Quote:
Originally Posted by Kolegosu'
Plz comment ... Nu am mai lucrat de un an si ceva  Si as ruga pe cei ce se ocupa de Poll pt Challenge sa foloseasca lucrarea asta are un mic update fata de
cealalta postata la challenge's.Nu mai pot sa editez mesajul aja ca va rog frumos  .....
|
ideia fata de restul de la poll au luat voturile pt ca :
sp fata are e de o culoare mai inchisa decat restul masiniii
negru ala nu are refl reale de loc ( adica nu-s colorate ... etc)
cauciucu spate e mai mare decat locul in aripa , poti vedea asta in stanga rotii
interioru e offffffffffff
ai micsorat poza(masina) => calitate mai mica a masinii
cul albastra are refl ireale ( ca la cul neagra )