leeloo->in primu rand o remarca la background ca ai un fix cu a schimba backg.... valu de la mare....in dreapta pozei adik la botu masini vine direct pe asfalt

2.negru ala dp stop nu e tocmai real si selectii aiurea in zona aia
3.gura aia micutza din spoiler e ireala
4.interioru: boxele...sunt cam plate...adik pe partea cealta dc nu sunt boxe sau se vada spatele boxelor sau nu ai mai avut bani

5.reflexile prea puternice.
P.S- wlady mai ushor cu pupatu