26-12-06, 22:42
|
#4501
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of: [Moderators] [Virtual Tuning] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
sincer..dj...nujh ce sa zic....ai luat kitul de pe alta supra si tot nu lai potrivit bine...pragul blury....carbonul..hmm sa zicem cai bine...in unele locuri pare ca ai folosi prea mult smudge...  ...mult noroc inainte...
__________________
Retro? Yes plx.
|
|
|
26-12-06, 22:45
|
#4502
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of: [Virtual Tuning] [DAEWOO] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
sandrin imi dai si mie jantele de pe sgm alea pls 
1.tigrul...super opel
2.leul masina e blurry si eleronu nasol.....
3.reme...bad a** mother fu***r ride...belea masina
4.la dj....nu t mai grabi knd selectezi....mai bine simpla si bine decat mult si prost...nu t critiic iti dau sfat mane...
5. leul eu zic sa nu mai "exciti" knd cineva iti comenteaza lucrarea....ma refer la faza cu gabi...e parerea lui si asta e oke?....merry xmas
__________________
|
|
|
26-12-06, 22:51
|
#4503
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of: [Opel] [2 Roti]
|
Re: Comentarii lucrari!
ms ptr sfaturi
|
|
|
26-12-06, 23:47
|
#4504
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,303
Member of: [SEAT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Manson
sandrin imi dai si mie jantele de pe sgm alea pls 
1.tigrul...super opel
2.leul masina e blurry si eleronu nasol.....
3.reme...bad a** mother fu***r ride...belea masina
4.la dj....nu t mai grabi knd selectezi....mai bine simpla si bine decat mult si prost...nu t critiic iti dau sfat mane...
5. leul eu zic sa nu mai "exciti" knd cineva iti comenteaza lucrarea....ma refer la faza cu gabi...e parerea lui si asta e oke?....merry xmas
|
pai poza cu sgm fiind putin mai veche ... jantele sunt de pe sgm-ul nou  
pe toti i-ai comentat numai la mine nu
noroc
|
|
|
27-12-06, 09:42
|
#4505
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
|
Re: Comentarii lucrari!
Am mai facut si io ceva ... nu e prea mult tuning ... am incercat ceva de genu wallpaper ....
|
|
|
27-12-06, 12:38
|
#4506
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,704
Member of: [Observator 4tuning] [Virtual Tuning 3D] [Virtual Tuning] [Echipa de sprijin] [Nissan]
|
Re: Comentarii lucrari!
bai frate da hai ca esti obsedat de acum de fata asta...ce naiba te uiti pe acasa asa de mult!!!....hai prima oara mai merge mai acceptam dar tu continui ca un nesimtit....nu iti mai bate joc de mashini ca te paste un BAN mai maricel....oric faci tuning ori faci panarame....SHI NU CRED CA AVEM NEVOIE DE PANARAME 
__________________
|
|
|
27-12-06, 12:52
|
#4507
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Leul: am primit mai multe plangeri in ceea ce te priveste, in ceea ce priveste "virtual tuningu'" pe care-l faci tu, asa ca am hotarat ca din acest moment, orice masina - postata de tine - pe care mai apar moace de genu' celor de pana acum, sau orice masina facuta in batjocura, sa fie stearsa.
Pana nu vei decide sa lucrezi calumea, pana nu vei renunta la elementele demne de FoxKids, masinile tale nu vor mai aparea pe forum.
Comunitatea 4tuning nu are nevoie de oameni care lucreaza in batjocura, ci de oameni care incearca din ce in ce mai mult sa se perfectioneze.
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
27-12-06, 13:12
|
#4508
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
|
Re: Comentarii lucrari!
k , pei cred ca nu voi mai lucra VT , sunt persoane care imi sunt antipatice ... si nu stiu ce plangeri ai primit .
|
|
|
27-12-06, 13:22
|
#4509
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Leul
k , pei cred ca nu voi mai lucra VT [...]
|
Cea mai buna alegere!
Quote:
Originally Posted by Leul
[...] sunt persoane care imi sunt antipatice ... si nu stiu ce plangeri ai primit .
|
Sunt persoane carora le esti antipatic. Nu ai nici un motiv sa nu agreezi pe cineva de pe forum.
Cel care posteaza aiurea, tu esti!
Cel care lucreaza execrabil, tu esti!
Cel care primeste sfaturi si raspunde "de sus", tu esti!
TU esti singurul vinovat pentru situatia in care esti!
|
|
|
27-12-06, 13:30
|
#4510
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
|
Re: Comentarii lucrari!
Ha ha ... Nu crezi k te crezi kam tare ....
|
|
|
27-12-06, 13:34
|
#4511
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 486
Member of: [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
mai leule  hai sati expl eu ca daca vorbim de la varste mai apropiate poate ne intelegem mai bine , aici postezi lucrari din ce in ce mai bune nu postezi tot ce prinzi aici dovedesti ca teai maturizat in vt si ca nu faci aceleashi greseli de 1001 ori , iar daca le faci nu mai le posta sa ramanem cu o impresie buna legata de tine , daca cineva iti atrage atentia si iti critica nishte lucrari o face doar pt a te indrepta si a intelege unde ai gresit , daca vrei sa te pupam in fund nu asta e locul unde sati postezi lucrarile aici ne spunem parerea obiectiv iar gabi chiar e tare
__________________
Renault Clio Symbol 1.4 16v
Opel Astra Bertone 1.8 16v
|
|
|
27-12-06, 13:35
|
#4512
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Dragule, spre deosebire de tine, eu am cu ce sa ma laud. Si nu ma pune iar sa-ti arat o lucrare de-a mea, ca rade lumea de tine!
Am inceput si eu la fel ca tine, cu panarame de lucrari. Le-am postat aproape pe toate aici si poate mi-am luat critici mai rele ca tine. Dar, in final, stii care e diferenta intre noi 2 ? Eu mi le-am insusit si-am incercat pe cat posibil sa nu mai repet greselile, pe cand tu te ingropi in prostie continui cu aceleasi masini penale, cu pizde pe post de vinyl-uri, cu jante dezaxate. De fapt... ceea ce faci tu nu se numeste VT, ci PT.
Last edited by Gabi; 27-12-06 at 13:38.
|
|
|
27-12-06, 13:37
|
#4513
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
|
Re: Comentarii lucrari!
Chiar te rog sa pui o lucrare de a ta .... Nu ma consider bun dar nici incepator .
|
|
|
27-12-06, 13:39
|
#4514
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Chiar esti patetic ! Nu te consideri incepator ?  Eu (si nu numai) cred ca esti mai rau decat un incepator. Daca vrei sa vezi lucrari d'ale mele, browse the forum si vei gasi destule.
|
|
|
27-12-06, 13:41
|
#4515
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 486
Member of: [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
eu zic sa faceti un battle  fara nu se mai poate :d
|
|
|
|
|