Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
putin cam descentrat interiorul. si bara fata nu are acelasi unghi cu masina. selectiile la kitul wide sunt..patratoase janta spate blurry. pt interior, folosestete de poze de aici http://desktopmachine.com/cars/68-Sc...ers.html?t=251 sper sa fie unele dintrun unghi mai bun decat aia nrk
ms stiu ca e descentrata am lucrat la ea 5 ore cred incontinuu fara pauza urmatoarea promit sa fie mai bine ....plus am invatat sa lucrez cu pen tool si e bine
leeloo dupa mine jantele sunt prea deschise iar unele patrti sunt destul de neclare parbrizul e misto,iar capota de la motor face toti banii. iar prefereta mea e varianta cu rugina
bafta pe psu
ti-am incercuit cateva greseli ... cred ca intelegi cauciucu ... antena ... plus am vazut interioru ... ai 2 scaune diferite ... stalpii (departati) ... cel central si cel din spate care nu stau f bine (uite-te la poza originala cum trebuie sa vina) ...