man..ce sati zic...se cam vede k nu ai avut inspiratie...eu zic mai bine stai mai mult timp la o lucrare si o faci calumea decat sa faci o lucrare la repezeala..
bafta oricum...
PS: pareri la lucrarea mea...!!!
__________________ Nota Moderator: Dimensiunea maximă pentru o imagine + text în semnătură este 500x100 pixeli.
am terminat si eu opelu..
am cautat ceva jenti sami placa...si sincer din pozitia asta doar astea lea-am gasit..dak ma puteti ajuta...as aprecia..
*pareri critici...ceva?
Sincer imi place ce faci.Am fazut si filmuletul de pe Youtube .Nice.Si eu am cautat gengi pt o masinuta siiii...c-am greu da lucrarea ta imi place
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [Design Team] [Virtual Tuning] [FOTO] [4Rally]
Re: Comentarii lucrari!
Rotile sunt varza ....selectia la aripa la roata fata varza.....ce ai facut ai pus volanu in geam ?>si patura aia e pusa gresit nu are aceeasi perspectiva cu masina .....nustiu ce zice lumea ca e prea tare ....da ...nu se vede ...