@cobbo - focus - arata f bine! bravo! ambele versiuni sunt misto, dar cea cu plafonul negru imi place cel mai mult!
@platinum - hot rod - arata f fain si originalul, dar si ce ai lucrat e bine

bv!
@cipskate69 - meriva - inteleg ca vrei sa te apuci de brush, dar termina cu celelalte...pune jantele macar bine -> sunt strambe, alege o culoare cat de cat buna si reala -> e prea saturata, prizele alea de aer zici ca sunt gauri in plic. mai lucreaza!
@Tudorache$ - scion cub - hmmm, idee simpla dar de efect, carbpnul trebuia sa il faci zic eu pe un fundal gri inchis spre negru albastrui ca sa para mai real. ploapele peste faruri sunt cam ireale. oricum ai lucrat real fata de altii!! bv