11-06-07, 14:32
|
#7186
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 558
Member of: [DACIA] [Opel]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Cobra2007
 pareri/com 
|
Mijto Skoda  da cum de nu iai tras un body dela lat  nu inteleg cu faceti body ala lat, care imi zice si mie plsss cam il faceti ca ori cat incerc numi iese
|
|
|
11-06-07, 15:34
|
#7187
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,096
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [BMW] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
am si io o skoditza .:d.. mai simpla . nu imi place sa fac multe modificari .la o masina , mai ales o masina , care nu este pentru tunat . comentarii va rog .
|
|
|
11-06-07, 15:44
|
#7188
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 621
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by SatanaVeX
Mijto Skoda  da cum de nu iai tras un body dela lat  nu inteleg cu faceti body ala lat, care imi zice si mie plsss cam il faceti ca ori cat incerc numi iese 
|
nu am vrut sa-i mai pun si body...am vrut sa para mai original
|
|
|
11-06-07, 18:30
|
#7189
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
in ultimele 2 pagini decat 2 masini bune...leeloo-felicitari si hory-fff tare frate....arata super misto masina...in rest nimik stralucitor....
Last edited by Manson; 11-06-07 at 18:33.
|
|
|
11-06-07, 19:03
|
#7190
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 760
Member of: [DACIA] [Opel]
|
Re: Comentarii lucrari!
.......A3......
|
|
|
11-06-07, 19:19
|
#7191
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 683
Member of: [DACIA]
|
Re: Comentarii lucrari!
Datzi cu parerea
|
|
|
11-06-07, 19:22
|
#7192
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 476
|
Re: Comentarii lucrari!
clio styling......................
|
|
|
11-06-07, 19:30
|
#7193
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by sebi2
clio styling......................
|
Ca sa vezi ca nu tot ce spun e cu rautate, felicitari pentru Cliou' asta. Ia imagineaza-ti cum ar fi aratat cu un vinyl d'ala smecher, cum ai pus pe Tigra pentru battleu' cu mine. Sau spune-mi cum iti place tie mai mult: asa cum ai postat-o, sau cu vinyl ?
Revin cu ce-am zis asera, si anume, comentati la subiect, sau deloc !
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
11-06-07, 19:32
|
#7194
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 476
|
Re: Comentarii lucrari!
mdea miam dat seama si io acum ca vynilu mai ult o strica intradevar pe unele masini merge puse da pe unele nu ...oricum ms pt comentarii si pareri ..o sa incerc sa tin mai mult cont de parerile tale
edit: totusi in materie de styling io zic ca am unele gusturi ....nu ca pun litere chinezesti pe o masina europeana ...ca la asta vrei sa te referi ...oricum usor usor ma invat cu brush asta ..ca e facuta brush nu c/p
Last edited by sebi2; 11-06-07 at 19:36.
|
|
|
11-06-07, 19:33
|
#7195
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Un vinyl poate da, intr-adevar, bine, da' mai conteaza si cum e pus. Daca e total ireal, poate fi cel mai tare vinyl posibil. Sau... daca pui litere chinezesti pe un BMW... e mai rau.
|
|
|
11-06-07, 19:38
|
#7196
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 959
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Cobra2007
L33L00 ce cauta sigla de la Car And Model, pe lucrarea ta...fara suparare dar eu cred ca ai luato de pe situl lor ti-ai pus numele si gata...eu sper sa ma insel. 
|
partea de jos a bgului e de pe o poza c&m(adica pietrisul ala )
si btw regula aia cu 1 lucrare/zi e valabila pt toti sau numa pt aia care fac kishet ? pt ca am cateva chopuri bune decand am fost banat
__________________
|
|
|
11-06-07, 19:42
|
#7197
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by L33L00
[...] si btw regula aia cu 1 lucrare/zi e valabila pt toti sau numa pt aia care fac kishet ? pt ca am cateva chopuri bune decand am fost banat 
|
Esti cumva mai special decat altii ?
Si ca sa nu fiu offtopic, dupa 2 luni, am facut si eu o goarna.
|
|
|
11-06-07, 20:53
|
#7198
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,181
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Gabi
Esti cumva mai special decat altii ?
Si ca sa nu fiu offtopic, dupa 2 luni, am facut si eu o goarna.
|
mie personal nu-mi place prelungirea ornamentului din masca peste faruri ... iar in coltul drept al spoilerului fata (din perspectiva privitorului), pe "buza" aceea (daca i se poate spune asa) se vad niste urme de smudge ... in rest o lucrare foarte buna ...
|
|
|
11-06-07, 21:12
|
#7199
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 3,131
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
desi k design e un progres ... ink are cateva greseli ... asta legat de masina lui sebi
la gabi nu prea am c comenta... o lucrare f buna k intotdeauna ... proiectorul din stanga poate e prea iesit in afara totusi...
|
|
|
11-06-07, 21:19
|
#7200
|
  Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [Freehand Design Usergroup] [4Tuning International] [AirBrush] [4Rally]
|
Re: Comentarii lucrari!
no limits design va prezinta ......... advanced t concept (FULL BRUSH)
|
|
|
|
|