Quote:
Originally Posted by D@N_NSL
Prima tentativa de full brush 
|
-Eu zic sa lasi un pic full brush'ul la o parte ,masina e toony rau ... intai incadreaza jantele perfect si invata sa iei de pe donnori cu rezolutii mari (stikerele) ... Dupa ce faci c/p perfect te poti apuca de rebrush incet incet o bara un prag si dupa sa faci de la tine din cap.
-La schimbarea de bg ,masina e prea mica in el .
Bafta ! :*