Quote:
Originally Posted by justlolman
a 4-a masina facuta de mine vre-odata la 1 zi dupa ce am inceput sa tunez masini in photoshop  ... comentati comentati comentati :P
|
In primu' rand , la jante , daca tot ai tinut sa le faci roz

, trebuia sa selectezi doar spitele , nu si discul

.
In al doilea rand, masina nu arata bine lasata din praguri, spoilere ,... se lasa toata pe roti .

Pragul e plat,
RENUNTA LA A MAI PUNE "XENOANE" SI ALTE MAGARII
Ai grija cum selectezi, si pentru moment , ia-o mai usor cu modificarile: lasata mai jos , scos manere , scos semnale(Aripa) , scos sigle , (intr-un cuvant , sa fie cat mai "curata")
Cam atat, sper sa nu iei in nume de rau postul asta, fiecare am fost la inceput.

Bafta.
PS:sunt multe tutoriale pe forum