[QUOTE=amphetamine;3924128]In primul rand alege-ti un donor bun pentru jante, sa fie perspectiva cam la fel, ca altfel par prea "2D"; selecteaza janta cu eliptical marquee, tu iei cu totul si stergi cu eraserul si iti raman urme destul de urate...
Si mai intai perfectioneaza-te pe pus jante, geamuri fumurii, coborat suspensii etc. Kit-uri pui mai incolo, ca nu prea au cum sa-ti iasa ok de la inceput.
Si tot despre donori: gaseste-i atat in perspectiva buna cat si de rezolutie mare; se vede ca pragurile si jantele le-ai luat de pe o poza de rezolutie slaba si apar blurry.
Spor la munca!
nu ai spirit de observatie: pt ca nu e nici un donor la jante...sunt tot ale.....dar dat cu negru peste ele

.........si pt baiatul cu e39(sa nu mai faca)....daca faci un coupe nu-i sterge doar urma de la usa.....schimba-i tot plafonul...sau macar nu lasa geamurile alea de la usile din spate(intelegi tu)......despre prag nu are rost sa vb