@nld :
-galbenu' ala e un pic ca m prea saritor in ochi si oglinda cu reflexia ei sunt low.rez.
-la prag ai niste taieturi cam urate + carbonu' de la evacuare cam low.rez.
-la aerisirea rotii spate,partea cu umbra cam vine peste cea de sus si eleronul nu il inteleg
-e interesant si foarte complicat DTM'u asta,frumos