De data asta am facut o honda...
Am incercat sa o fac sa para kat mai reala...
Sper sa va placa..:P.
Nu uitati,am nevoie si de parerile voastre...sunt la inceput si sfaturile sunt necesare..ms.
imi plac mult lucrarile voastre facute cu brush....banuesc ca sunt facute in photoshop....eu lucrez cu jasc paint shop...daca stie cineva sa faca brush in paint shop,ias fi f recunoscator dak mar ajuta si pe mine..