Quote:
Originally Posted by Under VT
un ursulet cam simplu facut...greselile va rog sa mi le spuneti sa le pot corecta...inca is incepator si nu le am asa de bine cu vt-ul
|
sa vedem dc e bun, gabi te rog dc poti sa imi dai un accept

, deci underVT - bmw are idei foarte bune dar, are si defecte, cum ar fi:
- la jante care sunt prea luminate, mai scoate-i un pic din luminozitate din brightness si contrast si cred ca va da mai bine
- la vinyl - poate un pic opacitatea la vreo 65% sau chiar mai mare pe la 70-75%. la cat ai pus opacitatea?
- la carbon - merge umblat pt ca nu pare acel carbon real, vezi tutorial la carbon, tutorial pus de t1grul e foarte bun
- la priza de aer - destul de bine, imi place cum a iesit, pare reala

- la eleron - ai uitat sa faci continuarea prin geam si e un pic cam blurry, foloseste elemente de rez mai mare decat rez pozei tale si vor da mult mai bine pe masinai, mai clar
- la bara - acolo unde ai scos numarul de inmatriculare se vad niste urma ciudate, ireale, mai bine nu il scoteai
in rest e oki....GABI?