu ora 11.00 indemnare de atelaje si carutze cu tractiune cabalina sau bovina...
Grupa A...tractiune bovina x 1
Grupa B...tractiune cabalina x 1
Grupa C...tractiune bovina x 2
Grupa D...tractiune cabalina x 2
Grupa VIP...babele cu biciclete din sat
Grupa VIP+...primarul cu Moskvichu
Frate , postul tau e penibil. Tinand cont de conditiile meteo am considerat ca o masina cu tractiune spate nu poate fi la aceeasi categorie cu una cu tractiune fata sau integrala. Dar e greu de facut o corelare logica . Sunt necesare ceva sinapse. E greu . Unii nu stiu decat sa critice !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:21   #85
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Am zis ca e penibil ce se intampla, cu astea 2 curse organizate in acelasi loc...Doamne, ce va mai place sa interpretati!!! IAr la faza cu corlate racing club, era doar o gluma sarcastica cum ca mai ramane sa se mai anunte inca 50 de cluburi ca fac curse in acelasi loc si totul ar fi ok...

DE CE INTERPRETATI GRESIT????????????

DE CE ATATA DUSMANIE SI URA SI RACA????
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:22   #86
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: legal racing

Quote:
Originally Posted by \"Adrian\"
daca tot stiam de cursa voastra de pe data de 11.11.2004 si am anuntat competitia de la Prisma,etapa 39, pe data de 14.11.2004 DE CE PRIMELE VOASTRE REACTII AU INTIRZIAT ATITEA ZILE

raspunsuri:

a)in acel moment nu exista hotarirea MR cu privire la organizarea unei etape de indeminare la Prisma(poate la Craiova din cite stiam noi)
b)lipsa de reactie datorata incapacitatii neuronale
c)erati ocupati sa va muscati miinile ca nu reusiti sa organizati un eveniment in Bucuresti iar LR&NSL reusesc doua intr-un weekend

raspuns corect a,b,c
No shit ?! \"neuronale\" ? pe bune ? \"Lasa-ma ca am invatat azi-noapte toata ziua !\" Asta e. Suntem mai prosti. Dra noi macar nu avem obiceiul sa spunem ca stim tot ce discuta X si apoi sa spunem ca nu stiam nimic de ce vrea X sa faca ! Datorita inacpacitatii noastre neuronale nici nu putem minti. Nu de duce capul la complot. Noi suntem atat de prosti incat spunem doar adevarul. Altii sunt mai destepti si le intorc pe dos pe toate . NOI FACEM CURSA DE SAMBATA ! Am primit un sfat candva de a nu vorbi pe vorbe. Noi pana sa postam ceva aveam doar vorbe despre locatie. Cand am avut si o hartie am postat-o . Corect ? Normal - raspunsul va fi NU . NU ?
Si ca tot vorbea cineva de lauda de sine si faza cu organizatul competitiilor. Sunteti intr-un concurs cu cineva de va laudati ca organizati 2 curse / weekend ? Parca treaba asta era facuta pentru a incuraja legalitatea si a descuraja cursele ilegale . Nu ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:24   #87
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

****
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:25   #88
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Eu eram ala nelogat...
Si, sincer, Lucian, nu ti se pare penibila treaba, cu 2 curse in acelasi loc??? Sincer...
Multumita acestui scandal, politia rade si cu curul de noi toti...
REPET, citeste semnificatia mesajului mai sus...DE CE luati totul ca un atac la persoana???
  Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:27   #89
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Eu eram ala nelogat...
Si, sincer, Lucian, nu ti se pare penibila treaba, cu 2 curse in acelasi loc??? Sincer...
Multumita acestui scandal, politia rade si cu curul de noi toti...
REPET, citeste semnificatia mesajului mai sus...DE CE luati totul ca un atac la persoana???
Faptul ca tu nu iti exprimi in clar ideile si lasi loc de interpretari nu e vina mea. Pana in acest moment e o singura cursa sambata. Am postat acordul in ceea ce priveste locatia. Din momentul in care noi avem Prisma cine ar mai putea face o cursa acolo ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 18-11-04, 22:28   #90
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
E trist ? Halal impartialitate .... Reusim sa organizam o cursa si lumea spune ca e trist . Daca e asa trist poate punem locatia la dispozitia LR & NSL. Asa poate va fi lumea mai fericita . Cat de fericiti crezi tu ca am fost noi duminica dimineata cand am vazut ca desi Sebastian stia ca noi vrem sa facem o cursa acolo si am vazut ca o face LR ??
Helou!! Rastalmacesti cuvintele? A zis \"Nu mai inteleg nimik\" \"Trist\" - trist de la ceea ce se intampla in momentul asta cu legalele... unde a zis \"Trist\" ca organizati voi?
si nu ar fi prima oara...
Te rog sa ma ierti daca te-am facut sa suferi !
Lucian is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -