18-11-06, 11:46
|
#3886
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Comentarii lucrari!
|
|
|
18-11-06, 12:05
|
#3887
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,181
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
linia usii nu mai e continua unde ai scos manreu ... janta spate mi se pare cam stramba ...
|
|
|
18-11-06, 12:18
|
#3888
|
|
Colectionar Machete
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 13,704
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by (!8Y_M
Hop si io cu o poza.. sper sa va placa... 
|
culoarea e ireala si nu prea inteleg ce sunt chestiile alea din jurul aripii
|
|
|
18-11-06, 12:19
|
#3889
|
|
Colectionar Machete
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 13,704
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by sNap7
Comment please
|
merge dar te-ai cam inspirat dupa tutorialul ala! adica ai folosit aceleasi jante! mie mi se pare ochei!  din punct de vedere n ue blurry, dar carbonul parca e cam inchis si capota e cam prelungita si culoarea e cam ireala
|
|
|
18-11-06, 12:22
|
#3890
|
|
Colectionar Machete
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 13,704
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by DJ-ul
spuneti-mi si mie ce parere aveti despre pozele facutede mn ..
ps...aia roz e chiar urat facuta...si am pus decat un singur far ca nu aveam timp..
|
la tine aicea la mondeo ai selectii strambe la jante care sunt si cam prea luminate, apoi spoilerele sunt cam blurry! pt inceput e un pas mare! la opel e mai bine atat de ca ai aprins luminile!
|
|
|
18-11-06, 13:23
|
#3891
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Reme
merge dar te-ai cam inspirat dupa tutorialul ala! adica ai folosit aceleasi jante! mie mi se pare ochei!  din punct de vedere n ue blurry, dar carbonul parca e cam inchis si capota e cam prelungita si culoarea e cam ireala
|
Daps, stiu, dar prima data am facut masina dupa cum am vrut eu, si dupa aceea am vazut poza cu jantele ..
|
|
|
18-11-06, 13:47
|
#3892
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by sNap7
Daps, stiu, dar prima data am facut masina dupa cum am vrut eu, si dupa aceea am vazut poza cu jantele ..
|
adica vrei sa zici ca din pura coincidenta sunt aceleasi jante pe masina ta si in tutorial ?
aaaa... cel care a facut tutorialul s-a luat de pe masina ta
|
|
|
18-11-06, 13:51
|
#3893
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of: [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
da....ultima lucrare dupa 1 lunga perioada d pauza
|
|
|
18-11-06, 14:16
|
#3894
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by shantzu
adica vrei sa zici ca din pura coincidenta sunt aceleasi jante pe masina ta si in tutorial ?
aaaa... cel care a facut tutorialul s-a luat de pe masina ta 
|
Nope, de fapt jantele le am de la xxdadixx ..
|
|
|
18-11-06, 15:04
|
#3895
|
|
Colectionar Machete
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 13,704
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Colectionar Machete] [RENAULT]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Oxide
da....ultima lucrare dupa 1 lunga perioada d pauza 
|
mistoaca rau! ti-a iesit bine si ne bucuram sa te revedem cu ceva nou dupa mult timp!
|
|
|
18-11-06, 15:11
|
#3896
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Oxide
da....ultima lucrare dupa 1 lunga perioada d pauza 
|
Da, domne, nu te faci de ras cu Oxide ! Felicitari fratioru' !
|
|
|
18-11-06, 15:27
|
#3897
|
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 475
|
Re: Comentarii lucrari!
Ultima mea lucrare
|
|
|
18-11-06, 15:29
|
#3898
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of: [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
ms mult fratzioru` gabi!
|
|
|
18-11-06, 15:31
|
#3899
|
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 376
Member of: [Moderators] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
oxide-masina arata destul de ciudat in backgound.....
|
|
|
18-11-06, 16:58
|
#3900
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,181
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
*Oxide - ce sunt chestiile alea care se vad la tine prin gurile mici de aerisire dp spoiler ??? ... farurile puse pe caroserie nu au aceeasi forma ... adik la cel apropiat linia capotei ajunge undeva pe la un sfert din latimea lui ... pe cand la cel departat linia capotei se prelungeste cu partea laterala a farului ...
*Nubyan - cam multe vyniluri ... spoileru spate e de proasta calitate ...
|
|
|
|
|